Glaistyklės, šukos

Glaistyklės pelnytai laikomos bene universaliausiu įrankiu atliekant plataus spektro apdailos darbus išorėje ir viduje. UAB „Spalvų sala“ siūlo platų puikios kokybės glaistyklių bei jų priedų asortimentą!

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Ypatybės

Pakuotė

Išmatavimai

Plotis

Išvalyti
Šukos klijams Kiilto B10, 18cm
Šukos klijams Kiilto B10, 18cm
6,80 €
Palyginti produktus ()

Geriausių gamintojų glaistyklės

UAB „Spalvų sala“ prekiauja dviejų gamintojų glaistyklėmis: HARDY (Lenkija) ir STORCH (Vokietija). Šių, puikią reputaciją turinčių gamintojų glaistyklės ir kiti glaistymo įrankiai yra itin patogūs ir efektyvūs, todėl patiks tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Lenkijos gamintojų sukurtas „Hardy“ prekės ženklas puikiai žinomas visoje Šiaurės ir Rytų Europoje. Tai puikiai vertinamas gamintojas, kurio glaistyklės idealiai tiks visiems Jūsų poreikiams. Tai kokybė už lanksčią kainą! Užtikriname: ką pasirinkti ras tiek profesionalai, tiek mėgėjai.

Tuo tarpu vokiški „Storch“ produktai išsiskiria itin aukšta kokybe. Tai profesionalios glaistyklės, skirtos meistrams. Šiuos gaminius palankiai vertina apdailos specialistai visoje Europoje ir už jos ribų. Patvarūs, iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti įrankiai glaistymui puikiai tiks net ambicingiausiems Jūsų apdailos projektams.

Tinka ir vidui, ir išorei

Glaistyklės gaminamos ir skirstomos vidaus bei išorės darbams. Pirmajam variantui dažniausiai naudojami įrankiai su stačiais kampais, o fasado darbams geriausiai tinka glaistyklės su užapvalintais kampais.

Ekspertų patarimai: į ką atkreipti dėmesį renkantis glaistykles?

Jeigu ieškoma glaistyklės profesionaliam naudojimui, pasirinkimas labai individualus. Kiekvienas meistras renkasi pagal savo poreikius ir tai, kaip jis dirba. Tuo tarpu, jeigu stokojate patirties, UAB „Spalvų sala“ specialistai išskiria kelis aspektus pagal kuriuos galima rinktis šiuos įrankius:

 • Glaistyklė ir jos kampai– jie gali būti užapvalinti arba statūs. Su glaistykle kuri turi apvalius kampus praktiškai neįmanoma pasiekti patalpos kampų. Tuo tarpu statūs glaistyklės kampai suteikia patogią prieigą.
 • Geležtės fiksavimas – glaistyklės geležtė būna fiksuojama į plastiką arba į metalą. Fiksacija į metalą laikoma geresniu variantu, nes galima garantuoti geležtės lygumą. Į plastiką glaistyklės geležtė fiksuojama tokiu atveju, kai norima mažinti gaminio savikainą.
 • Rankenos patogumas – renkantis glaistyklę, atkreipkite dėmesį, kad šie įrankiai pritaikyti tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams (Pavyzdžiui, naujausia STORCH glaistyklė, prekės kodas 325325).

Glaistymo įrankiai ir dažniausios problemos

UAB „Spalvų sala“ specialistai įvardija dažniausiais klaidas renkantis glaistykles ir nurodo, kaip jų išvengti:

 • Įsigyjama glaistyklė su nelygia geležte. Tai apsunkiną darbą su šiuo įrankiu ir lemia netolygumus. Siekiant to išvengti, glaistyklės geležtę patikrinkite prieš perkant.
 • Nepatogus kotas. Perkant glaistyklę, atkreipkite dėmesį į kotą, kad jis būtų ergonomiškas, galėtumėte komfortiškai laikyti įrankį rankoje.
 • Netinkamo dydžio glaistyklė. Glaistykles renkamės pagal darbo pobūdį. Smulkiems darbams ar mažiems plotams, korekcijoms, reikalingos siauresnės, maždaug 10-25 mm pločio glaistyklės. Tuo tarpu didesnės apimties darbams, kai reikia apimti didelį plotą, naudojamos glaistyklės iki 120 mm pločio.

