Dažai metalui

Dažai metalui, kurie atitinka griežtus kokybės, patvarumo ir estetikos standartus, gali būti itin naudingi. Jie puikiai sukimba su metalu ir sudaro papildomą apsauginį sluoksnį. Šis apsaugo metalą nuo korozijos, neleidžia išorinėms cheminėms medžiagoms sąveikauti su metalu. Tai užtikrina jūsų metalinių įrenginių ir dirbinių ilgaamžiškumą.

UAB „Spalvų sala” siūlomi patikimi, kokybiški dažai metalui. Bendradarbiaujame su Lietuvoje ir visame pasaulyje puikiai žinomais prekės ženklais, todėl savo klientams siūlome kruopščiai atrinktus, nepralenkiamos kokybės produktus.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Tipas

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Dažai RIlak ALUKID GOLD, 0.9 l
Dažai RIlak ALUKID GOLD, 0.9 l
14,63 €
Palyginti produktus ()

Kokius dažus metalui rinktis?

Šiandien dažų metalui pasirinkimas labai platus, tačiau UAB „Spalvų sala” rekomenduojami kelių skirtingų prekės ženklų dažai grindims. Aptarkime juos:

„Rilak” metalo dažai – tai iš Latvijos kilę dažai, kurie sėkmingai praėjo laiko išbandymą: „Rilak” prekės ženklui daugiau nei 100 metų. Šie metalo dažai pasižymi dideliu atsparumu ir apsauga nuo korozijos bei kitų aplinkos veiksnių, suteikia puikų padengimą. Juos lengva naudoti net neturint didelės patirties.

„Hammerite” – tai Akzo Nobel koncerno dažai, kurių sudėtis yra išskirtinė. Šie metalo dažai greitai džiūva, o juose esančios veikliosios medžiagos patikimai apsaugo metalą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Kuo turi pasižymėti kokybiški dažai metalui?

Kokybiški dažai turi apsaugoti paviršius nuo rūdijimo, kokybiškai dengtis ir būti lengvai valomi. Svarbu atkreipti dėmesį, kad dažai metalui turėtų būti parenkami pagal metalo tipą. UAB „Spalvų sala” siūlo įvairius dažus metalui. Apžvelkime juos:

  1. Dažai metalui ant rūdžių. Tai dažai, kurie jau savyje turi antikorozinį gruntą, kitaip tariant, galima praleisti gruntavimo etapą ir dengti dažus tiesiai ant rūdžių. Tiesa, rūdys turėtų būti kiek įmanoma nuvalytos. Jei to kokybiškai atlikti neišeina, tuomet jau reikia naudoti rūdžių rišiklį-modifikatorių.
  2. Epoksidiniai dažai. Šio tipo dažai pasižymi labai dideliu atsparumu agresyviems cheminiams reagentams, tokiems kaip naftos produktai, tepalas, druskos, nesioksiduojančių rūgščių tirpalai). Rekomenduojame išbandyti Epotop dažus.
  3. Poliuretaniniai dažai. Jie turi puikų sukibimą su daugeliu paviršių, net ir su neįgeriančiais paviršiais, taip pat pasižymi labai stipriu atsparumu atmosferos veiksniams. Jeigu ieškote poliuteraninių dažų metalui, rekomenduojame rinktis „Uretop” dažus.
  4. Aerozoliniai dažai. Tai purškiami dažai, kurie gali būti tiek vandens, tiek skiediklio pagrindu, dažniausiai parduodami 400-600 ml flakonėliuose.

Dažniausios klaidos

UAB „Spalvų sala” komanda atsako, kokios dažniausios klaidos daromos dažant metalą ir kaip jų išvengti.

  1. Tinkamai nenuvalomas metalo paviršius. Deja, nenuvalytas ir nenuriebalintas paviršius mažina dažų sukibimą. Taip pat būtina pašalinti nuo metalo senus, atšokusius dažus: priešingu atveju, jie atkels naują dažų dangą.
  2. Prieš dažymą metalas nenugruntuojamas. Spalvotiesiems metalams, tokiems kaip cinkas ar aliuminis, būtina naudoti specialius gruntus, kitu atveju dažai ilgai nelaikys. Negalima metalo dengti vandens pagrindo dažais, prieš tai jo nenugruntavus, nes tai iššauks koroziją.
  3. Naudojamas per mažas dažų kiekis. Dar viena didelė, tačiau dažnai pasitaikanti klaida – metalas padengiamas per plonu sluoksniu dažų. Tai lemia mažesnį metalo atsparumą: nesuteikiama efektyvi apsauga nuo korozijos.

Skirtingos dažymo technikos: kurią pasirinkti?

Pristatome populiariausius metalo dažymo būdus:

Dažų purškimas

Tai vienas geriausių pasirinkimų metalo dažymui. Naudojant specialų purkštuvą, tolygiai purškiamas dažų sluoksnis. Šis būdas suteikia daugiau tikslumo, padeda išgauti tolygų rezultatą, nelieka nelygumų ir dryžių. Tiesa, purškiami dažai labiau taškosi, todėl pasirūpinkite daiktų, baldų apsauga.

Dažymas voleliu/teptuku

Nors dažant sienas, lubas ir kitus paviršius dažų volelis ir teptukas yra geriausias pasirinkimas, jis ne visada tinka metalo dažymui. Naudojant volelį, ant metalo paviršiaus labiau matomi nelygumai, todėl rekomenduojama po to teptuku pakartotinai nudažyti, išlyginti kai kurias vietas.

Kaip taisyklingai dažyti metalą?

Pasirinkus kokybiškus dažus ir kitas dažymo priemones, metalą nudažyti gana paprasta. Vis dėlto, jeigu darbus atliekate pirmą kartą, rekomenduojame atsižvelgti į šiuos ekspertų patarimus:

  • Paviršiaus valymas. Ruošiantis dažymui, labai svarbu nuvalyti paviršių: pašalinti teršalų ir riebalų pėdsakus. Jeigu dažomas jau anksčiau dažytas paviršius, senus atšokusius dažus nugramdykite: palikti galima tik tvirtai su pagrindu sukibusius dažus.

  • Gruntavimas. Taip pat nepamirškite metalą nugruntuoti antikoroziniu gruntu. Dažykite paviršių viena kryptimi, 2-3 sluoksniais dažų. Sluoksnių skaičius priklauso nuo dažų užnešimo būdo.

  • Metalo dažymas. Užbaigus pasiruošimą, dažykite metalo paviršių pasirinkta technika. Pagrindiniai metalo dažymo būdai – dažų dengimas voleliu/teptuku ir purškimas naudojant specialų purkštuvą. Abi šios technikos turi trūkumų ir privalumų, todėl pasirinkite ją pagal konkrečią situaciją.

Svarbu žinoti: metalo dažai taškosi, o patekus ant paviršiaus, juos pašalinti bus sunku. Todėl ruošiantis darbams nepamirškite pasirūpinti aplinkinių objektų ir daiktų apsauga. Jeigu galite, pašalinkite aplinkinius daiktus, baldus iš patalpos, apsaugine plėvele uždenkite sienas, langus, duris ir pan.

Dažai metalui už gerą kainą

Dažymas – tai puiki investicija, kuri suteiks geresnę išvaizdą ir papildomą apsaugą metalo gaminiams. Nepaisant to, puikiai suprantame, kad perkant dažus metalui ir kitoms reikmėms, kaina yra svarbu. Nors nerekomenduojame rinktis pigiausio prieinamo varianto, užtikriname, kad UAB „Spalvų sala” internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia geriausi dažai metalui už kiekvienam prieinamą kainą.

DUK

Atsakome į pirkėjų dažniausiai užduodamus klausimus apie metalo gaminių dažymą.

Kodėl svarbu nudažyti metalą?

Metalo dažymas suteikia ne tik geresnę estetinę išvaizdą, bet ir suteikia papildomą apsaugą metalo gaminiams. Jie tampa atsparesni atmosferos poveikiui, korozijai, mechaniniams pažeidimams, yra tvirtesni ir gali būti naudojami ilgesnį laikotarpį.

Ar dažai metalo paviršiams saugūs naudoti patalpų viduje?

Siūlome metalo dažus, kurių sudėtyje nėra sveikatai ir aplinkai pavojingų priedų. Jie gali būti naudojami tiek lauko, tiek vidaus patalpose.

Kodėl būtina tinkamai paruošti paviršių?

Jeigu paviršius yra drėgnas, riebaluotas ar nešvarus, tikėtina, kad užtepti metalo dažai ilgai nesilaikys.

Dažant metalą (kaip ir kitus paviršius), būtina tinkamai paruošti pagrindą. Jis turi būti sausas, be dulkių, riebalų, kitų nešvarumų, įskaitant ir rūdis. Rūdžių žymes galima pašalinti kruopščiai šlifuojant metalą. Visas šis pasiruošimas būtinas norint užtikrinti kuo geresnį dažų sukibimą ir ilgaamžiškumą.

Kokius metalo dažus siūlote?

Pas mus rasite įvairių tipų dažus skirtingiems metalo paviršiams. 1) Tai dažai, skirti metalui ant rūdžių. Jų sudėtyje yra antikorozinių komponentų, kurie leidžia dažus tepti tiesiai ant paviršiaus, negruntuojant. 2) Turime epoksidinius dažus, kurie nebijo agresyvių cheminių medžiagų, rūgščių. 3) Taip pat yra ypač atsparūs aplinkos poveikiui poliuteraniniai dažai, kurie pasižymi labai geru sukibimu, gali būti naudojami lauko sąlygomis. 4) Galiausiai, siūlome purškiamus aerozolinius metalo dažus flakonėliuose.

Kiek kainuoja dažai metalui?

Mūsų asortimente – kokybiški dažai pagal kiekvieno pirkėjo norus ir galimybes. Jų kainos mūsų parduotuvėje prasideda nuo 4,96 eur. Metalo dažų kaina priklauso nuo dažų tipo, sudėties, kiekio ir gamintojo.

Susisiekite jau šiandien

Kviečiame susipažinti su plačiu mūsų asortimentu jau šiandien. Sunku išsirinkti? Patyrę mūsų specialistai išklausys Jūsų poreikių, suteiks nemokamą konsultaciją, patars ir padės pasirinkti Jums tinkamiausius dažus metalo gaminiams, prieinamus kiekvienam!