Magnetiniai dažai

„Spalvų sala“ asortimente rasite aukštos kokybės magnetinius dažus. Šiais dažais padengtas paviršius įgauna savybę, kurią turi kiekvienas standartinis šaldytuvas ar magnetinė lenta: ima traukti magnetus.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Išvalyti

Kokiems paviršiams tinka magnetiniai dažai?

Magnetiniai dažai suteikia daugiau galimybių patalpų dekoravimui ir praktinėms reikmėms: sienas paprasčiau papuošti plakatais, nuotraukomis, kitomis dekoracijomis, nereikia klijų ir smeigtukų. Šie dažai puikiai tinka vaikų kambariui, namų darbo erdvei ar biurui!

Šie dažai yra itin universalūs, pritaikyti naudojimui ant įvairių paviršių: būsto sienų, tinko, betono, medienos, metalo. Juos galite aplikuoti ne tik ant sienų, bet ir ant durų bei kitų lygių paviršių.

Patikimų gamintojų produktai

„Spalvų sala“ klientams siūlomi aukščiausios kokybės magnetinių savybių dažai, subalansuoti namų ir biuro aplinkai. Siūlome patikimų, visame pasaulyje puikiai vertinamų gamintojų dažus, kuriais nenusivilsite.

Magnetinių dažų naudojimas paprastas, produktas greitai džiūva, ilgai išlaiko savo gerąsias savybes. Negana to, mūsų siūlomi magnetinių savybių dažai yra 100 proc. saugūs žmogui ir aplinkai: jie yra nedegūs, produkto sudėtyje yra mažai lakiųjų organinių junginių, nėra tirpiklių, izocianatų ir kitų nereikalingų priemaišų.

Darbas su magnetiniais dažais

  • Prieš naudojant magnetinius dažus, pasiruoškite: turėkite teptuką/dažų volelį ir kitus įrankius, apsaugine plėvele izoliuokite gretimus paviršius ir kambario baldus.

  • Kruopščiai nuvalykite paviršių, kurį planuojate dažyti, pašalinkite dulkes, riebalų žymes ir kitus nešvarumus.

  • Prieš pradedant dažyti paviršių, dažus išmėginkite mažame plote: įvertinkite, kaip atrodys nudažytas paviršius ir kokia bus pritraukimo jėga.

  • Kruopščiai išmaišytus magnetinius dažus tepkite ant švaraus, lygaus pagrindo ir sukurkite aukštos kokybės magnetinį paviršių, ant kurio gali būti naudojami stiprūs magnetai. Paviršius pilnai išdžius ir bus paruoštas naudojimui praėjus 24 valandoms.

  • Paviršių padengta magnetiniais dažais, vėliau galima papildomai padengti bet kokios pageidaujamos spalvos dažais. Pavyzdžiui, galite nudažyti specialiais baltos lentos „Smart Wall Paint“ dažais, kad gautumėte konferencijų lentos magnetinį paviršių ant kurio galėsite rašyti žymekliais.

Dažai geromis kainomis

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui, o gal ieškote praktinio patarimo? UAB „Spalvų sala” komanda išsamiai pakonsultuos ir padės išsirinkti geriausią produktą. Pasiūlysime magnetinius dažus, kurių pagalba galėsite paprasčiau kurti planus, paskirstyti darbus, organizuoti projektus ar tiesiog nustebinti savo mažuosius.

Mūsų parduotuvėje rasite ne tik aukštos kokybės produktus, bet ir draugiškas kainas. Apsilankykite ir įsitikinkite: kokybė gali būti prieinama visiems!