Teptukai

Kokybiški dažų teptukai – nepamainoma darbo priemonė planuojant lauko ir vidaus apdailos darbus, įrengiant arba atnaujinant būstą. UAB „Spalvų sala“ turi itin platų visų išmatavimų ir tipų teptukų asortimentą, todėl gali patenkinti skirtingus klientų poreikius.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Ypatybės

Plotis

Išvalyti
Palyginti produktus ()

Rekomenduojami dažų teptukai

UAB „Spalvų sala“ savo klientams rekomenduoja dviejų, nepriekaištingą reputaciją turinčių gamintojų teptukus. Tai – HARDY (Lenkija) ir STORCH (Vokietija).

Lenkijos profesionalų sukurtas „Hardy“ prekės ženklas puikiai žinomas visoje Šiaurės ir Rytų Europoje. Tai puikiai vertinamas gamintojas, kuris siūlo labai platų teptukų asortimentą visiems poreikiams ir lanksčias kainas. Ką pasirinkti ras tiek profesionalai, tiek mėgėjai.
  • Lenkijos profesionalų sukurtas „Hardy“ prekės ženklas puikiai žinomas visoje Šiaurės ir Rytų Europoje. Tai puikiai vertinamas gamintojas, kuris siūlo labai platų teptukų asortimentą visiems poreikiams ir lanksčias kainas. Ką pasirinkti ras tiek profesionalai, tiek mėgėjai.
  • Tuo tarpu vokiški „Storch“ produktai išsiskiria itin aukšta kokybe, kurią labai vertina apdailos specialistai visoje Europoje ir už jos ribų. Šie patvarūs, iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti dažų teptukai puikiai tiks net ambicingiausiems apdailos projektams.

Kaip pasirinkti teptukus?

Tai – dilema su kuria susiduria didelė dalis mūsų klientų. Svarbu atkreipti dėmesį: netinkamai parinktas teptukas gali nesuteikti pageidaujamo estetinio efekto. Jeigu dažymo darbams ruošiatės pirmą kartą, dalinamės UAB „Spalvų sala“ specialistų patarimais, kurie padės pasiekti puikių rezultatų.

Esminis patarimas – atsižvelkite į dažų tipą. Dažai gali būti gaminami vandens arba skiediklio pagrindu. Labai svarbu, kad teptukas tiktų būtent Jūsų naudojamiems dažams. Nuo to tiesiogiai priklauso atlikto projekto kokybė ir ilgaamžiškumas. Pasirinkus netinkamą teptuką, jo šereliai darbo metu gali pradėti byrėti, tirpti dažuose, pakenkti paviršiaus padengimui. Siūlome įvairių tipų teptukus: su sintetiniais, pusiau sintetiniais ir natūraliais šeriais:

  1. Dažams vandens pagrindu reikia naudoti sintetinių šerių teptukus.
  2. Dažams skiediklio pagrindu reikėtų rinktis tik natūralių šerių teptukus.
  3. O štai dažant paviršius dažyvėmis, geriausi rezultatai išgaunami naudojant pusiau sintetinius teptukus.
Taip pat verti dėmesio aspektai:
  • Teptuko kaina.Nors brangiausias produktas nebūtinai yra geriausias, savo klientams rekomenduojama visada atsižvelgti į kainą ir nesirinkti paties pigiausio varianto. Dažniausiai brangesni teptukai yra kur kas geresnė investicija. Jie suteikia geresnę dažo įgerti, turi ilgesnį tarnavimo laiką ir turi ergonomiškesnę rankeną. Visa tai dažant nemažus plotus gerokai padidina darbo našumą ir Jūsų patogumą.
  • Tie patys teptukai tiek viduje, tiek lauke. Kartais klaidingai manoma, kad teptuko pasirinkimas priklauso ir nuo dažymo sąlygų. Iš tiesų praktika rodo, kad nėra skirtumo, teptukas bus naudojamas lauke ar viduje.
  • Drąsiai užduokite klausimus. Jeigu vis tiek nesate užtikrinti, kokio tipo šereliai tinka Jūsų naudojamiems dažams, pasikonsultuokite su patyrusiais UAB „Spalvų sala“ specialistais. Jie atsakys į šį ir kitus kylančius klausimus bei parinks geriausius produktus Jūsų darbams.

Teptukų priežiūra

Tepukų priežiūra gana paprasta, svarbiausia laikytis 2 esminių taisyklių:
  1. Dažų teptukus po kiekvieno naudojimo kruopščiai, bet švelniai nuplaukite dažų techniniame duomenų lape nurodytomis priemonėmis. Paprastai po dažymo tirpiklio pagrindu pagamintais dažais, teptukus reikia plauti vaitspiritu, o po dažymo vandens pagrindo dažais užtenka tiesiog praskalauti vandeniu.
  2. Išplovus teptukus nurodytomis priemonėmis, išdžiovinkite ir pakabinkite juos taip, kad šeriai išlaikytų formą, nesideformuotų, nesiglamžytų ir nebūtų kitaip pažeidžiami.

Štai ir viskas! Pasirinkus kokybiškus, prestižinių prekės ženklų teptukus ir laikantis paprastų priežiūros instrukcijų, jais naudositės komfortiškai ir kokybiškai.