DAŽŲ TONAVIMAS INTERNETU

Pristatome jums išskirtinę Spalvų salos naujieną – galimybę dažų tonavimą užsisakyti internetu. Kaip tai veikia? 

Dažų tonavimo užsakymas internetu

Pirmiausia pasirinkite norimus Sadolin „Easycare“, „Bindo“ arba „Ambiance“ dažus ir jums reikalingą kiekį (1l, 2,5l, 5l arba 10l) ir įsidėkite juos į savo prekių krepšelį. Labai svarbu tonavimui pasirinkti tinkamą dažų bazę – ji gali būti BW arba BC. Kokia bazė yra reikalinga jūsų pasirinktai spalvai galite pamatyti renkantis dažų spalvą iš Sadolin „Ambiance“ spalvyno tonavimo paslaugoje. Išsirinkus dažus pasirinkite tonavimo paslaugą – litrų kiekį rinkitės pagal perkamą dažų kiekį. Išsirinkite jums patinkančią spalvą iš „Ambiance“ spalvų paletės – Sadolin spalvines kolekcijas sudaro interjere populiariausios, pasaulinio estetikos centro atrinktos spalvos. Galite rinktis iš neutralių ir švelnių pastelinių atspalvių, o jei norisi interjerą pagyvinti – išraiškingų akcentinių tonų. Šios įkvepiančios ir viena su kita puikiai derančios spalvos padės jums lengvai ir patogiai išsirinkti tai, kas labiausiai tiks jūsų projektams. Spalvų paletėse pateiktos spalvos dera tarpusavyje tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Tad drąsiai rinkitės keletą atspalvių iš vienos eilutės ar stulpelio – interjere jie neabejotinai atrodys stilingai ir harmoningai. 

Įsitikinę, kad pasirinkote teisingą dažų bazę ir kiekį, norimą spalvą bei tonavimo kiekį, užsakymą užbaikite.  

 

Sadolin „Ambiance“, „Bindo“ ir „Easycare“ dažų kolekcijos

Sadolin „Ambiance“ – tai puikiai dengiantys ir labai atsparūs dėvėjimui matiniai patalpų sienų ir lubų dažai bei dažų bazės, kurios yra tonuojamos. Dažus itin lengva naudoti, nes jie netyška, gerai išsilygina ir padengia paviršių tolygiu sluoksniu. Šiais dažais nudažytas paviršius yra atsparus drėgmei ir labai lengvai valomas (1 atsparumo trynimui klasė, EN 13 300), todėl jie puikiai tinka patalpoms, kurių sienas tenka valyti. Dažai yra vandeniniai ir beveik bekvapiai, juose labai mažai lakiųjų organinių junginių (LOJ) (≤ 1 g/l), todėl jūsų sukurtoje erdvėje bus saugu ir sveika gyventi. Sadolin „Ambiance“ galima tonuoti įvairiais atspalviais iš „Ambiance“ spalvų kolekcijos. Ant anksčiau dažyto paviršiaus sunaudosite maždaug 80-100ml , o ant įgeriančio paviršiaus apie 100-150ml dažų kvadratiniam metrui (dažant vienu sluoksniu). Dažai greitai džiūsta, sausi liečiant tampa jau po pusvalandžio, o 

Sadolin „Easycare“ yra labai atsparūs plovimui matiniai patalpų sienų dažai (priklausantys 1 atsparumo drėgnam trynimui klasei). Šių dažų sudėtyje yra vaško, todėl jais nudažytas paviršius tampa atsparus skysčiams ir nešvarumams. Dėl ypatingos „Easycare“ dažų hidrofobinės dangos, ant paviršiaus patekę skysčiai neįsigeria į pagrindą, todėl paviršių lengva nuvalyti. Šiuos dažus paprasta naudoti, jie netyška ir gerai išsilygina ant paviršiaus. „Easycare“ yra beveik bekvapiai, juos galima tonuoti daugybe įvairių atspalvių. Akriliniai dažai yra itin atsparūs trynimui, todėl jais nudažytą paviršių lengva valyti ir prižiūrėti ilgus metus.

Sadolin „Bindo“ – lengvai dažomi ir puikiai dengiantys dažai vidaus darbams. Šie dažai greitai džiūsta, nenuteka bei priklauso 1 atsparumo drėgnam trynimui klasei, todėl jais nudažytas paviršius gali būti valomas. Dažai atitinka ES ekologinio ženklinimo reikalavimus, yra beveik bekvapiai ir sudėtyje neturi organinių tirpiklių, taigi jais nudažyta erdvė bus nekenksminga ir saugi. Sadolin „Bindo“ dažai gali būti tonuojami daugybe atspalvių. Jie tinka tiek naujiems, tiek anksčiau dažytiems tinkuotiems, betoniniams, lengvojo betono ir plytų paviršiams, taip pat gipsinėms, medienos plaušų ir medienos drožlių plokštėms bei stiklo pluošto tapetams dažyti.