Dekoratyviniai dažai ir priedai

Ieškantiems patikrintų, bet išskirtinių dekoravimo sprendimų, patiks dekoratyviniai dažai. Jie padeda suteikti unikalumo bet kokios paskirties patalpoms.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti

Dekoratyviniai dažai sienoms, luboms ir kitiems paviršiams

Dekoratyviniais dažais nudažę visuomeninių ar gyvenamųjų, įstaigų ar butų sienas, lubas ar kitus paviršius, sukursite daugybę efektyvių faktūrų. Šie dažai padės pabrėžti Jūsų būsto grožį bei elegantiškumą!

Kodėl verta rinktis mūsų siūlomus dekoratyvinius dažus?

  • Ilgaamžiškumas. Mūsų dažai praturtinti kokybiškais pigmentais, atsparūs aplinkos poveikiui ir ilgaamžiai. Ryški spalva išliks bėgant laikui. Norint paryškinti, atnaujinti dažus, tai padaryti bus labai paprasta!

  • Saugi sudėtis. Siūlome dekoratyvinius dažus, pagamintus iš saugių medžiagų. Jų sudėtyje nėra žmogui ir aplinkai kenksmingų cheminių priemaišų, agresyvių komponentų, todėl dažai gali būti drąsiai naudojami vidaus patalpose. Jokio nemalonaus kvapo ir kitokių nepatogumų!

  • Universalumas. Tai plačiai pritaikoma medžiaga: dekoratyviniai dažai sienoms, luboms ir kitiems paviršiams. Jai galima dengti visas sienas arba naudoti kaip akcentus. Dažus saugu naudoti gyvenamosiose būstuose, viešo naudojimo, komercinės paskirties ir kitose patalpose.

  • Spalvų ir tekstūrų įvairovė. Mūsų siūlomi dažai suteikia itin plačias galimybes pasirenkant ne tik spalvą, bet ir reljefo faktūrą. Plati spalvinė gama drauge su ant to paties paviršiaus derinamomis įvairiomis faktūromis, suteiks neribotas galimybes realizuoti net pačias netikėčiausias kūrybines idėjas. Drąsiai kurkite nepakartojamą ir unikalų interjerą savo namams!

Kokio gamintojo dažus rinktis?

Šiandien rinkoje rasite daugybės gamintojų dekoratyvinius dažus, tinkus, lakus. Vis dėlto, Rilak vidaus dekoratyviniai dažai yra daugelio ekspertų rekomenduojamas pasirinkimas.

Tai Latvijoje sukurtas prekės ženklas, siūlantis aukščiausios kokybės apdailos produktus daugiau nei šimtmetį. Rilak – gamintojas, kuriuo verta pasitikėti.

Platus dažų ir kitų gaminių pasirinkimas, ilgametė praktinė patirtis, nuolat integruojamos inovacijos, puikus kainos ir kokybės santykis daro Rilak vienu konkurencingiausių prekės ženklų Baltijos šalyse ir visoje Europoje!

Kokius dekoratyvinius dažus rinktis?

Galime pasiūlyti įvairaus matiškumo, faktūrų ir spalvų dažus. Aptarkime kelis populiariausius variantus:

  • SETUAL. Perlamutrinį užbaigimą turintys dažai, traukia akį subtiliu perliniu blizgesiu. Vienas didžiausių šių dekoratyvinių dažų išskirtinumų – priklausomai nuo matymo kampo ir patalpos apšvietimo varijuojantis dažų atspalvis ir blizgumas. Tai mechaniniam poveikiui atspari danga, kuri puikiai tinka intensyviai eksploatuojamoms, viešo naudojimo patalpoms.

  • BOREALIS. Dekoratyviniai sienų dažai su perlamutriniu atspalviu. Jie suteikia sienoms ar kitiems paviršiams mirgančią, subtiliai žaižaruojančią smulkiagrūdę faktūrą, kuri primena perlamutrą. Galite rinktis iš plačios spalvų gamos ir dažus derinti su įvairiais dengimo metodais. Šių dažų dėka pavyks išgauti unikalias, nepakartojamas spalvų ir faktūrų variacijas.

  • SCINTILLO. Tai dažai, kurių sudėtis praturtinta plastiškomis baltomis polimerinėmis dalelėmis. Pasirinkus šiuos dažus, išgaunamas aksominis, nevienalytis paviršius, ant kurio yra baltų intarpų. Elegantiškas užbaigimas, subtilus matiškumas puikiai tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam kambario interjerui. Stilingas pasirinkimas Jūsų harmoningam būstui.

Platus dekoravimo medžiagų pasirinkimas

Vidaus dekoratyviniai dažai gali būti derinami su dekoratyviniu laku ir kitomis dekoravimo priemonėmis, pavyzdžiui:

  • Lakas KRAKELUR. Šis gaminys rekomenduojamas norint originaliai apipavidalinti kambarį. KRAKELUR laką naudojant ant sienų, galima sukurti išskirtinį sendinto paviršiaus efektą: jos atrodo padengtos suskilinėjusiais, įtrūkusiais dažais.

  • Tinkas ATACAMA. Svajojate vidaus paviršiui suteikti originalų reljefą ar faktūrą? Tinkas ATACAMA padės suteikti smiltainio akmens, medžio žievės ir kitokias unikalias faktūras. Išvaizda ir rezultatas skirsis priklausomai nuo naudojamų įrankių ir dekoratyvinio tinko dengimo metodikos.

Mūsų asortimente rasite ir daugiau originalių dekoravimo produktų, skirtų vidaus bei išorės paviršiams!

Dažai geromis kainomis

Suprantame, kad ieškant apdailos produktų, ne mažiau už kokybę ir sudėtį svarbi jų kaina. Turime gerų žinių: UAB „Spalvų sala“ bendradarbiauja tiesiogiai su gamintoju, todėl galime pasiūlyti platų patikimų produktų pasirinkimą už ypač žemą kainą. Išbandykite Rilak ir tikrai nenusivilsite!

DUK

Kiek kainuoja dekoratyviniai dažai ir kuo jie skiriasi nuo tradicinių? Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus.

1. Kuo dekoratyvinės dažymo priemonės skiriasi nuo įprastų?

Dekoratyviniai dažai, lyginant su tradiciniais, suteikia paviršiui unikalius atspalvius, tekstūras, faktūras. Padengus paviršių dekoratyviniais dažais, ji bus nevienodo atspalvio, blizgesio, įgaus unikalią faktūrą.

2. Kokia dekoratyvinių dažų kaina?

Šių produktų kaina skiriasi priklausomai nuo sudėties, suteikiamo efekto ir dažų kiekio. Dekoratyvinių dažų kainos mūsų parduotuvėje svyruoja nuo 1,3 iki 1,5€/m2

3. Kokiems paviršiams galima naudoti dekoratyvinius dažus?

Jie tinka betonui, medienai, metalui ir daugeliui kitų paviršių.

4. Ar dekoratyvinius dažus saugu naudoti gyvenamosiose patalpose?

Siūlome saugius, kruopščiai patikrintus ir testuotus dekoratyvinius dažus. Kalbant apie vidaus dažus, labai svarbus kriterijus – LOJ (lakiųjų organinių junginių) kiekis.

Didelis LOJ dalelių kiekis dažų sudėtyje nėra tinkamas vidaus patalpoms: gali sudirginti kvėpavimo takus, odą ir kitaip pakenkti sveikatai. Todėl vidaus paviršiams naudokite dekoratyvinius dažus, kurių sudėtyje LOJ yra mažesnis nei 30 g/l.