Mūrijimo, tinkavimo mišiniai

Tinkavimo, mūrijimo mišiniai skirti įvairaus tipo statybų darbams. UAB „Spalvų sala“ užtikrina mišinių įvairovę, kad galėtumėte be rūpesčių atlikti visus suplanuotus projektus Jūsų būstui.

Savo klientams rekomenduojame rinktis Ceresit statybinius mišinius. Tai universalus sprendimas, kurį galite pritaikyti plataus spektro darbams.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti

Svarbu žinoti: kokiomis savybėmis pasižymi kokybiški statybiniai mišiniai?

UAB „Spalvų sala“ specialistų teigimu, geros kokybės statybiniai mišiniai yra tikslios daugiakomponentės sudėties.

Tai leidžia pasiekti reikalingas fizikines ir mechanines mišinio savybes: plastiškumą ir slankumą dirbant, išvengti didelės deformacijos eksploatuojant, užtikrina stiprumą ir atsparumą įvairiems aplinkos veiksniams bei šalčiui.

Šie mišiniai yra kelių tipų. Tai – tinkavimo mišiniai, mūro mišiniai ir kiti statybų/apdailos darbams skirti mišiniai (pvz., plytelių klijai, hidroizoliacija ir kt.). Aptarkime šias medžiagas:

Tinkavimo mišiniai

Tinko mišiniai yra pritaikyti vidaus ir išorės sienoms bei luboms tinkuoti, paviršiams išlyginti (galima dirbti ant plytinių, blokelių, betoninių paviršių). Smulkiagrūdžiai mišiniai pritaikyti termoizoliacinių plokščių paviršių lyginimui, sutvirtinimui ir papildomai apsaugai. Taip pat tinko mišiniai puikiai tiks fasado, cokolio, drėkstančioms rūsio sienoms ir kitiems ypač drėgniems paviršiams išlyginti ir apdailinti, remontuojamiems betoniniams paviršiams sanuoti.

Mūrijimo mišiniai

Mūro mišiniai yra subalansuoti kokybiškam vidaus, išorės sienų iš plytų, blokų ir akyto betono blokelių mūrijimui. Mūrijimo mišiniai taip pat tinka šiluminiams intarpams tvirtinti ar dekoratyviniai siūlei tarp plytų suformuoti. UAB „Spalvų sala“ elektroninėje parduotuvėje mūro kaina itin draugiška Jūsų piniginei.

Kiti mišiniai

Prie statybinių mišinių dar priskiriami:

 • Plytelių klijai – tai mišiniai, būtini klijuojant plyteles skirtingose patalpose bei lauke. Juos renkantis svarbu atkreipti dėmesį, kokius darbus numatote atlikti: dirbsite lauke ar viduje? Svetainėje ar vonioje? Ar būste įrengtas grindinis šildymas? Planuojate naudoti mažesnes ar didelio formato plyteles? Klosite terasą, o gal balkoną?

Vis dėlto, nepriklausomai nuo šių veiksnių, užtikriname, kad UAB „Spalvų sala“ asortimente pavyks rasti plytelių klijus, kurie geriausiai atitiks griežčiausius Jūsų poreikius suplanuotiems darbams.

 • Hidroizoliaciniai mišiniai – šios medžiagos padės užkirsti kelią patalpose besikaupiančiai drėgmei. Hidroizoliacinės medžiagos plačiai naudojamos montuojant vonias, praustuves, dušus, taip pat įrengiant saunas ir pirtis, baseinų patalpas. Tai padeda veiksmingai užsandarinti tarpus: hidroizoliacinė masė veiksmingai sukimba su pagrindu ir greitai džiūva.

Rezultatas – patikima vandens ir vandens garų izoliacija be jokių pralaidžių tarpų ir siūlių. Hidroizoliaciniai mišiniai gali būti naudojami ir prieš klojant keramines ar akmenines plyteles, puikiai tinka po danga, kai pagrindą veikia didelė šiluminė apkrova.

 • Montažiniai mišiniai – tai dažniausiai greitai kietėjantys mišiniai visiems įtvirtinimo, fiksavimo, užpildymo darbams. Taip pat pvz. besiplečiančio cemento mišinys Ceresit CX 15 skirtas stambioms perdangos plokštėms, pamatų blokams montuoti ir kolonoms montuoti ir įrengti, o CX 5 tiks skubiems vandens protėkiams stabdyti per 5 min.;
 • Grindų lyginimo mišiniai – norint turėti idealiai lygias grindis, neišsiversite be šių mišinių. išorės ir vidaus grindims ir nedidelių pagrindo nelygumų baigiamajam išlyginimui ant betono, šildomų grindų ir kitų pagrindų naudokite tik ypač gerai sukurtus mišinius, pvz. Ceresit CN 72 ar CN75, o lauko darbams ir CN 76.

Tinkavimo ir mūrijimo mišiniai: į ką atsižvelgti perkant?

Dalinamės patarimais, kurie pravers renkantis šiuos mišinius:

 • Darbų pobūdis. Mūsų parduotuvėje rasite platų statybinių mišinių pasirinkimą: tai mūrijimo, grindų lyginimo, montažiniai, tinkavimo mišiniai ir dar daugiau. Kiekvienas produktas turi būti pasirenkamas atsakingai, pagal tai, kokiu tikslu jį naudosite. Atliekant apdailos darbus, pravers tinkavimo mišinys, o įrengiant pertvaras, perdangas, mūrijant sienas, reikalingi mūrijimo mišiniai.
 • Gniuždymo stipris. Įsitikinkite, kad mūrijimo mišinio gniuždymo stipris atitinka jūsų projekto reikalavimus.
 • Atsparumas oro sąlygoms. Jeigu mūrijimo ir tinkavimo darbus atliksite lauke, rinkitės mišinį, kuris yra atsparus orų pokyčiams, temperatūros svyravimams, UV spinduliams, krituliams ir kitoms gamtos stichijoms.
 • Spalva. Dažniausiai mišiniai būna baltos arba pilkos spalvos, tačiau turime ir kitų spalvų mišinių, kuriuos galima priderinti prie paviršiaus elementų.
 • Mišinio kietėjimo laikas. Atsižvelkite į mišinio kietėjimo laiką, kad dirbant išvengtumėte klaidų ir galėtumėte efektyviai planuoti sekančius darbus.
 • Mišinio sudėtis. Pasirinkite ekspertų rekomenduojamus mūrijimo ir tinkavimo mišinius su priedais, kurie pagerina svarbiausias savybes – sukibimą, lankstumą, atsparumą aplinkos poveikiui. UAB „Spalvų sala“ asortimente esančių tinkavimo ir mūrijimo mišinių sudėtis yra daugiakomponentė, tačiau kiekvienas ingredientas yra svarbus ir reikalingas.
 • Suderinamumas. Įsitikinkite, kad Jus dominantys mūrijimo ir tinkavimo mišiniai yra suderinami su paviršiumi ir kitais naudojamais produktais. Taip išvengsite problemų dėl silpno sukibimo, darbų rezultatai bus kokybiški ir ilgaamžiai.
 • Kokioms temperatūroms atsparūs šie mišiniai?

  Siekiant ilgaamžiškumo, turėtų būti naudojamas aukštoms temperatūroms atsparus mūro mišinys (prieš naudojant visada atkreipkite dėmesį, kokias temperatūras gali atlaikyti konkretus produktas).

  Kokybiški tinkavimo ir mūrijimo mišiniai, pavyzdžiui, Ceresit ZM ir ZKP yra atsparūs plačiam temperatūrų diapazonui. Juos galima naudoti eksploatuojant nuo – 30° iki + 70° C.

  Atsparumo priežastis – Ceresit mišiniuose yra įdėta daugiau rišančiosios medžiagos su įmaišomis, užpildas yra smulkiagrūdis, o papildomam vidiniam struktūros armavimui yra panaudotas silicio mikro plaušas. Tai itin svarbūs komponentai, kurie padidina mišinio atsparumą skirtingoms temperatūros sąlygoms. Karščiui atsparus mūro mišinys suteiks puikius rezultatus. UAB „Spalvų“ sala mūro kaina itin nedidelė!

  Mūrijimo mišiniai: produkto paruošimas

  Nors mūro, tinko ir kitus mišinius naudoti paprasta, kad darbus atlikti būtų paprasčiau, dalinamės svarbiausia informacija apie statybinio mišinio paruošimą:

  • Jūsų darbams reikiamą mišinio miltelių kiekį įberkite į specialų maišymo indą/maišytuvą;

  • Į indą įpilkite nurodytą vandens kiekį (dažniausiai tai yra apie 25–27 proc. mišinio masės, tačiau atsižvelkite į gamintojo instrukciją);

  • Mišinį maišykite rankiniu arba mechaniniu būdu, kol gausite lengvai grūdėtą, drėgną masę;

  • Paruoštą mišinį sunaudokite per gamintojo nurodytą laiką.

  • Statybiniai, tinko, mūro mišiniai: darbo sauga

   Nors statybinių mišinių naudojimas nėra sudėtingas, dirbant su šiomis medžiagomis, kurių rišančioji medžiaga yra cementas, būtina laikytis tam tikrų saugumo reikalavimų, nešioti veido ir kūno apsaugines priemones. Pagrindinės yra šios:

   • respiratoriai,
   • akiniai,
   • Kombinezonai.

   Jeigu statybiniai mišiniai naudojami patalpų viduje, užtikrinkite optimalų vėdinimą.

