Dažai radiatoriams

Planuojate atnaujinti radiatorių ir suteikti kambariui papildomą spalvingą akcentą? Radiatorių dažai yra puikus pasirinkimas. Idealiai pritaikyti metaliniams paviršiams, šie dažai užtikrina ilgaamžį rezultatą.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Palyginti produktus ()

Kodėl verta perdažyti radiatorių?

Seno radiatoriaus atnaujinimas yra geras sprendimas dėl kelių priežasčių:

 • Dažymas ženkliai pagerina seno, nusidėvėjusio radiatoriaus išvaizdą.
 • Kokybiški dažai radiatoriams ne tik suteikia daugiau estetikos, bet ir papildomai apsaugo metalo paviršių nuo korozijos. Jie pagerina šilumos efektyvumą, sustiprina atsparumą mechaniniams pažeidimams.
 • Tai greitas ir ekonomiškas būdas atnaujinti radiatorių ir harmoningai pritaikyti jį prie Jūsų interjero.

Patarimai perkant radiatoriaus dažus

Renkantis dažus, atkreipkite dėmesį į kelis aspektus:

 • Esminis veiksnys – atsparumas karščiui.Radiatorių dažymui nesirinkite standartinių dažų vidaus apdailai. Radiatoriai įkaista, o įprasti dažai neatlaiko ilgalaikės aukštos temperatūros. Jų spalva gali pakisti, jie greičiau atsilups nuo paviršiaus ir darbus teks kartoti. Norint išvengti nepatogumų, pirkite specialiai radiatoriams pritaikytus dažus, kurie yra atsparūs karščiui.
 • Žinokite, koks Jūsų radiatoriaus tipas. Dažus verta rinktis pagal tai, kokius radiatorius turite. Pavyzdžiui, senesnės gamybos ketaus radiatoriams gali prireikti kitokio tipo dažų, palyginti su šiuolaikiniais plieniniais radiatoriais. Jeigu sunku priimti sprendimą, pasitarkite su mūsų konsultantais: išklausysime, patarsime ir pasiūlysime būtent Jums geriausius radiatorių dažus.
 • Atsakingai pasirinkite dažų spalvą.Radiatorių nudažykite spalva, kuri geriausiai dera prie Jūsų kambario interjero, baldų, sienų spalvos. Baltos spalvos radiatoriai yra saugus pasirinkimas, kurį lengva priderinti prie kitų spalvų, tačiau galite išmėginti ir kitas, ryškesnes spalvas, kurios suteiks patalpai daugiau žaismingų akcentų. Taip pat verta pagalvoti apie užbaigimą: turime matinius, pusiau matinius ir blizgius dažus.
 • Pasidomėkite gamintojo reputacija.Radiatorių dažų pasirinkimas šiandien yra labai platus, todėl nesunku pasimesti tarp produktų gausos. Vis dėlto, perkant šiuos dažus, verta atsižvelgti ne tik į kainą ir spalvą, bet ir į gamintoją. Rekomenduojame pirkti tik gerai žinomų, pripažintų gamintojų dažus radiatoriams. Puikus variantas – Sadolin radiatorių dažai. Tai gamintojas, kuris skiria ypatingą dėmesį produktų kokybei. Jie lengvai pasidengia, suteikia ryškią spalvą, ilgai išlieka, nepagelsta, nebijo karščio. Toks pasirinkimas tikrai papuoš Jūsų radiatorių.

Rekomendacijos dažant radiatorių

Nors radiatorių dažymą daugelis patiki patyrusiems meistrams, šį darbą galima atlikti ir savarankiškai, net neturint didelės dažymo patirties. Dalinamės rekomendacijomis ir patarimais, kurie padės išgauti norimą rezultatą:

 • Pasirūpinkite dažymui reikalingais reikmenimis. Tai ne tik kokybiški dažai, bet ir apsauginės plėvelės, teptukas, volelis, švitrinis popierius (neprivaloma), valymo priemonės.
 • Paruoškite vietą dažymui. Apsaugokite aplinkinius paviršius nuo dažų patekimo: grindis, sienas, vamzdžius, greta esančius baldus. Aplink radiatorių padėkite audinio šluostę, skudurą arba laikraštį. Taip pat prieš pradedant dažymą, įsitikinkite, kad radiatorius tikrai yra išjungtas ir visiškai atvėsęs.
 • Paruoškite radiatoriaus paviršių.. Nuvalykite ir nusausinkite radiatorių, pašalinkite dulkes ir kitus nešvarumus. Kad dažai sukibtų dar geriau, radiatoriaus paviršių galima pašlifuoti naudojant grūdėtą švitrinį popierių.
 • Išmaišykite dažus.. Paruoškite dažus pagal gamintojo instrukciją, sumaišykite juos, kad gautumėte vienodą konsistenciją. Tai padės užtikrinti gerą padengimą ir sukibimą.
 • Gruntavimas. Rekomenduojame radiatorių padengti plonu grunto sluoksniu. Rinkitės gruntą, kuris turi antikorozinių savybių. Padengus gruntą, leiskite išdžiūti pagal gamintojo instrukcijas (dažniausiai – apie 10 – 12 val).
 • Dažymas. Dažyti galima tik atvėsusį radiatoriaus paviršių. Dažų dengimui naudokite nedidelį teptuką arba mažą volelį, kad pasiektumėte visas radiatoriaus vietas (mūsų parduotuvėje rasite specialiai radiatoriams skirtų teptukų ). Prieš pereidami prie smulkių detalių, siauresnių, sunkiau prieinamų paviršių, nudažykite lengvai pasiekiamas, lygesnes radiatoriaus vietas. Dažus tepkite 2–3 plonais, lygiais sluoksniais. Prieš dengiant naują sluoksnį, senasis turi tinkamai išdžiūti. Atsižvelkite į gamintojo nurodytą dažų džiūvimo laiką.
 • DUK

  1. Ar dažus galima tonuoti?

  Taip, daugelį dažų galima tonuoti įvairiais atspalviais.

  2. Kiek kainuoja radiatorių dažai?

  Kaina priklauso nuo dažų tipo, gamintojo ir kiekio. Mūsų parduotuvėje radiatorių dažų kaina – vos nuo 12 eur / l, todėl kokybė yra prieinama kiekvienam!

  3. Kiek trunka dažų džiūvimas?

  Vidutinė džiūvimo trukmė yra apie 2–3 val., tačiau trukmė gali skirtis. Būtina peržiūrėti gamintojo aprašymą.

  4. Kiek dažų sluoksnių reikia radiatoriui?

  Rekomenduojame naudoti 2–3 plonus dažų sluoksnius, kad tolygiai padengtumėte radiatorių, išgautumėte intensyvią, sodrią spalvą.

  5. Kokius dažus galima naudoti dažymui?

  Vienas geriausių pasirinkimų – alkidiniai dažai radiatoriams (vandens pagrindu). Yra itin lengvai tepami, gerai apdorojami. Dažų danga labai atspari dėvėjimui, tinka metaliniams ir kitiems paviršiams. Dažai ilgai išlieka, juos galima plauti, paprasta prižiūrėti.

  Taip pat saugu naudoti akrilinius emalinius dažus bei dažus su tirpikliais. Perkant dažus, įsitikinkite, kad jie tinka radiatorių dažymui, nebijo karščio.