Tinkavimo juostos

Tinkavimo juosta – tai svarbus komponentas, nepamainomas atliekant įvairius apdailos darbus. Tinkavimo juosta dažniausiai būna medžiaginė arba pagaminta iš PVC. Ši priemonė pritaikyta naudoti tiek ant lygių, tiek ant grublėtų paviršių.

UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje rasite itin aukštos kokybės tinkavimo juostas, kurias galėsite pritaikyti skirtingiems darbams ir poreikiams.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Tipas

Panaudojimas

Pakuotė

Plotis

Išvalyti
Palyginti produktus ()

Ką būtina žinoti apie tinkavimo juostą?

UAB „Spalvų sala“ specialistai ragina atkreipti dėmesį, kad atliekant tinkavimo ir kitus apdailos darbus daugeliu atveju turi būti naudojama tinkavimo juosta, skirta konkrečiai užduočiai. Šios taisyklės reikia laikytis todėl, kad:

 • Būtų gautas lygus kantas
 • Nebūtų pažeistas uždengtas paviršius
 • Neliktų klijų likučių ant paviršių pašalinus juosta
 • Nepažeisti uždengto paviršiaus pašalinant juostą
 • Juosta neatsiluptų anksčiau laiko

UAB „Spalvų sala“ tinkavimo juostų asortimentas yra išties platus ir idealiai atitinka visus šiuos reikalavimus. Mūsų specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią tinkavimo juostą, todėl galėsite džiaugtis nepriekaištingu darbų rezultatu!

Kokių gamintojų tinkavimo juostos siūlomos?

UAB „Spalvų sala“ savo klientams rekomenduoja trijų, nepriekaištingą reputaciją turinčių gamintojų juostas tinkavimo darbams. Tai – Scley (HARDY ženklas, Lenkija), Tesa (JAV) ir STORCH (Vokietija).

 • Lenkijos profesionalų sukurtas „Hardy“ prekės ženklas puikiai žinomas visoje Šiaurės ir Rytų Europoje. Tai puikiai vertinamas gamintojas, kuris siūlo labai platų tinkavimo juostų ir kitų produktų asortimentą visiems poreikiams ir lanksčias kainas. Mes užtikrinti: ką pasirinkti su „Hardy“ ras kiekvienas!
 • Visame pasaulyje plačiai naudojamas ir puikiai vertinamas „Tesa“ gamintojas specializuojasi lipniųjų gaminių srityje. Šis prekės ženklas stebina savo inovacijomis ir labai plačiu asortimentu. Tai į profesionalus orientuota produkcija, kuri tinka ir mėgėjams.
 • Tuo tarpu vokiški „Storch“ produktai išsiskiria itin aukšta kokybe, kurią labai vertina apdailos specialistai visoje Europoje ir už jos ribų. Tai patvarios, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos juostos, kurios puikiai tiks net ambicingiausiems apdailos projektams.

Šios priemonės naudojimas išties nesudėtingas. Vis dėlto, siekiant kokybės, būtina atsižvelgti į kelis itin svarbius veiksnius:

 1. Tinkavimo juosta kaip ir vandeniniai dažai negali būti naudojama minusinėje temperatūroje ar labai aukštoje temperatūroje
 2. Prieš klijuojant tinkavimo juosta, paviršių kruopščiai nuvalykite. Jis turi būti švarus, sausas, be dulkių ir riebalų likučių.
 3. Įsitikinkite, kad naudojate tik geros būklės tinkavimo juostą: neturi būti pažeisti jos rulono kraštai.
 4. Dar vienas ypač svarbus patarimas – būtinai atsižvelkite, kokiam paviršiui naudosite konkrečią juostą. Kaip minėta, tinkavimo juostos yra skirtos naudoti ant lygių paviršių bei grublėtų paviršių. Atitinkamai reikia ir naudoti juostas ant tų paviršių kurioms jos skirtos tam, kad išvengti galimų problemų, tokių kaip juostas nelipimas prie paviršiaus, juostos klijų likučiai ant paviršiaus pašalinus juostą, nelygus kantas, juostos atlipimas anksčiau laiko bei užklijuoto paviršiaus pažeidimas pašalinant juostą.

Laikantis šių patarimų, juostos naudojimas bus efektyvus ir nekomplikuotas.

Tinkavimo juosta – būtinas įrankis efektyviems tinkavimo darbams. UAB „Spalvų sala“ komanda savo klientams teikia tik patikrintas, sertifikuotas tinkavimo juostas ir kitus produktus. Esame ilgametę patirtį turintys profesionalai, todėl savo klientams teikiame tik patikimas apdailos darbų priemones, kurios puikiai tiks ir mėgėjams, ir profesionalams. Tai sprendimas, ieškantiems kokybės. Laukiame Jūsų!