Dažai sienoms

Kokybiški sienų dažai – būtini siekiant preciziškai atlikti darbą ir ne vienerius metus džiaugtis nepriekaištingais rezultatais. UAB „Spalvų sala“ siūlomi itin aukštos kokybės dažai, kurie Jūsų tikrai nenuvils!

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
-40%
Dažai Sadolin Ambiance Sky, 10 l
Dažai Sadolin Ambiance Sky, 10 l
96,52 €
57,61 €
-40%
Dažai Sadolin Ambiance Sky, 2,5 l
Dažai Sadolin Ambiance Sky, 2,5 l
29,01 €
17,32 €
Palyginti produktus ()
 • <
 • 1 (current)
 • 2
 • 3

Kuo pasižymi kokybiški dažai sienoms?

Tiek lauko, tiek vidaus sienų dažai turi pasižymėti aukštu atsparumu valymui, kokybišku dengiamumu, tinkama pigmentacija ir ilgai išlaikyti atspalvį. Taip pat labai svarbu, kad lauko ir vidaus sienų dažai turėtų kuo mažesnį LOJ dalelių kiekį. Taip apibūdinami lakūs organiniai junginiai, kurie yra išskiriami į aplinką ir gali pakenkti žmonių ir augintinių sveikatai.

Savo klientams rekomenduojame olandų gamintojo „AkzoNobel“ prekės ženklo „Sadolin“ dažus, kuriuos puikiai vertina mėgėjai ir profesionalai visame pasaulyje. Dažai „Sadolin“ teikia išbaigtus interjero ir eksterjero dažymo sprendimus nuo pradinio paviršiaus paruošimo etapo iki paskutinio pasirinktos spalvos dažų sluoksnio. Visi „Sadolin“ sienų dažai pasižymi unikalia formule, kuri buvo sukurta taip, kad atlaikytų drėgmės poveikį ir būtų atspari mechaniniams pažeidimams bei permainingoms aplinkos sąlygomis. Taip pat šie aukštos kokybės dažai išsiskiria savo ryškumu, turi puikią pigmentaciją ir plačiu spalvų pasirinkimu.

Sienų dažai: pasirinkimas skirtingiems darbams

Kokie dažai tinka vidaus sienoms? Viduje gali būti naudojami iš esmės visi dažai, išskyrus specifinius, skirtus išimtinai lauko darbams, jeigu tokių produktų sudėtyje LOJ kiekis viršija daugiau kaip 30 g/l. Būtent toks yra patvirtintas maksimalus galimas LOJ kiekis produkte. Kaip minėta, viršytas rekomenduotinas šių cheminių medžiagų kiekis vidaus patalpose gali būti kenksmingas sveikatai.

Kokie dažai tinkamiausi išorei? Čia tinka dažai, kurie specifiškai skirti išorės dažymui. Jie paprastai pasižymi aukštomis hidrofobinėmis (atsparumo drėgmei) savybėmis, turi didelį atsparumą kenksmingiems UV spinduliams, nebijo karščio bei šalčio, didelių temperatūros svyravimų.

Į kokias kategorijas skirstomi dažai sienoms?

Kuo išskirtiniai šių kategorijų dažai (taip pat, galbūt galite parekomenduoti konkrečius dažus kiekvienai iš šių kategorijų):

 • Plaunami sienų dažai – itin praktiškas pasirinkimas: kaip išduoda pavadinimas, juos galima plauti, todėl taip lengviau prižiūrimi paviršiai, jie gali būti ilgiau eksploatuojami. Aukščiausia yra pirma atsparumo drėgnam trynimui klasė (galimas produktas –„Expert 7“ plaunami dažai sienoms)
 • Vandeniniai sienų dažai – dažniausiai vandeniu skiedžiami dažai. Vandeniniai dažai turintys mažą LOJ dalelių kiekį, praktiškai neturi specifinio dažų kvapo. (Praktiškai visi vidaus dienų ir lubų dažai).
 • Akriliniai dažai sienoms – tai vandens pagrindu pagaminti dažai, kurių rišiklis yra akrilas. (Vienas rekomenduojamų tokių dažų produktų yra „Professional P6“).
 • Dekoratyviniai sienų dažai – šie patvarūs, intensyviai tekstūruoti ir pigmentuoti dažai puikiai tinka išskirtiniams interjero akcentams kurti (Jums gali patikti „Chalix Decor Finitura“ dekoratyviniai dažai sienoms).
 • Struktūriniai dažai sienoms – jais galima išgauti įvairų raštą ant paviršių. Puikiai tinka kuriant interjero akcentus, taip pat tokiais dažais galima vizualiai užmaskuoti nedidelius paviršiaus nelygumus ir kitus defektus.
 • Matiniai dažai sienoms – tai mažai šviesą atspindintys dažai, kuriais išgaunamas nepriekaištingas matinis efektas (pavyzdžiui, „Professional P6“, „Bindo 7“).

