Epoksidiniai dažai

Epoksidiniai dažai dažniausiai naudojami metaliniams pagrindams, kurie patiria didelę mechaninę ar cheminę apkrovą, tačiau gali būti naudojami ir betono grindims, kurios vidutiniškai eksploatuojamos.

Esame užtikrinti, kad UAB „Spalvų sala“ internetinėje parduotuvėje siūlomi, pagal naujausias technologijas sukurti epoksidiniai dažai metalui nepaliks abejingų.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti

Kokiais atvejais turėtų būti naudojami epoksidiniai dažai metalui?

UAB „Spalvų sala” epoksidiniai dažai puikiai tinka įvairių tipų metaliniams paviršiams, eksploatuojamiems industrinės ir jūrų atmosferos sąlygomis.

Šie dažai sudaro pusiau blizgią dangą, atsparią agresyvių cheminių komponentų (naftos produktų, tepalų, nesioksiduojančių rūgščių silpnų tirpalų, druskų) poveikiui. Rekomenduojama dažyti metalines konstrukcijas, gamybinę įrangą, vamzdynų estakadas ir pan.

Nors geriausiai tinka metalui, šiuos dažus taip pat galima naudoti dažant pramoninės maisto gamybos betonines ir tinkuotas sienas bei betonines grindis su vidutine abrazyvine apkrova.

Kokius dažus pasirinkti?

Siekiant geriausių rezultatų, perkant epoksidinius dažus būtina atsižvelgti į jų gamintoją. Savo klientams rekomenduojame rinktis laiko patikrintus „Rilak” gamintojo (Latvija) „Epotop” dažus. Tai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse puikiai žinomas ir itin palankiai vertinamas gamintojas. „Rilak” gali pasigirti turtinga, daugiau nei 100 metų skaičiuojančia istorija. Tai prekės ženklas, kuris puikiai atliepia tiek mėgėjų, tiek profesionalų poreikius.

Kviečiame išmėginti ir įsitikinti: „Rilak” epoksidiniai dažai – tai optimalus pasirinkimas, gera kaina ir rezultatas, kuriuo tikrai nenusivilsite!

Dažniausios klaidos, naudojant epoksidinius dažus

Dvikomponenčiai epoksidiniai dažai yra puikus pasirinkimas ir nesudėtinga darbo priemonė, net jeigu naudojate juos pirmą kartą. Svarbiausia atsiminti šias esmines taisykles:

  • Netinkamai paruošiamas mišinys. Kadangi epoksidinius dažus sudaro du komponentai, jų išmaišymas yra itin svarbus ir juos reiktų kruopščiai maišyti bent 5 minutes.
  • Paruošus mišinį, nepalaukiama. Sumaišius epoksidinių dažų komponentus, reikėtų palaukti 45 minutes, kol mišinys pakankamai subręs naudojimui.
  • Netinkamos betono savybės. Kai dažomas betonas, siekiant geriausių rezultatų, jis turi būti vienalytis, idealiu atveju neturėti jokių modifikuojančių papildų (pvz., polimerinių dispersijų, kietiejimo greitintojų, hidrofobinių priedų ir pan.). Visi šie priedai gali neigiamai paveikti grunto-emalio adheziją su betonu.
  • Paviršiai dažomi anksčiau laiko. Šviežiai betonuotus ar nutinkuotus paviršius galima dažyti ne anksčiau kaip po 28 parų.
  • Prieš dažymą paviršiai nėra tinkamai nuvalomi. Prieš atliekant darbus, nuo betoninių paviršių turi būti pašalintas kalkinis pienas ir kiti nešvarumai. Nuo metalinių paviršių būtina pašalinti rūdis. Aliuminius ir cinkuotus paviršius reikia būtinai nuriebalinti. Priešingu atveju, užtepti dažai gali prastai prikibti prie pagrindo ir darbą teks kartoti papildomai.

Epoksidiniai dažai skirtingiems poreikiams

UAB „Spalvų sala” parduotuvėje Jūsų laukia šiuolaikiški, kruopščiai ištobulinti epoksidiniai dažai grindims, sienoms ir kitiems Jūsų poreikiams. Jais lengvai nudažysite metalinius ir įvairius kitus paviršius.

Jeigu ieškote geriausio rezultato, renkantis dažus verta pasikonsultuoti su mūsų profesionalais: patarsime, atsižvelgsime į individualius Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą!