Dažai metalui

Dažai metalui, kurie atitinka griežtus kokybės, patvarumo ir estetikos standartus, gali būti itin naudingi. Jie puikiai sukimba su metalu ir sudaro papildomą apsauginį sluoksnį. Šis apsaugo metalą nuo korozijos, neleidžia išorinėms cheminėms medžiagoms sąveikauti su metalu. Tai užtikrina jūsų metalinių įrenginių ir dirbinių ilgaamžiškumą.

UAB „Spalvų sala” siūlomi patikimi, kokybiški dažai metalui. Bendradarbiaujame su Lietuvoje ir visame pasaulyje puikiai žinomais prekės ženklais, todėl savo klientams siūlome kruopščiai atrinktus, nepralenkiamos kokybės produktus.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Dažai RIlak ALUKID GOLD, 0.9 l
Dažai RIlak ALUKID GOLD, 0.9 l
14,62 €
Palyginti produktus ()

Kokius dažus metalui rinktis?

Šiandien dažų metalui pasirinkimas labai platus, tačiau UAB „Spalvų sala” rekomenduojami kelių skirtingų prekės ženklų dažai grindims. Aptarkime juos:

„Rilak” metalo dažai – tai iš Latvijos kilę dažai, kurie sėkmingai praėjo laiko išbandymą: „Rilak” prekės ženklui daugiau nei 100 metų. Šie metalo dažai pasižymi dideliu atsparumu ir apsauga nuo korozijos bei kitų aplinkos veiksnių, suteikia puikų padengimą. Juos lengva naudoti net neturint didelės patirties.

„Hammerite” – tai Akzo Nobel koncerno dažai, kurių sudėtis yra išskirtinė. Šie metalo dažai greitai džiūva, o juose esančios veikliosios medžiagos patikimai apsaugo metalą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Kuo turi pasižymėti kokybiški dažai metalui?

Kokybiški dažai turi apsaugoti paviršius nuo rūdijimo, kokybiškai dengtis ir būti lengvai valomi. Svarbu atkreipti dėmesį, kad dažai metalui turėtų būti parenkami pagal metalo tipą. UAB „Spalvų sala” siūlo įvairius dažus metalui. Apžvelkime juos:

  1. Dažai metalui ant rūdžių. Tai dažai, kurie jau savyje turi antikorozinį gruntą, kitaip tariant, galima praleisti gruntavimo etapą ir dengti dažus tiesiai ant rūdžių. Tiesa, rūdys turėtų būti kiek įmanoma nuvalytos. Jei to kokybiškai atlikti neišeina, tuomet jau reikia naudoti rūdžių rišiklį-modifikatorių.
  2. Epoksidiniai dažai. Šio tipo dažai pasižymi labai dideliu atsparumu agresyviems cheminiams reagentams, tokiems kaip naftos produktai, tepalas, druskos, nesioksiduojančių rūgščių tirpalai). Rekomenduojame išbandyti Epotop dažus.
  3. Poliuretaniniai dažai. Jie turi puikų sukibimą su daugeliu paviršių, net ir su neįgeriančiais paviršiais, taip pat pasižymi labai stipriu atsparumu atmosferos veiksniams. Jeigu ieškote poliuteraninių dažų metalui, rekomenduojame rinktis „Uretop” dažus.
  4. Aerozoliniai dažai. Tai purškiami dažai, kurie gali būti tiek vandens, tiek skiediklio pagrindu, dažniausiai parduodami 400-600 ml flakonėliuose.

Dažniausios klaidos

UAB „Spalvų sala” komanda atsako, kokios dažniausios klaidos daromos dažant metalą ir kaip jų išvengti.

  1. Tinkamai nenuvalomas metalo paviršius. Deja, nenuvalytas ir nenuriebalintas paviršius mažina dažų sukibimą. Taip pat būtina pašalinti nuo metalo senus, atšokusius dažus: priešingu atveju, jie atkels naują dažų dangą.
  2. Prieš dažymą metalas nenugruntuojamas. Spalvotiesiems metalams, tokiems kaip cinkas ar aliuminis, būtina naudoti specialius gruntus, kitu atveju dažai ilgai nelaikys. Negalima metalo dengti vandens pagrindo dažais, prieš tai jo nenugruntavus, nes tai iššauks koroziją.
  3. Naudojamas per mažas dažų kiekis. Dar viena didelė, tačiau dažnai pasitaikanti klaida – metalas padengiamas per plonu sluoksniu dažų. Tai lemia mažesnį metalo atsparumą: nesuteikiama efektyvi apsauga nuo korozijos.

Kaip taisyklingai dažyti metalą?

Ruošiantis dažymui, labai svarbu nuvalyti paviršių: pašalinti teršalų ir riebalų pėdsakus. Jeigu dažomas jau anksčiau dažytas paviršius, senus atšokusius dažus nugramdykite: palikti galima tik tvirtai su pagrindu sukibusius dažus.

Taip pat nepamirškite metalą nugruntuoti antikoroziniu gruntu. Dažykite paviršių viena kryptimi, 2-3 sluoksniais dažų. Sluoksnių skaičius priklauso nuo dažų užnešimo būdo.

UAB „Spalvų sala”: mūsų internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia geriausi dažai metalui už kiekvienam prieinamą kainą. Kviečiame susipažinti su plačiu mūsų asortimentu. Sunku išsirinkti? Patyrę mūsų konsultantai išklausys Jūsų poreikių, patars ir padės pasirinkti Jums tinkamiausius dažus metalo gaminiams!