Giluminis gruntas

Šis gruntas suteikia apsaugą nuo vandens įgėrimo, sutvirtina nestabilų paviršių, pagerina sukibimą su būsimu apdailos sluoksniu. Naudojant giluminį gruntą, pavyks efektyviai „surišti“ net labai sudėtingus paviršius, kurie trupa ir byra.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Ypatybės

Pakuotė

Išvalyti

Gruntas, kuris padeda sutaupyti

Ruošiantis paviršiaus tinkavimui, glaistymui, svarbu nepamiršti gruntavimo etapo. Tai būtina visiems paviršiams. Tai ne tik sustiprina paviršių, bet ir padeda sutaupyti – dėl geresnio sukibimo, jis sumažins naudojamų produktų sąnaudas. Tai reiškia, kad su mažesniu kiekiu glaisto, tinko ar lyginamojo mišinio, pavyks padengti didesnį plotą.

Akivaizdu, kad giluminis gruntas yra išties svarbi investicija į Jūsų būsto estetiką, ilgaamžiškumą ir kokybę.

Į ką atsižvelgti perkant giluminį gruntą?

Renkantis produktą, atkreipkite dėmesį į šias giluminio grunto savybes:

 • Įsiskverbimas: giluminiai gruntai turi pasižymėti dideliu skvarbumu, kad pasiektų gilesnes sudėtingo paviršiaus struktūras ir pagerintų jo savybes. Dėl šios priežasties dažniausiai giluminio grunto sudėtyje yra smulkios dalelės, kurios padidina įsiskverbimo efektyvumą.
 • Hidroizoliacija: verta rinktis giluminį gruntą, kuris yra itin atsparus drėgmei, tačiau laidus vandens garams. Ši savybė padės užtikrinti optimalų drėgmės santykį patalpose, apsaugos paviršius nuo neigiamo drėgmės poveikio ir užtikrins apdailos ilgaamžiškumą.
 • Giluminio grunto darbinės savybės:: rekomenduojame teikti prioritetą gruntui, kuris padengimo metu neputoja, nesusidaro oro burbuliukų. Priešingu atveju bus sunku tolygiai užtepti produktą, paviršius neišsilygins. Tinko, išlyginamojo mišinio ar glaisto sluoksnis gali prasčiau sukibti.
 • Džiūvimo greitis: kad darbus pavyktų atlikti greičiau ir džiaugtumėtės puikiu rezultatu, perkant giluminį tinką atsižvelkite į jo džiūvimo greitį.
 • Saugi sudetis: giluminį gruntą naudojant namų aplinkoje labai svarbu rinktis saugia sudėtimi pasižyminti produktą, kuriame nėra sveikatai kenksmingų priedų.
 • Atsparumas aplinkos poveikiui: jei giluminiu gruntu dengsite lauke esančius paviršius, įsitikinkite, kad produktas tinkamas naudoti lauko sąlygomis. Giluminis gruntas turi būti atsparus ultravioletiniams spinduliams, krituliams, temperatūros svyravimams, vėjui ir kitiems neigiamiems atmosferos veiksniams.
 • Gamintojas: rekomenduojame įsigyti gerą reputaciją turinčių gamintojų gruntą. Peržiūrėkite pirkėjų atsiliepimus, palyginkite kainas ir pasirinkite optimalų variantą.
 • Kokį giluminį gruntą rinktis?

  UAB „Spalvų sala“ asortimente Jūsų laukia naujos kartos giluminio grunto gaminiai, kuriuos paprasta naudoti net darant tai pirmą kartą.

  Tai ekspertų patvirtinti gruntai, pasižymintis stabilia formule, kokybiška sudėtimi. Juos galite pritaikyti kiekvieno poreikiams. Jums patiks šie produktai:

  • Vincents Polyline Acrylgrunt: laidus vandens garams ir orui gruntas, kuris padeda išlyginti paviršių, sustiprina jo struktūrą, pagerina sukibimą prieš apdailos darbus: glaistymą, tinkavimą, tapetavimą ir kt. Geriausiai tinka gipso, kalkių, betono, cemento, keraminiams, cemento-drožlių paviršiams.
  • Igis AG: giluminis gruntas, pasižymintis saugia, žmogui ir gamtai draugiška sudėtimi. Jis greitai įsigeria į pagrindą ir patikimai sutvirtina nestabilų paviršių. Puikiai tinka porėtiems, drėgmę sugeriantiems pagrindams, tokiems kaip betonas, tinkas, gipso kartono plokštės. Tinka darbams viduje ir lauke.
  • Ceresit CT17: giliai įsiskverbiantis, didesnės koncentracijos akrilinis gruntas, kurį rekomenduojame naudoti ruošiantis tokiems apdailos darbams, kaip plytelių klijavimas, dangos liejimas, glaistymas. Šį gruntą geriausia naudoti gipso kartono plokštėms, anhidritiniams, akyto betono paviršiams. Taip pat juo galima gruntuoti medžio drožlių plokštes.
  • Kokybė geromis kainomis

   UAB „Spalvų sala“ asortimente Jūsų laukia bene geriausi giluminio grunto gaminiai rinkoje. Tai ekspertų palankiai įvertinti produktai, kurie tinka net sudėtingiems paviršiams lauke ir viduje.

   Tikime, kad geri produktai neprivalo kainuoti itin daug. Savo klientams siūlome populiarių gamintojų (Vincentis Polyline, Ceresit, Igis AG) gruntus už ypač patrauklią kainą – atraskite kokybišką gruntą ir kitus apdailos produktus mūsų parduotuvėje!