Dažai fasadui

Fasadiniai dažai reikalauja ypatingos kokybės. Juk namų ir kitų statinių išorę veikia visi 4 metų laikai ir gamtos stichijos, todėl svarbu pasirinkti kuo geresnių savybių dažus, kurie galėtų tinkamai apsaugoti namus bet kokiu oru. UAB „Spalvų sala” fasadiniai dažai pasižymi patikima apsauga ir kitomis geromi savybėmis.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Palyginti produktus ()
 • <
 • 1 (current)
 • 2
 • 3

Kuo turi pasižymėti fasadiniai dažai?

Svarbu, kad dažai būtų:

 • Kuo atsparesni UV spinduliams (saulė stipriai „sendina“ dažus: laikui bėgant dažų sluoksnis praranda elastingumą, pradeda trūkinėti ar nublunka spalva).
 • Taip pat geri fasado dažai turi sudaryti pakankamą sluoksnį nuo drėgmės patekimo į pastato vidų (dėl drėgnų sienų žiemos metu, šildymas būna brangesnis).
 • Fasadiniai dažai turi gerai „kvėpuoti“ (išleisti drėgmę iš pastato vidaus) ir kuo mažiau „traukti“ nešvarumus ant paviršiaus.

Visas šias savybes puikiai atitinka sertifikuoti silikatiniai dažai „Ceresit CT 54 Silicat Aero” tinkantys dažyti daugeliui mineralinių paviršių.

Kokius fasadinius dažus rinktis?

Nors skirtingų gamintojų fasadinių dažų pasirinkimas šiuo metu ypač platus, savo klientams rekomenduojame rinktis „Ceresit”, „Pinotex”, „Nordsjö” ir „Rilak” dažus. Trumpai aptarkime kiekvieną iš jų:

„Ceresit” fasadiniai dažai. Tai profesionalų ir mėgėjų puikiai vertinami fasadiniai dažai, kurie yra išties geras pasirinkimas įvairiems fasadams. Jie atsparūs drėgmei ir aplinkos poveikiui. Jų sudėtyje esantys komponentai užtikrina dažų patvarumą ir ilgaamžiškumą, todėl fasadas puikiai atrodys ir po daugelio metų.

Taip pat savo klientams siūlome „Pinotex” dažus. Tai vieni žinomiausių dažų fasadams, kurie patinka profesionalams ir mėgėjams. „Pinotex” užtikrina platų spalvų pasirinkimą, naudojant šiuos dažus itin lengva padengti paviršių. Patogus naudojimas ir nepralenkiama kokybė – tai priežastys, dėl kurių verta rinktis šiuos dažus.

„Nordsjö” dažai yra idealus pasirinkimas profesionalams. Tai skandinaviškas prekės ženklas, kurio gaminių privalumai yra plati spalvų paletė, kokybiškas paviršiaus padengimas ir ilgaamžiškumas.

Turime ir Latvijoje sukurtus „Rilak” fasado dažus. Tai mūsų kaimyninėje šalyje patentuoti, nuolat tobulinami, klientų mėgstami dažai fasadui, kurie pasižymi kokybe ir daugiau nei 100 metų praktine patirtimi. Skirtingiems fasadams subalansuoti, atsparūs aplinkos poveikiui „Rilak” fasado dažai pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.

Skirtingi fasadai ir dažų tipai. Ką verta žinoti?

UAB „Spalvų sala” internetinėje parduotuvėje siūlomi įvairių tipų ilgaamžiai fasado dažai:

 • Silikoniniai fasado dažai (rekomenduojame „CT 49 Silix Nano silicone”) – tai dažai su labai geru paviršių padengimu ir apsauga. Šie dažai turi savaime išsivalančio paviršiaus efektą, kai lyjant lietui, esantys nešvarumai ant paviršiaus patys nusiplauna. Tokie dažai dėl savo smulkumo tinka ir senų paviršių perdažymui norint apsaugoti sutrūkinėjusį tinką nuo drėgmės skverbimosi į sienas. Labai geras atsparumas UV spinduliams, todėl net baltai nudažytos fasado sienos lieka ilgam baltos, nepilkėja.
 • Dažai mediniam fasadui (rekomenduojame „Nordsjö One Super Tech”) – UAB „Spalvų sala” siūlomas platus įvairių gamintojų asortimentas, kuris puikiai pritaikytas medinio fasado dažymui. Labai svarbi šių dažų savybė yra ne tik atsparumas UV spinduliams, drėgmei, bet ir gebėjimas gerai įsiskverbti į medinį paviršių.
 • Tinkuoto fasado dažai – akmenukais tinkuotam paviršiui puikiai tinka akriliniai, silikatiniai ar silikoniniai dažai namo fasadui. Svarbu atkreipti dėmesį, kad akmenukais tinkuoti fasadai yra nelygaus paviršiaus ir ant jų kaupiasi nešvarumai, tai geriau rinktis dažus silikoninius, pvz. „Ceresit CT 49 Silix Nanosilicone” su savaime išsivalančio paviršiaus efektu.

Fasado dažai ir dažniausios dažymo klaidos

Pagrindinės klaidos dažant namo fasadą yra nesilaikymas gamintojų nurodymų:

 • Sienos yra dažomos kai temperatūra yra labai aukšta;
 • Praleidžiamas gruntavimo etapas;
 • Pasirenkami netinkami įrankiai dažymui (pavyzdžiui, netinkamo plauko dažymo volelis ar pats volelis ne tokiems dažams).

UAB „Spalvų sala” ilgaamžiai fasado dažai yra puikus pasirinkimas Jūsų būstui. Jeigu dažus renkatės pirmą kartą ir ieškote geriausio rezultato, kviečiame pasikonsultuoti su mūsų specialistais: patarsime, atsižvelgsime į individualius Jūsų pageidavimus ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą. Čia Jūsų laukia dažai namo fasadui bet kokiems poreikiams!