Ar galimi ir ekologiški dažai vidaus sienoms?

Ekologiškų dažų, skirtų sienų dažymui praktiškai nebūna, nes juose naudojami įvairūs priedai, kurie nėra natūralūs. Galimas dažų kenksmingumas turėtų būti vertinamas atsižvelgiant į LOJ kiekį gaminyje, nes LOJ kiekis nusako kiek cheminių medžiagų (pagrinde skiediklių) yra panaudota gaminant dažus. ( Dauguma vidaus darbams skirtų dažų yra <1g/l).

Dažant sienas, svarbu laikytis šių taisyklių:

 1. Paruoškite paviršių. Dažomas pagrindas turi būti sausas, švarus, neriebaluotas. Paviršių galite nuvalyti drungnu arba šiltų vandeniu, o stipriai užterštiems paviršiams reikėtų naudoti valiklius. Senus atšokusius dažus arba silpnai sukibusius paviršiaus sluoksnius nuvalykite iki tvirto pagrindo. Jei dažomas metalas, svarbu nepalikti rūdžių ir kruopščiai jas nuvalyti. Pagrindo plyšius ar nelygumus užglaistykite glaistu.
 2. Naudokite gruntą. Dažnai sienos turi įvairių nelygumų, kuriuos gali būti sunku pastebėti plika akimi, tačiau nudažius defektai tampa labiau matomi. Norint to išvengti, patariama pirmam sluoksniui naudoti gruntinius dažus, kurie ne tik užpildys porėtumus ir kitus nelygumus, bet ir padės sutaupyti dažų sąnaudas, suvienodins paviršiaus sugeriamumą ir apsaugos nuo galimo spalvų skirtumo, atsirandančio dėl skirtingo įgeriamumo tarp senų ir naujai glaistytų vietų.
 3. Apsaugokite kambaryje esančius objektus. Nepamirškite apsaugoti patalpoje esančių daiktų bei paviršių, kurių nedengsite dažais. Jeigu galite, iš kambario pašalinkite visus baldus arba uždenkite juos ir kitus kambario paviršius apsaugine plėvele.
 4. Dažymas. Sienas dažais denkite tolygiai, neskubėdami, tepant dažus specialiu teptuku arba voleliu iš viršaus į apačią.

Kokios dažniausiai daromos sienų dažymo klaidos ir kaip jų išvengti?

Siekiant geriausio rezultato ir puikaus paviršiaus padengimo, dažant venkite šių klaidų:

 • Netinkamai paruoštas paviršius – jeigu paviršius nėra nuvalomas, nuplaunamas ir kitaip tinkamai apdorojamas prieš dažymą, ant jo išlikę nelygumai trukdo kokybiškam padengimui, dažai išsilaiko prasčiau.
 • Skirtingas paviršiaus įgeriamumas – nudažius sienas gali matytis nevienodo matiškumo plotai. Kad išvengti šių galimų estetinių problemų rekomenduojame paviršius prieš dažymą gruntuoti specialiais dažais kurie suvienodina paviršių įgeriamumą (tokiu atveju gali praversti produktas „Grund+“).
 • Dažoma esant labai aukštai temperatūrai, ar mažam santykiniam drėgnumui – nors mūsų siūlomi sienų dažai yra atsparūs temperatūrų pokyčiams bei drėgmei, dažymo procesas turi būti atliekamas tik esant palankioms sąlygoms. Tinkamiausios sąlygos vidaus sienų dažymui yra 18-20 ir 50-70 proc. santykinis drėgnumas

Svetainė, miegamasis ar namo fasadas, UAB „Spalvų sala“ padės rasti veiksmingą dažymo sprendimą! Čia parduodami bene geriausi dažai sienoms, kurie puikiai tiks skirtingiems Jūsų poreikiams. Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje: klientams siūlomi prestižinių gamintojų, kaip „Sadolin“ sienų dažai ir kiti kokybiški produktai Jūsų būstui!