Glaistyklių priežiūra

Ji gana paprasta, nes dauguma glaistyklių gaminama iš nerūdijančio metalo. Baigus darbus, įrankius belieka tiesiog nuplauti po tekančiu vandeniu.

UAB „Spalvų sala“ komanda savo klientams teikia tik patikrintus, sertifikuotus produktus. Esame ilgametę patirtį turintys profesionalai, palaikome ryšius su prestižiniais prekės ženklais visoje Europoje. Čia siūlomos glaistyklės, kiti apdailos įrankiai, kurie puikiai tiks ir mėgėjams, ir profesionalams. Tai sprendimas, ieškantiems kokybės. Laukiame Jūsų!

Glaistymo darbai: praktiniai patarimai

Atliekant šią užduotį, svarbūs ne tik kokybiški glaistymo įrankiai, bet ir dar keli aspektai:

 • Iš anksto numatykite, kiek glaisto reikės darbams. Išmatuokite paviršiaus plotą ir pasikonsultuokite su specialistais..

 • Pasirinkite Jūsų darbams tinkamiausią glaistą, glaistyklę ir kitus įrankius.

 • Iš anksto uždenkite langus, duris ir kitus saugomus paviršius, pašalinkite iš patalpos kėdes, stalus ir kitus baldus.

 • Nuvalykite paviršių, ant kurio dengsite glaistą. Jis turi būti sausas, be dulkių, riebalų žymių, kitų nešvarumų.

 • Jeigu darbus atliekate namų viduje, glaistymo (bei kitų apdailos darbų metu) pasirūpinkite patalpos vėdinimu.

DUK

Kodėl būtina atlikti glaistymo darbus, kiek kainuoja gera glaistyklė ir ar svarbu perkant atkreipti dėmesį į gamintoją? Atsakome į šiuos ir kitus klientų dažnai užduodamus klausimus!

Kiek kainuoja glaistyklės?

Glaistymo įrankiai būna labai įvairūs, jų kaina skiriasi, priklausomai nuo komplektacijos, kokybės, gamybai naudotų medžiagų ir paties gamintojo. Kokybiškos glaistyklės kainuoja daugiau, tačiau UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje patikimus produktus galite įsigyti itin patraukliomis kainomis.

Turime ką pasiūlyti kiekvienam. Paprastų, tačiau kokybiškų glaistyklių kainos prasideda nuo 1,01 eur., o brangesni produktai gali siekti kelis šimtus eurų. Pavyzdžiui, aukščiausios kokybės, pilnas glaistyklių rinkinys lagamine kainuoja 357 eur.

Ar glaistant užtenka vieno glaisto sluoksnio?

Kartais manoma, kad naudojant glaistyklę pakanka vos vieno sluoksnio: jo užtenka, jeigu naudojamas specialus aparatas, kuris užpurškia glaistą ant paviršiaus. Tuo tarpu dirbant rankomis, rekomenduojama dengti 3 – 4 glaisto sluoksnius. Taip užtikrinsite vientisą padengimą, glaistas puikiai sukibs su paviršiumi.

Kodėl glaistymo etapas yra svarbus?

Glaistas svarbus atliekant apdailos darbus: šis mišinys padeda išlyginti sienas, paslepia įvairius estetinius defektus: įdaužas, griovelius, įtrūkimus paviršiuje. Glaisto dėka, dažų sluoksnis padengiamas tolygiai, suteikiamas geriausias estetinis rezultatas.

Ar renkantis glaistyklę, svarbus gamintojas?

Taip, renkantis glaistyklę (kaip ir bet kokį kitą remonto darbams skirtą įrankį), rekomenduojama atsižvelgti ir į jo gamintoją. Nesirinkite paties pigiausio varianto. Verčiau investuokite į kokybę ir teikite prioritetą ekspertų palankiausiai vertinamiems produktams.

UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje Jūsų laukia patikimų gamintojų profesionalios glaistyklės. Tai HARDY (Lenkija) ir STORCH (Vokietija) produktai, kurie vertinami dėl ergonomiško dizaino, gamybai naudotų natūralių, ilgaamžių medžiagų ir patrauklių kainų.

Tai glaistymo įrankiai, kurie patiks mėgėjui ir kvalifikuotam meistrui!