Mūrijimo, tinkavimo mišiniai

Tinkavimo, mūrijimo mišiniai skirti įvairaus tipo statybų darbams. UAB „Spalvų sala“ užtikrina mišinių įvairovę, kad galėtumėte be rūpesčių atlikti visus suplanuotus projektus Jūsų būstui.

Savo klientams rekomenduojame rinktis Ceresit statybinius mišinius. Tai universalus sprendimas, kurį galite pritaikyti plataus spektro darbams.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Palyginti produktus ()

Svarbu žinoti: kokiomis savybėmis pasižymi kokybiški statybiniai mišiniai?

UAB „Spalvų sala“ specialistų teigimu, geros kokybės statybiniai mišiniai yra tikslios daugiakomponentės sudėties.

Tai leidžia pasiekti reikalingas fizikines ir mechanines mišinio savybes: plastiškumą ir slankumą dirbant, išvengti didelės deformacijos eksploatuojant, užtikrina stiprumą ir atsparumą įvairiems aplinkos veiksniams bei šalčiui.

Šie mišiniai yra kelių tipų. Tai – tinkavimo mišiniai, mūro mišiniai ir kiti statybų/apdailos darbams skirti mišiniai (pvz., plytelių klijai, hidroizoliacija ir kt.). Aptarkime šias medžiagas:

Tinkavimo mišiniai

Tinko mišiniai yra pritaikyti vidaus ir išorės sienoms bei luboms tinkuoti, paviršiams išlyginti (galima dirbti ant plytinių, blokelių, betoninių paviršių). Smulkiagrūdžiai mišiniai pritaikyti termoizoliacinių plokščių paviršių lyginimui, sutvirtinimui ir papildomai apsaugai. Taip pat tinko mišiniai puikiai tiks fasado, cokolio, drėkstančioms rūsio sienoms ir kitiems ypač drėgniems paviršiams išlyginti ir apdailinti, remontuojamiems betoniniams paviršiams sanuoti.

Mūrijimo mišiniai

Mūro mišiniai yra subalansuoti kokybiškam vidaus, išorės sienų iš plytų, blokų ir akyto betono blokelių mūrijimui. Mūrijimo mišiniai taip pat tinka šiluminiams intarpams tvirtinti ar dekoratyviniai siūlei tarp plytų suformuoti. UAB „Spalvų sala“ elektroninėje parduotuvėje mūro kaina itin draugiška Jūsų piniginei.

Kiti mišiniai

Prie statybinių mišinių dar priskiriami:

  • Plytelių klijai – tai mišiniai, būtini klijuojant plyteles skirtingose patalpose bei lauke. Juos renkantis svarbu atkreipti dėmesį, kokius darbus numatote atlikti: dirbsite lauke ar viduje? Svetainėje ar vonioje? Ar būste įrengtas grindinis šildymas? Planuojate naudoti mažesnes ar didelio formato plyteles? Klosite terasą, o gal balkoną?

Vis dėlto, nepriklausomai nuo šių veiksnių, užtikriname, kad UAB „Spalvų sala“ asortimente pavyks rasti plytelių klijus, kurie geriausiai atitiks griežčiausius Jūsų poreikius suplanuotiems darbams.

  • Hidroizoliaciniai mišiniai – šios medžiagos padės užkirsti kelią patalpose besikaupiančiai drėgmei. Hidroizoliacinės medžiagos plačiai naudojamos montuojant vonias, praustuves, dušus, taip pat įrengiant saunas ir pirtis, baseinų patalpas. Tai padeda veiksmingai užsandarinti tarpus: hidroizoliacinė masė veiksmingai sukimba su pagrindu ir greitai džiūva.

Rezultatas – patikima vandens ir vandens garų izoliacija be jokių pralaidžių tarpų ir siūlių. Hidroizoliaciniai mišiniai gali būti naudojami ir prieš klojant keramines ar akmenines plyteles, puikiai tinka po danga, kai pagrindą veikia didelė šiluminė apkrova.

  • Montažiniai mišiniai – tai dažniausiai greitai kietėjantys mišiniai visiems įtvirtinimo, fiksavimo, užpildymo darbams. Taip pat pvz. besiplečiančio cemento mišinys Ceresit CX 15 skirtas stambioms perdangos plokštėms, pamatų blokams montuoti ir kolonoms montuoti ir įrengti, o CX 5 tiks skubiems vandens protėkiams stabdyti per 5 min.;
  • Grindų lyginimo mišiniai – norint turėti idealiai lygias grindis, neišsiversite be šių mišinių. išorės ir vidaus grindims ir nedidelių pagrindo nelygumų baigiamajam išlyginimui ant betono, šildomų grindų ir kitų pagrindų naudokite tik ypač gerai sukurtus mišinius, pvz. Ceresit CN 72 ar CN75, o lauko darbams ir CN 76.

Kokioms temperatūroms atsparūs šie mišiniai?

Siekiant ilgaamžiškumo, turėtų būti naudojamas karščiui atsparus mūro mišinys. Kokybiški tinkavimo ir mūrijimo mišiniai, pavyzdžiui, Ceresit ZM ir ZKP yra atsparūs plačiam temperatūrų diapazonui. Juos galima naudoti eksploatuojant nuo – 30° iki + 70° C.

Atsparumo priežastis – Ceresit mišiniuose yra įdėta daugiau rišančiosios medžiagos su įmaišomis, užpildas yra smulkiagrūdis, o papildomam vidiniam struktūros armavimui yra panaudotas silicio mikro plaušas. Tai itin svarbūs komponentai, kurie padidina mišinio atsparumą skirtingoms temperatūros sąlygoms. Karščiui atsparus mūro mišinys suteiks puikius rezultatus. UAB „Spalvų“ sala mūro kaina itin nedidelė!

Statybiniai, tinko, mūro mišiniai: darbo sauga

Nors statybinių mišinių naudojimas nėra sudėtingas, dirbant su šiomis medžiagomis, kurių rišančioji medžiaga yra cementas, būtina laikytis tam tikrų saugumo reikalavimų, nešioti veido ir kūno apsaugines priemones. Pagrindinės yra šios:

  • respiratoriai,
  • akiniai,
  • pirštinės; ,
  • Kombinezonai.

Jeigu statybiniai mišiniai naudojami patalpų viduje, užtikrinkite optimalų vėdinimą.

UAB „Spalvų sala“ klientams teikia tik aukštos kokybės produktus. Visos priemonės atitinka itin griežtus saugumo ir kokybės standartus. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti itin platų tinko, mūro, grindų ir kitų statybinių mišinių asortimentą lauko ir vidaus darbams. Užtikrinama kokybė už draugišką, visiems prieinama kainą!