Beicas medienai

Beicas – įsigeriantis mišinys, kuris keičia medienos spalvą, suteikia tam tikrų apsauginių savybių. Pagrindinė medienos beico funkcija yra suteikti medienai atspalvį ir paryškinti struktūrą. Taip pat medžio beicas sumažina medienos įgeriamumą, todėl padeda prailginti tarnavimo trukmę.

Be estetinės funkcijos, panaudotas pigmentas apsaugo medį nuo žalingų UV spindulių poveikio (svarbu atkreipti dėmesį, kad šią funkciją teikia tik spalvoti beicai. Tuo tarpu bespalviai dažniausiai nuo UV neapsaugo). UAB „Spalvų sala” aukštos kokybės beicas medienai patenkins tiek mėgėjų, tiek profesionalų poreikius.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti

Kokių gamintojų beicą medienai siūlote?

Savo klientams rekomenduojame rinktis „Sadolin” produktus. Tai puikią reputaciją visoje Europoje turintis prekės ženklas, kurio beicas ir vidaus interjerui nepalieka abejingų.

„AkzoNobel“ prekės ženklas „Sadolin“ yra itin populiarus dažų, beicų ir kitų apdailos priemonių gamintojas pasaulyje. Tai puikiai vertinamas prekės ženklas, kurio paslaptis – naudojamos aukščiausio lygio technologijos, inovacijos ir dėmesys klientų poreikiams.

Rekomenduojame rinktis „Sadolin“ beicus, jeigu skiriate dėmesį estetikai ir išliekančiai kokybei. Šio prekės ženklo beicas užtikrins nesudėtingą tonavimą. Jis ne tik pagerins medienos spalvą, tekstūrą, bet ir suteiks ilgalaikę apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio. Tai lengvai naudojamas, ilgai išliekantis ir patikimas beicas už prieinamą kainą: lengvai padengsite medieną net naudojant šį produktą pirmą kartą!

Kas lemia beico efektyvumą?

Tai priklauso ne tik nuo beico kokybės, sudėties, bet ir medienos. Specialistai atkreipia dėmesį, kad šviežia, tinkamai neišdžiūvusi mediena sunkiau pasidengia, beicui į drėgną medieną sunku įsigerti, todėl apsauginės ir estetinės savybės būna prastesnės. Tuo tarpu tinkamai išdžiovinta, išlaikyta mediena beicu nudažoma lengvai. Įtakos galutiniam rezultatui turi ir medžio porėtumas, kuris gali skirtis net dažant tą pačią medieną. Kuo poros atviresnės, tuo geriau sugeriamas beicas.

Kaip padengti medieną beicu?

Beicus rekomenduojama dengti teptuku ir stengtis tolygiai paskirstyti ant paviršiaus. Galimi ir kiti padengimo būdai, bet būtina atsižvelgti į medienos įgeriamumą, struktūrą ir norimą išgauti galutinį estetinį rezultatą. Norint apsaugoti beicu padengtus medinius paviršius nuo UV spindulių, beicus būtina tonuoti.

Dirbant su beicu, būtina laikytis gamintojo nurodymų, instrukcijų ir rekomendacijų. Naudojant šią priemonę, griežtai venkite aukštų ir žemų temperatūrų, nes beicas gali netolygiai įsigerti ir pasiskirstyti, bei netinkamai apsaugoti medieną. Taip pat Nerekomenduojama naudoti beicus ant mažai įgeriančių paviršių.

Patikimas beicas, subalasuotas universaliems poreikiams

Medienos beicas yra puikus pasirinkimas tiek estetikai, tiek apsaugai. Siekiant geriausių rezultatų, svarbiausia pasirinkti aukštos kokybės produktus. UAB „Spalvų sala” internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia patikimas, kruopščiai atrinktas medžio beicas už kiekvienam prieinamą kainą. Kviečiame susipažinti su plačiu mūsų asortimentu ir rasti Jums tinkamiausią produktą.

Sunku išsirinkti, o gal ieškote profesionalaus patarimo? Patyrę mūsų konsultantai išklausys Jūsų poreikių, patars ir padės pasirinkti beicą, tinkamiausią būtent Jums!