Spalvų saloje siūlome ne tik aukštos kokybės apdailos prekes, bet ir naudingas paslaugas. Be profesionalių konsultacijų, dažų spalvinimo, bei dažų tonavimo internetu, Spalvų saloje taip pat galite pasinaudoti išskirtinėmis papildomomis naudomis.

Spalvų paletės 

Dažų spalvų paletės gali būti nepaprastai naudingos, norint pasirinkti tinkamas spalvas savo namams ar kitoms erdvėms. Galint peržiūrėti visas spalvas vienoje vietoje ir matyti kiekvienos spalvos kodą ar pavadinimą – lengviau orientuotis ir užsisakyti tinkamų atspalvių dažus bei dažų tonavimą. Spalvų saloje pateikiamos trys pagrindinės paletės, pagal kurias tonuojame daugelį savo dažų: SADOLIN spalvų paletė, NCS spalvų paletė bei RAL spalvų paletė. Išsirinkite jums patinkančias spalvas ir dėl jų kainos parašykite mums užklausą el. pašto adresu: eprekyba@spalvusala.lt  Spalvų paletes taip pat galite apžiūrėti ir Spalvų salos fizinėse parduotuvėse. Neradote sau tinkamos spalvos ar turite norimą spalvą iš kito spalvyno? Ne bėda, sutonuosime dažus ar tinkus pagal jūsų pageidavimą. Mūsų tonavimo programoje yra ir daugelio kitų gerai žinomų gamintojų spalvų formulės. 

Prekių pristatymas 

Užsakant prekes internetu, suteikiame galimybę prekes atsiimti parduotuvėse patiems arba pasirinkti pristatymą į namus. Jūsų patogumui per kurjerį pristatome nuo mažiausių iki didelių, net iki 700 kg sveriančių siuntų. Nuogąstaujate, kad jūsų užsakymas sveria daugiau? Ne bėda – esant didesniam nei 700 kg svoriui prekes jums pristatysime savo arba samdomu transportu. Žiemos metu, siekiant išvengti prekių sugadinimo, šalčiui jautrios prekės pristatomos su apribojimais. Plačiau apie prekių pristatymo sąlygas skaitykite ČIA


 

Spalvų koregavimas ir kūrimas pagal jūsų poreikius 

Spalvų saloje galime jums pasiūlyti unikalią spalvų koregavimo bei kūrimo pagal jūsų poreikius paslaugą. Įsigijote dažus, tačiau pagalvojote, jog visgi norėtumėte ryškesnio ar tamsesnio atspalvio? O galbūt turite geltonos spalvos dažus, bet norėtumėte pakoreguoti atspalvį įmaišydami šiek tiek žalios? Apsilankykite Spalvų saloje ir mes atliksime spalvos korekcijas pagal jūsų norus. Svajojate apie atspalvį, kurio niekur nerandate ir negalite įsigyti? Ne bėda – atkeliaukite į Spalvų salą ir mes sukursime jūsų norimą dažų atspalvį.