Dažai luboms

Tinkamai parinkti dažai luboms džiugina ne tik estetika, bet ir atsparumu drėgmei, pelėsiui, vandens garams. UAB „Spalvų sala” internetinėje parduotuvėje siūlomi įvairių rūšių lubų dažai, kurie padės sukurti išbaigtą, kokybišką apdailą Jūsų būstui.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti

Lubų dažai: kokius rinktis?

Nors skirtingų prekės ženklų dažų pasirinkimas šiuo metu ypač platus, savo klientams rekomenduojame rinktis „Sadolin” dažus. Profesionalų ir mėgėjų puikiai vertinami „Sadolin” lubų dažai, atsparūs drėgmei ir aplinkos poveikiui. Jų sudėtyje esantys komponentai užtikrina dažų patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Taip pat siūlome „Sadolin Professional” dažus. Tai bene geriausi dažai luboms, sukurti profesionalams. Platus spalvų pasirinkimas, itin lengvas paviršiaus padengimas ir nepralenkiama kokybė – tai kelios esminės priežastys rinktis šį produktą.

Turime ir „Rilak dažus” luboms. Tai Latvijoje sukurti, klientų ir laiko patikrinti dažai, kurie turi įspūdingą, ilgesnę nei 100 metų istoriją. Gana universalūs, atsparūs drėgmei, blizgūs ir matiniai lubų dažai džiugina puikiu kainos ir kokybės santykiu ir tinka skirtingų būsto patalpų luboms.

Kuo pasižymi kokybiški dažai luboms?

Kokybiški dažai luboms turi pasižymėti keliomis savbybėmis. Pirmiausia, užtikrinti gerą padengimą, taip pat – turėti kuo mažesnį lakiujų organinių junginių (LOJ) kiekį (negali viršyti 30g/l). Renkantis dažus patariama atkreipti dėmesį, ar šie turi prailginto džiūvimo savybę. Tai aktualu, nes palei lubas temperatūra būna dažniausiai aukštesnė ir mažiau įgudusiai rankai gali būti sunku suvesti dažus.

Aukštas atsparumas šlapiam trynimui, priešingai nei renkantis sienų dažus, nėra būtinas, kadangi lubų paviršius menkai patiria eksploatacines apkrovas.

Kokie dažai tinkamiausi:

  • Vonios luboms. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama, jog dažai vonioms luboms būtų atsparūs drėgmei ir turėtų savo sudėtyje priedų, kurie neleistų augti pelėsiui, grybeliui.
  • Virtuvės luboms. Virtuvės erdve, panašiai kaip vonios patalpai, reikėtų dažų, atsparių drėgmei ir pelijimui. Patalpoje, kurioje gaminamas maistas, verta rinktis atsparesnius valymui dažus. Tam puikiai tinka „Easycare Kitchen&Bathroom” dažai.
  • Svetainės ir miegamojo luboms. Svetainės ar miegamojo luboms galite naudoti įprastus lubinius dažus, svarbiausia, kad būtų kokybiškas dengiamumas ir lėtesnis džiūvimas. Gana populiarūs matinį efektą suteikiantys dažai luboms, kuriais nudažius lubas puikiai atsiskleidžia spalva ir galutinis rezultatas būna itin estetiškas.

Lubų dažymas

  • Naudokite kokybišką dažymo volelį ar teptuką. Lubų paviršius turėtų būti nuvalytas, be teršalų žymių ir kitų nešvarumų.
  • Išmirkykite volą dažuose ir visas lubas padenkite dažais viena kryptimi, statmenai šviesos šaltiniui. Dažydami sekančią juostą dar kartą sugrįžkite per volo plotį ant prieš tai dažytos juostos. Tai padeda suvienodinti padengimą, išvengiama nelygumų.
  • Dažant palikite apie 5 cm. nenudažyto ploto iki sienos kampo. Šią sritį rekomenduojama padengti kitu, siauresniu voleliu. Šį plotą taip pat galima nudažyti balta spalva. Balti dažai luboms padeda vizualiai padidinti patalpą.
Svarbu: dažykite tik naudodami kokybišką apšvietimą (pvz. halogeninį šviestuvą su 500W lempute). Šviesa turėtų būti nukreipta šonu į lubas.

Miegamasis, virtuvė ar vonios lubos? Blizgus ar matinis paviršius? UAB „Spalvų sala” parduotuvėje rasite variantų skirtingiems poreikiams. Čia Jūsų laukia tarptautinių gamintojų dažai luboms ir kiti produktai nepriekaištingai vidaus ir išorės apdailai.

Jeigu ieškote geriausio rezultato, renkantis dažus verta pasikonsultuoti su mūsų profesionalais: patarsime, atsižvelgsime į individualius Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą!