Medienos impregnantai

Mediena – natūrali medžiaga. Tinkamai neapdorota, ji gana sparčiai dėvisi, yra pažeidžiama, gali nukentėti dėl drėgmės, kenkėjų, grybelio, pelėsio poveikio, todėl kokybiški medienos impregnantai – būtini šios medžiagos ilgaamžiškumui.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Palyginti produktus ()

Kuo pasižymi kokybiški medienos impregnantai?

Jeigu ir Jūs pageidaujate džiaugtis ilgesniu namo fasadų, terasos lentų ir kitų medinių gaminių eksploatavimu, tinkama jų priežiūra yra kertinis faktorius. Rekomenduojama reguliariai prižiūrėti medinius paviršius: nušlifuoti ir karts nuo karto padengti tinkamomis apsauginėmis priemonėmis. Tokiu būdu gaminiai išsaugos estetišką išvaizdą ir visas gerąsias savybes.

Tinkamai parinktas medžio impregnantas pasižymi šiomis savybėmis:

  • Užkerta kelią grybelio, pelėsio atsiradimui, neleidžia įsimesti kenkėjams ir kitiems mikroorganizmams. Pagrindinė impregnanto funkcija yra užtikrinti medienos atsparumą prieš minėtas grėsmes, todėl svarbu pasirinkti aukštos kokybės impregnantą: nesirinkite pirmo pasitaikiusio ar pigiausio varianto.
  • Nekenkia būsto gyventojams ar augintiniams. Impregnantas turi apsaugoti medieną, tačiau kartu – nekenkti Jūsų sveikatai. Tai ypač aktualu, jeigu namuose auga vaikai, gyvena įvairių alergijų turintys asmenys ar augintiniai. Todėl prieš įsigyjant medienos impregnantą, būtina pasidomėti jo sudėtimi bei kitų pirkėjų atsiliepimais.
  • Yra pakankamai atsparus. Kokybiškas medžio impregnantas yra atsparus temperatūros svyravimams, UV spinduliams ir ilgą laiką išlieka nepakitęs, t.y. neskeldėja ir neblunka.

Užtikriname, kad visi UAB „Spalvų sala“ impregnantai pasižymi šiomis savybėmis ir dar daugiau! Svarbu atkreipti dėmesį, kad ieškant patikimų rezultatų, svarbi ne tik impregnanto kokybė, bet ir individualūs Jūsų poreikiai, todėl prieš pasirenkant Jus dominančią prekę, nurodykite konsultantui, kokiais tikslais naudosite impregnantą: namo fasado lentoms, lauko terasos grindims o gal vidaus gaminiams? Pagal tai padėsime išsirinkti geriausią variantą.

Impregnantas medienai: kaip išsirinkti geriausią?

UAB „Spalvų sala“ siūlo vandens skiediklio pagrindu pagamintus impregnantus.

Vandens pagrindo impregnantai. Tai konservantai, pagaminti vandens pagrindu. Vanduo čia atlieka itin svarbią funkciją: jis padeda pernešti veikliąją impregnanto medžiagą į medieną ir tokiu būdu užtikrina jos apsaugą. Naudojant šios kategorijos impregnantą, prieš impregnavimo procesą jis turi būti ištirpintas vandenyje. Įvykus cheminei reakcijai, susidaro specialūs netirpūs cheminiai junginiai, kurie jungiasi su medžiu. Jeigu ieškote kokybiško šio tipo impregnanto, Jums gali patikti Pinotex ir Nordsjö produkcija.

Impregnantai skiediklio pagrindu. Tai impregnantas, gaminamas tam tikro skiediklio (pvz. vaitspirito) pagrindu. Įvykus cheminei reakcijai, impregnanto veikliosios medžiagos giliai įsiskverbia į medžio struktūrą ir sudaro tam tikrą apsauginę plėvelę, kuri džiugina patikima, ilgalaike apsauga nuo UV spindulių, grybelio, pelėsio, kenkėjų. Puikiai tinka įvairiems mediniams fasadams, tvoroms, terasos lentoms. Šiuo impregnantu padengti gaminiai ilgiau išlaikys puikią formą ir išvaizdą. Jeigu ieškote kokybiško šio tipo impregnanto, Jums gali patikti Colorlak, Pinotex ir Rilak produkcija.

Tiek vandens, tiek skiediklio pagrindo impregnantai puikiai apsaugo nuo grybelio ir kenkėjų poveikio, gali būti naudojami karkasinių namų fasadui, lauko terasoms.

Medienos imprengnantas nuo drėgmės

Drėgmė gali būti rimta grėsme medienai, nepriklausomai nuo to, medis naudojamas lauke ar viduje. Lauke labiausiai kenkia krituliai, o viduje – susikaupęs drėgmės kondensatas. Nors nuo šių problemų apsaugo visi mūsų impregnantai, kovojant su ypač didele drėgmės problema ir dažna oro kaita mūsų šalyje, rekomenduojame rinktis Pinotex Lasur Extreme: tai ypač patvarus impregnantas, kuris medį apdorojant pagal sistemą, suteikia jam apsaugą iki 12 metų! Tai produktas, kuris padidina medžio atsparumą ne tik drėgmei, bet ir karščiui, šalčiui, apsaugo nuo deformacijos ir kitų žalingų veiksnių, kaip grybelio ar vabzdžių poveikis.

Bespalvis medienos impregnantas

Savo klientams teikiame įvairių spalvų ir atspalvių impregnantus, tačiau klientai ne visais atvejais pageidauja spalvų. Jeigu ieškote skaidraus, bespalvio impregnanto, turime išeitį: siūlome visų tipų medienos konservantus, kurie suteiks norimą apsaugą, tačiau nepakeis medienos gaminio spalvos! Tiesa, bespalvių impregnantų lauke naudoti nesiūloma, nes impregnantas be pigmento yra mažiau atsparus UV spinduliuotei

Jeigu ieškote ilgametės kokybės, rinkitės UAB „Spalvų sala“ – čia parduodamas geriausias impregnantas medienai, antiseptikai, antipirenai ir kitos konservavimo priemonės, idealiai pritaikytos individualiems Jūsų poreikiams!