Dažymo, glaistymo voleliai

Kokybiški dažymo voleliai – nepamainoma priemonė planuojant lauko ir vidaus apdailos darbus, įrengiant arba atnaujinant būstą. UAB „Spalvų sala“: čia siūlomi puikios kokybės dažymo ir glaistymo voleliai bei jų priedai!

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Ypatybės

Tipas

Panaudojimas

Pakuotė

Plotis

Išvalyti
Palyginti produktus ()

Ką rinktis: dažymo teptuką ar volelį?

Tai dažna dilema, su kuria susiduria žmonės, pirmą kartą planuojantys atlikti dažymo darbus. Vieno teisingo atsakymo čia nėra. Tai du naudingi dažymo įrankiai, kurie turi savo privalumų:

 • Dažymo teptukai: teptuką rekomenduojama rinktis atliekant smulkesnius, didesnio tikslumo ir kruopštumo reikalaujančius dažymo darbus, tepant dažus aplink langus, durų staktas, brėžiant liniją ties grindų kampais ir pan. Tiesa, galime pasiūlyti kampams skirtų volelių, kurie užtikrina tikslumą ir gali pakeisti teptuką.

 • Dažymo voleliai: jie gelbsti atliekant įprastus, didesnės apimties dažymo darbus: dažant lubas, sienas. Volelis puikiai tinka dažant sunkiau prieinamas sienų vietas, užtikrina tolygų padengimą, lengvą uždažymą.

 • Nepriklausomai nuo to, kokios priemonės ieškote, užtikriname, kad UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje rasite volelius, teptukus ir visas kitas dažymo darbams reikalingus įrankius patraukliomis kainomis!

  Rekomenduojami voleliai

  Renkantis darbo priemonę, prekės ženklas tikrai ne paskutinėje vietoje. Patikimas gamintojas – tai įrankių kokybės garantas. UAB „Spalvų sala“ klientams rekomenduojami dviejų, nepriekaištingą reputaciją turinčių gamintojų dažymo voleliai. Tai – HARDY (Lenkija) ir STORCH (Vokietija).

  Lenkijos profesionalų sukurtas „Hardy“ prekės ženklas puikiai žinomas visoje Šiaurės ir Rytų Europoje. Tai puikiai vertinamas gamintojas, kuris siūlo labai platų volelių asortimentą visiems Jūsų poreikiams. Tai kokybė už lanksčią kainą! Užtikriname: ką pasirinkti ras tiek profesionalai, tiek mėgėjai.

  Tuo tarpu vokiški „Storch“ produktai išsiskiria itin aukšta kokybe. Tai dažymo voleliai profesionalams, kuriuos labai vertina apdailos specialistai visoje Europoje ir už jos ribų. Šie patvarūs, iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti voleliai dažymui puikiai tiks net ambicingiausiems apdailos projektams.

  Ką lemia volelio pasirinkimas?

  UAB „Spalvų sala“ specialistų teigimu, nuo volelio pasirinkimo priklauso galutinis darbų rezultatas. Bendrą estetinį vaizdą daugiausia įtakoja volelio plauko ilgis. Volelius galima rinktis priklausomai nuo to, kur bus atliekami dažymo darbai:

  • Voleliai vidus darbams dažniausiai būna trumpesnio plauko, apie 4-8 mm.
  • O štai lauko apdailos darbams ilgesni, apie 10-13 mm.

  Renkantis volelį, taip pat verta atsižvelgti į šio įrankio kotą. Jo ilgis turėtų būti patogus: įvertinkite, ar, esant poreikiui, galėsite pasiekti ne tik sienas, bet ir lubas. Ergonomiškas, įvairaus tipo darbams pritaikytas kotas apsaugo nuo rankos skausmų ir užtikrina komfortiškesnį darbą.

  Voleliai dažymui pagal paviršių

  Kalbant apie volelių paviršių, tai gali būti porolonas, mikropluoštas, polieterinis kailiukas arba universalūs poliakriliniai paviršiai, kurie turi trumpus šerelius. Štai ką verta žinoti dirbant su skirtingų darbinių paviršių voleliais:

  • Poroloniniai voleliai tinka daugeliui dažų tipų, tačiau nerekomenduojami, jeigu renkatės dažus acetono pagrindu. Šiuose dažuose esančios medžiagos greitai pažeidžia poroloną ir įrankis tampa netinkamu naudoti.
  • Jeigu naudojamas mikropluošto dažymo volelis, jis efektyviausias naudojant skystesnius dažus.
  • Tuo tarpu jeigu volelio paviršius pagamintas iš polieterinio kailiuko, jis geriausiai tiks dažant su lateksiniais arba vandens dispersiniais dažais.
  • Kaip minėta, poliakriliniai volelių paviršiai su šereliais tinka visų tipų dažams, todėl tai – vienas geriausių pasirinkimų.

  Patarimai dirbant su voleliais

  • Tinkamai paruoškite paviršių dažymui. Pavyzdžiui, jeigu patalpos sienos yra labai porėtos, jas rekomenduojama prieš dažant padengti gruntu, kad apsisaugotumėte nuo per didelio dažų įsigėrimo ir greito išdžiūvimo.
  • Dažymo technologija. Siekiant lygiai padengti paviršius dažais, specialistai rekomenduoja dažant voleliu laikytis drėgnojo krašto (dirbti nuo šlapio paviršiaus link sauso): voleliu padenkite pirmiausia nenudažytą plotą ir pamažu grįžkite nudažytos sienos ar kito paviršiaus link.
  • Tinkamai apskaičiuokite dažomą plotą ir perėjimus. Jeigu planuojate dažyti lubas ir/ar būsto sienas, vienu kartu reikėtų dirbti su juosta, kurioje tilptų maždaug 3 voleliai. Perėjimai turėtų būti ties tokiomis zonomis, kaip durys, kambario kampai arba langai.
  • Nesirinkite pigiausio varianto. Siekiant puikių rezultatų, specialistai rekomenduoja atidžiai pasirinkti volelius ir neįsigyti pigiausio darbo įrankio. Patikimų gamintojų voleliai užtikrina tolygesnį paviršiaus padengimą dažais, jame nesimato nelygumų, perėjimo žymių. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į dažų pasirinkimą (pavyzdžiui, jeigu planuojate dažyti su greitai džiūstančiais latekso pagrindo dažais, perėjimai gali matytis ryškiau).

  Voleliai dažymui: kokia turėtų būti jų priežiūra?

  Dažymo ir glaistymo voleliai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, tereikia laikytis gamintojo nurodymų ir kelių esminių patarimų.

  Jeigu darbai nėra iki galo baigti, tačiau norite padaryti pertrauką, dažymo volelis laikinai gali būti saugomas ir neplautas. Tiesiog nubraukite dažų perteklių ir laikykite įrankius specialiame futliare. O užbaigus dažymo darbus, tereikia išplauti volelius vandens srove bei muilu (taip pat volelių valymui galima naudoti ir valiklį skiediklio pagrindu) ir išlyginti volelių šerelius greitai pasukant.

  UAB „Spalvų sala“ komanda savo klientams teikia tik patikrintus, sertifikuotus produktus. Esame ilgametę patirtį turintys profesionalai, palaikome ryšius su prestižiniais prekės ženklais visoje Europoje. Čia siūlomi dažymo voleliai, kurie puikiai tiks ir mėgėjams, ir profesionalams, visada draugiškomis kainomis. Tai sprendimas, ieškantiems kokybės. Laukiame Jūsų!

  DUK

  Atsakome į dažniausiai užduodamus pirkėjų klausimus apie dažymo volelius.

  Ieškau universalaus volelio skirtingiems dažymo darbams. Ar turite ką pasiūlyti?

  Norint geriausių rezultatų, rekomenduojame įsigyti du volelius. Vienas gali būti standartinių išmatavimų (maždaug 21-23 cm. pločio). Juo be vargo nudažysite didesnį plotą, lengvai padengsite dažais paviršių. Taip pat verta įsigyti papildomą, smulkesnį volelį su ilgesne rankena. Juo galėsite lengvai pasiekti sunkiau prieinamas vietas (pavyzdžiui, sienos plotą už radiatoriaus).

  Ar volelį naudojant pirmą kartą, jį reikia kaip nors paruošti?

  Jokio ypatingo paruošimo nereikia, tačiau kartais volelių paviršiuje būna išsipešusių plaukelių, kurie gali pakenkti galutiniam rezultatui. Todėl prieš naudojant, rekomenduojama volelį praplauti šilto vandens ir muilo mišiniu, kad pašalintumėte nepageidaujamus plaukelius.

  Ar dažymo voleliai gali būti naudojami ir glaistymui?

  Geriausiems rezultatams rekomenduojami glaistymo voleliai: jų paviršius yra iš nailono pluošto, todėl ypač patogu užnešti glaistą ant bet kokio paviršiaus.

  Kiek dažų sluoksnių reikės dažant sieną voleliu?

  Tai priklauso nuo įvairių veiksnių: prieš tai buvusių dažų ant sienos (jų tamsumo, pigmento ryškumo), pageidaujamos spalvos ir dažų tipo. Standartiškai dažai voleliu dengiami 2-3 sluoksniais, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus, gali prireikti ir daugiau sluoksnių.