Tinko, betono gruntai

Tinkas, gruntas betonui – itin veiksminga priemonė, dažniausiai naudojama ruošiantis apdailos darbams. Gruntas prieš dažymą padeda sulyginti paviršių bei jo įgeriamumą, užtikrina tvirtą, tolygų medžiagų sukibimą.

UAB „Spalvų sala“ savo klientams siūlo aukšto lygio gruntus, sukurtus remiantis moderniomis technologijomis.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Gruntas Rilak KVARC, 3,6 l
Gruntas Rilak KVARC, 3,6 l
41,48 €
Palyginti produktus ()
  • <
  • 1 (current)
  • 2

Koks gruntas betonui siūlomas?

UAB „Spalvų sala“ konsultantai rekomenduoja gruntą rinktis atsižvelgiant į individualius Jūsų poreikius: pagal tai, kokį paviršių ruošiatės dažyti. Gruntai gali būti naudojami medienai, medžiui arba mineraliniams paviršiams.

Gruntas betonui sumažina paviršiaus įgeriamumą ir pagerina sekančio apdailos sluoksnio skubinimą. Priklausomai nuo to kur naudosite reikia rinktis ir atitinkamą gruntą. Labiausiai reiktų atkreipti dėmesį į tai ar gruntas bus naudojamas lauke ar viduje ir ar patalpos bus drėgnos (pavyzdžiui vonia, virtuvė). Jei planuojate dažyti ar tinkuoti sienas, siūlome naudoti gruntinius dažus (CT16, Grund), kurie ženkliai pagerins dažų dengiamumo savybes.

Ar betono gruntas reikalingas visais atvejais?

Kokybiškas betono gruntas būtinas ruošiantis dažymo ir kitiems apdailos darbams. Specialistų teigimu, šio žingsnio, siekiant kokybiškos apdailos tiek lauke, tiek būsto viduje, praleisti nevalia.

Grunto dėka:
  • Suvienodinamas paviršiaus įgeriamumas;
  • Suteikiamas geresnis sukibimas sekančiam apdailos sluoksniui;
  • Padeda išvengti porų, oro burbuliukų susidarymo ir nelygumų dedant sekančius sluoksnius.

Kuo išsiskiria giluminis gruntas betonui?

Giluminis gruntas prieš dažymą užtikrina atliekamų darbų kokybę. Jis sutvirtina netvirtus paviršius ir suvienodina arba sumažina itin įgeriančių paviršių įgeriamumą. Jis naudojamas sienoms ir grindims su itin įgeriančiais standartiniais ir nestandartiniais pagrindais prieš įrengiant bet kokį antrą sluoksnį. Tai gali būti savaime išsilyginanti danga, plytelių klijai, glaistas ar dažai. Giluminio grunto esminė funkcija – paviršių sutvirtinimas ir drėgmės įgeriamumo sumažinimas.

Įprastas ir giluminis gruntas betonui – kaip pasirinkti?

Ieškant kokybiško įprasto ir giluminio grunto, reikėtų atkreipti dėmesį, ar gruntas laidus vandens garams ir atsparus drėgmei. Pralaidumas garams užtikrins normalią drėgmę patalpose, o atsparumas drėgmei galutinio sluoksnio ilgaamžiškumą. Taip pat patogu, kai gruntas turi švelnų atspalvį, kuris indikuoja kuriose vietose paviršius jau padengtas gruntu.

Prieš naudojant giluminį gruntą

IRuošiantis gruntavimo darbams, dangų paviršiai turi būti sausi ir patvarūs. Būtina nuvalyti dulkes, riebalus ir kitas sukibimą mažinančias medžiagas. Jei yra atsilaisvinusių dalelių, jas reikia nugramdyti ar nušlifuoti. Tokiu būdu gruntas pasidengs tolygiai ir ant jo bus patogu atlikti visus reikiamus dažymo darbus.

UAB „Spalvų sala“ siūlo platų visų tipų gruntų pasirinkimą. Pageidaujant geriausio rezultato, kviečiame pasikonsultuoti su mūsų profesionalais: atsižvelgsime į individualius Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausią išeitį!