   UAB „Spalvų sala“ klientams teikia tik aukštos kokybės produktus. Visos priemonės atitinka itin griežtus saugumo ir kokybės standartus. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti itin platų tinko, mūro, grindų ir kitų statybinių mišinių asortimentą lauko ir vidaus darbams. Užtikrinama kokybė už draugišką, visiems prieinama kainą!

   DUK

   Kokie mūrijimo mišiniai labiausiai tinka Lietuvoje? Kokioje temperatūroje galima naudoti šį produktą ir kiek jis kainuoja? Atsakome į šiuos ir kitus pirkėjams rūpimus klausimus.

   Kokią funkciją atlieka mūro mišinys?

   Tai produktas, neatsiejamas nuo sėkmingų mūrijimo darbų. Naudojant mūro mišinį, efektyviai sulyginami mūro blokelių, plytelių, klinkerio plytų ir kitų komponentų nelygumai, netikslumai, užtikrinamas sandarumas ir išgaunama tvirta, stabili konstrukcija.

   Kokie mūro mišiniai geriausi gyvenant šalto klimato zonoje?

   Lietuvoje, kur dažni temperatūrų svyravimai, būdingos šaltos žiemos ir gana šiltos vasaros, svarbu rinktis išties atsparų produktą, kuris atlaikys temperatūros, drėgmės, vėjo ir kitus gamtos išbandymus.

   Rekomenduojame rinktis kokybiškus Ceresit arba Uninaks statybinius mišinius, kurie atsparūs tiek karščiui, tiek šalčiui. Šie mūro ir tinko mišiniai gali būti naudojami esant nuo –30 iki +70 laipsnių aplinkos temperatūrai.

   Ar Jūsų siūlomi mūro ir tinko mišiniai yra saugūs aplinkai?

   Rūpinamės gamtos apsauga, aplinkos tvarumu, todėl savo pirkėjams siūlome statybinius mišinius, kurių sudėtis visiškai saugi. Tai produktai, pritaikyti naudoti tiek lauke, tiek viduje. Šių mišinių sudėtyje yra rišamoji medžiaga cementas ir kiti natūralūs komponentai, nėra sveikatai kenksmingų, toksiškų priemaišų.

   Kurį statybinį mišinį geriau rinktis – mūrijimo ar tinkavimo?

   Pasirinkimas priklauso nuo to, kokiems darbams juos naudosite. Tinko mišiniai subalansuoti įvairiems apdailos darbams: jais tinkuojamos fasado ir vidaus (tame tarpe – ir drėgnų patalpų) sienos, lubos, gali būti lyginami įvairūs paviršiai. Tuo tarpu mūrijimo mišinius naudokite statybų darbams: mūrijant plytas, betono blokus, tvirtinant izoliacijos medžiagas ir pan.

   Ar mūrijimo mišiniai atsparūs ugniai?

   Daugelis mūsų siūlomų produktų pasižymi dideliu atsparumu ugniai ir karščiui net iki +1 700 laipsnių, todėl yra labai patvarūs ir ilgaamžiai.

   Kokia yra mūro mišinio kaina?

   Mūro mišinių kaina skiriasi, priklausomai nuo paskirties, techninių savybių, mūro sudėties, kiekio, prekės ženklo. UAB „Spalvų sala“ komanda aktyviai bendradarbiauja tiesiogiai su gamintojais ir savo klientams siūlo mūro produktus ypač geromis kainomis, kurios prasideda vos nuo 5,36 eur. už pakuotę. Tai kokybiški mūro mišiniai, prieinami kiekvienam!

   Kaip paruošti paviršių prieš tinkavimą?

   Norint, kad tinkavimo mišiniai idealiai sukibtų, prieš atliekant darbus kruopščiai nuvalykite paviršių. Įsitikinkite kad jis yra sausas, ant jo nėra dulkių, riebalų žymių, senų dažų likučių ir kitų nešvarumų.

   Ar tapetus galima klijuoti ant nutinkuoto paviršiaus?

   Taip, užbaigus tinkavimo darbus, ant sienų saugu klijuoti tapetus (nepamirškite kokybiškų tapetų klijų). Jeigu pageidaujate alternatyvos tapetams, nutinkuotą paviršių galite papuošti dekoratyviniu tinku ar dažais.

   Ar aplinkos temperatūra ir drėgmė turi įtakos mišinio kietėjimui?

   Atliekant mūrijimo, tinkavimo ir kitus darbus svarbu atsižvelgti į aplinkos temperatūrą. Jeigu ji per aukšta, mišinys džius per greitai, paviršiuje atsiras įtrūkimų. Darbus atliekant žemesnėje temperatūroje, mišinio kietėjimo procesas bus ilgesnis. Jeigu drėgmės kiekis per didelis, tikėtina, kad mišinys gerai nesukibs su paviršiumi.

   Kiekvienas statybinis mišinys yra unikalus, todėl prieš naudojimą atsižvelkite į gamintojo rekomendacijas dėl optimalios temperatūros ir drėgmės kiekio.