Dažai medienai vandens pagrindu

Vandens pagrindo dažai medienai – puikus pasirinkimas, jeigu siekiate greito ir nekomplikuoto rezultato. UAB „Spalvų sala” siūlomi dažai yra itin aukštos kokybės, praktiškai bekvapiai, greičiau džiūsta, pasižymi mažu LOJ (lakiųjų organinių junginių) kiekiu, todėl yra nepavojingi žmogaus organizmui, gali būti naudojami patalpų viduje.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Dažai Rilak AKVATOP, juodi, 9 l
Dažai Rilak AKVATOP, juodi, 9 l
73,47 €
Palyginti produktus ()
  • <
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Kokiais atvejais gali būti naudojami dažai medienai vandens pagrindu?

Su mažomis išimtimis vandens pagrindo dažai medienai tinka visoms medienos rūšims ar tipams: nuo terasos grindų iki kambario sienų apdailos.

Vis dėlto, verta atkreipti dėmesį, kad tam tikrais atvejais dažai ir alyvos vandens pagrindu netinka: jų nepatariama naudoti ant kietmedžio paviršių.

Medienos dažai vandens pagrindu: kokius rinktis?

Nors skirtingų prekės ženklų dažų pasirinkimas šiuo metu ypač platus, savo klientams rekomenduojame rinktis „Pinotex”, „Rilak ir „Nordsjö” dažus.

Profesionalų ir mėgėjų puikiai vertinami „Pinotex” dažai vandens pagrindu yra atsparūs drėgmei ir aplinkos poveikiui. Jų sudėtyje esantys komponentai užtikrina dažų patvarumą ir ilgaamžiškumą, apsaugo nuo kenkėjų, grybelio.

Latviški „Rilak” dažai medienai yra gana universalūs, atsparūs drėgmei. Jie džiugina puikiu kainos ir kokybės santykiu ir tinka skirtingoms patalpoms bei paviršiams dažyti.

Taip pat siūlome „Nordsjö” dažus. Tai bene geriausi vandens pagrindu pagaminti dažai, sukurti profesionalams. Platus spalvų pasirinkimas, itin lengvas paviršiaus padengimas ir nepralenkiama kokybė – tai kelios esminės priežastys rinktis šį produktą.

Vandens pagrindo dažai medienai: ką būtina žinoti ruošiantis juos naudoti?

Ypatingo pasiruošimo dažymui nereikia, tačiau labai svarbu, kad mediena būtų sausa (<20%). Prieš dažant medienos paviršių būtina impregnuoti. Paviršius turėtų būti švarus, be dulkių, riebalų ir kitų teršalų pėdsakų.

Jeigu ruošiatės dažyti medieną išorėje, rekomenduojama, kad Jūsų naudojamuose dažuose ar gruntuose būtų fungicidų, kurie patikimai apsaugos medieną nuo pelėsio, drėgmės, grybelio ir kito aplinkos poveikio.

UAB „Spalvų sala” parduotuvėje Jūsų laukia nepralenkiamos kokybės medienos dažai vandens pagrindu, idealiai pritaikyti skirtingiems poreikiams, vidaus ir išorės apdailai. Jeigu ieškote geriausio rezultato, renkantis dažus verta pasikonsultuoti su mūsų profesionalais: patarsime, atsižvelgsime į individualius Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą!