Polistirolo klijai

UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje Jūsų laukia kruopščiai atrinkti, itin aukštos kokybės putų polistirolo klijai. Tai montažinių putų pistoletu purškiami ir birūs statybiniai mišiniai, kurie tinka tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui. Jie ekonomiški, lengvai sumaišomi ir tepami. Laikantis gamintojo instrukcijų, net klijus naudojantiems pirmą kartą pavyks pasiekti išties puikių rezultatų!

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti

Polistirolo klijai – statyboms, remontui ir namų interjerui

Klijai polistirolui labai plačiai pritaikomi ir naudojami individualių namų bei kitos paskirties objektų statybos, remonto srityje – pradedant pastatų šiltinimu ir baigiant apdailos elementais interjerui –klijuojant lubų apvadus, dekoro elementus, montuojant putplasčio lubas.

Kokius produktus rinktis?

Rekomenduojame rinktis statybinius putų polistirolo klijus Ceresit, kurie turi ypač greitą ir stiprią pradinę fiksaciją. Jais nesunkiai suklijuosite tiek vidaus dekoro elementus, tiek įvairias fasado šiltinimo detales, kur naudojamos EPS ar XPS putplasčio plokštės.

Ceresit prekės ženklas garsėja savo aukšto lygio produktais, kurie vertinami visame pasaulyje. Naudojant šiuos klijus, polistirolo gaminius pavyks lengvai suklijuoti su medienos, mūro, stiklo, paviršiais ir dar daugiau. Puikus sukibimas ir ilgaamžis rezultatas – garantuotas.

TOP-5 mėgstamiausi pirkėjų polistirolo klijai

Ceresit ZS

Klijų mišinys, idealiai pritaikytas polistireninio putplasčio plokščių tvirtinimui. Geras pasirinkimas planuojant šiltinti naują individualų būstą ar daugiabutį, atliekant senos statybos pastato renovaciją.

Ceresi ZU

Tinka tvirtinant putplasčio plokštes, atliekant šiltinimo darbus, pastatų renovaciją. Šį mišinį taip pat galima naudoti formuojant apsauginį armuotą sluoksnį.

Ceresit CT 83

Labai tirpiu sukibimu pasižymintys klijai, skirti polistireniniam putplasčiui ir mineraliniams paviršiams.

Ceresit CT 84

Patogūs ir kompaktiški purškiami poliuretaniniai klijai. Jie gali būti naudojami ne tik putplasčio plokštėms, bet ir EPS, XPS, kietai mineralinei vatai ir dar daugiau. Ypač greitai džiūna, mechaninis tvirtinimas galimas po 2 val.

Ceresit CT 85

Nuo jau aptartų mišinių skiriasi savo apsauginėmis savybėmis. CT 85 sudėtyje yra priedų, kurie didina izoliacijos sistemos mechaninį atsparumą, todėl sumažėja įtrūkimų, skilimų rizika, užkertamas kelias plyšių susidarymui.

Dauguma Ceresit klijų yra suderinami su skirtingais paviršiais, pavyzdžiui, betonu, gipskartoniu, mediena, OSB plokštėmis, stiklu, bitumu, keraminėmis plytomis, cinkuotais plieno lakštais ir dar daugiau, todėl neabejojame, kad pas mus rasite Jums tinkamą variantą!

Patarimai ruošiantis darbui su polistirolo klijais

Šio produkto naudojimas nesudėtingas. Geriems rezultatams pasiekti laikykitės šių rekomendacijų:

  1. Paruošimo etapas. Naudojant putų polistirolo klijus, tinkamai paruoškite klijuojamą paviršių. Jis turi būti visiškai sausas, be dulkių, riebalų žymių ir kitų nešvarumų. Tik užtikrinus šias sąlygas, paviršiai gerai sukibs tarpusavyje. Ruošiantis naudoti klijus, svarbu atkreipti dėmesį į paviršius prie kurių bus klijuojamas putplastis. Jeigu paviršiai yra porėti ir stipriai įgeriantys, tiks ne visi klijai. Tokio tipo paviršius prieš tai būtina gruntuoti giluminiais gruntais arba klijuoti poliuretaninais klijais.

  2. Paruošimas ir dozavimas. Ceresit sausi polistirolo klijai dozuojami lengvai, svarbiausia – aerozolį purkšti arba mišinį ruošti ir padengti pagal gamintojo nurodymus. Klijai gana greitai kietėja, todėl juos naudokite netrukus po sumaišymo.

  3. Klijų padengimas. Klijus užtepkite tik ant vieno klijuojamojo paviršiaus. Suglauskite paviršius ir palaikykite juos kartu, kol tinkamai sukibs (dažniausiai reikia palaukti apie 24 – 48 val., kol klijai pilnai sudžius). Geriausiam paviršių fiksavimui verta naudoti specialų fiksavimo elementą ar montavimo juostą.

Darbas su polistirolo klijais: dažniausiai daromos klaidos

Laikantis instrukcijų, šį produktą naudoti nesudėtinga net darantiems tai pirmą kartą. Vis dėlto, nemažai žmonių daro kelias esmines klaidas:

  • Pirminei fiksacijai pasirenkami lengvi elementai. Dirbant su putų polistirolo klijais, pirmai fiksacijai būtina paremti sunkesnius klijuojamus elementus.

  • Nenaudojamos apsauginės priemonės. Kad darbas būtų ne tik efektyvus, bet ir saugus, nepamirškite pasirūpinti apsauginėmis priemonėmis. Tai apsaugos nuo nemalonių pojūčių, akių sudirgimo, odos pažeidimų.

  • Nepasirūpina patalpų vėdinimu. Dirbant su klijais uždarose patalpose, būtina jas vėdinti. Priešingu atveju patalpoje tvyros nemalonus kvapas, gresia kvėpavimo takų sudirgimas.

  • Nepalaukiama, kol klijai išdžius. Panaudojus polistirolo klijus, kartais atrodo kad jais padengtos plokštės ar kiti polistireno objektai puikiai sukibę vos po kelių valandų nuo klijavimo. Vis dėlto, kad pasiektumėte gerą, ilgalaikį rezultatą, būtina laikytis 24 – 48 valandų džiuvimo pertraukos (priklausomai nuo gamintojo nurodymų).

Svarbu naudoti apsaugines priemones

Dirbant su polistireno klijais ir kitais produktais, kurių sudėtyje yra lakiųjų organinių junginių, svarbu atsakingai laikytis saugumo rekomendacijų. Būtina dėvėti individualias apsaugos priemones – akinius, pirštines ir respiratorius. Taip būsite maksimaliai apsaugoti nuo sudirgimo ir kito toksiško klijų poveikio.

Polistirolo klijai gera kaina

Ieškote patikimų polistirolo klijų savo reikmėms? UAB „Spalvų sala” rasite aukščiausios kokybės klijus, kurie džiugina puikiu sukibimu ir nesudėtingu naudojimu.

Norime, kad geri produktai būtų prieinama kiekvienam, todėl mūsų klientų laukia puikus kainos ir kokybės santykis. Apsilankykite pas mus ir įsitikinkite: geri klijai polistirolui neprivalo kainuoti itin daug!

Klijai polistirolui: DUK

Kokiems paviršiams tinka polistirolo klijai?

„Spalvų sala“ asortimente siūlomi kokybiški polistirolo klijai, kurie leidžia putplasčio plokštes suklijuoti su įvairiais paviršiais. Jie gali būti tiek įgeriantys (mediena, mūras, OSB ir GKP plokštės), tiek ir neįgeriantys (stiklas, aliejiniais dažais dažytas paviršius) vandenį.

Ar šie klijai gali būti naudojami patalpų viduje?

Taip, tačiau būtina užtikrinti gerą vėdinimą: tai apsaugos nuo akių bei kvėpavimo takų sudirgimo ir alerginių reakcijų.

Kokius klijus rinktis klijuojant fasado šiltinimo plokštes iš polistirolo?

Daugiausiai naudojami cementiniai arba poliuretaniniai klijai. Cementiniai klijai dažnu atveju yra pigesni, tačiau džiūna ilgiau, tuo tarpu poliuretaniniai džiūna 2-3 kartus greičiau, kas paspartina fasado šiltinimo darbus

Sergu astma. Ar šie klijai nepavojingi sveikatai?

Asmenys, kurie serga astma, egzema ar turi odos problemų, su klijais polistirolui turėtų dirbti ypač atsargiai. Būtina visada dėvėti respiratorių su dujų filtru ir vengti odos ar bet kokio kito tiesioginio kontakto su šiuo produktu.

Ar polistirolo klijus galima naudoti lauke?

Taip, daugelis klijų yra sukurti taip, kad be vargo atlaikytų atšiaurias atmosferos sąlygas – drėgmę, vėją, temperatūros svyravimus. Dauguma Ceresit klijų gali būti naudojami lauke, tačiau perkant pasikonsultuokite su mūsų komanda, kad galėtume pasiūlyti Jums tinkamiausią produktą.

Ar klijai tinka tik putplasčio plokštėms?

Nors šie klijai pirmiausia skirti polistirolo putų plokštėms klijuoti, juos drąsiai galima derinti su kitomis medžiagomis. Pavyzdžiui, dekoratyviniais sienų elementais, gaminamais iš polistirolo, nesunkioms statybinėms medžiagoms klijuoti.

Prieš naudojant šiuos klijus skirtingoms medžiagomis, atidžiai perkaitykite gamintojo rekomendacijas. Tai padės įvertinti, ar klijai tikrai suderinami su konkrečiu produktu.

Per kiek laiko polistirolo klijai sukietėja?

Šio tipo klijų kietėjimo laikas skiriasi priklausomai nuo produkto, klijuojamo paviršiaus ir pagrindo, aplinkos temperatūros. Gali prireikti nuo kelių valandų iki kelių dienų, kad klijai visiškai sukietėtų ir pasiektų maksimalų sukibimą bei stiprumą.

Įprastai cementiniai mišiniai džiūna iki dviejų parų, todėl palaukite ir neskubėkite imtis kitų darbų.

Ar polistirolo klijai tikrai nekenkia aplinkai?

Mūsų parduotuvėje siūlomi saugūs klijai, kurių sudėtyje mažai lakiųjų organinių junginių (LOJ), todėl poveikis aplinkai yra labai minimalus.

Svarbu žinoti: naudojant polistirolo klijus būtina laikytis gamintojo pateiktų saugumo rekomendacijų, naudoti akinius, pirštines ir kitas apsaugines priemones. Nesukietėjęs produktas gali sudirginti odą, akis, sukelti pavojingas alergines reakcijas.