Dažų spalvinimas

Nerandate norimos spalvos asortimente? Nesijaudinkite, „Spalvų sala“ teikia dažų spalvinimo paslaugą – tonuojame dažus, tinkus ir impregnantus ne tik pagal RAL ir NCS standartus, bet ir pagal daugelį populiarių (Sadolin, Ceresit, Rilak, Tikkurila, Caparol, Baumit bei kitų žinomų gamintojų) spalvų palečių. Taip pat Kauno parduotuvėje tonuojame mozaikinį tinką, kurio spalvas galite rinktis ne tik iš gamintojo spalvyno, bet ir koreguoti jas pagal savo poreikius. Ši galimybė ypač palengvina architektų bei interjero dizainerių darbą.


Dažų tonavimo paslauga leidžia klientams pasirinkti iš žymiai platesnio spalvų asortimento nei iš gamykliškai sutonuotų dažų. Be to, pastarieji dažniausiai būna tik alkidiniai, vandens pagrindo sutonuotus dažus lentynose rasti yra kur kas sunkiau.
Norint gauti dominančią dažų spalvą, rekomenduojama turėti spalvos kodą arba atvykti į bet kurį „Spalvų salos“ saloną ir išsirinkti iš mūsų siūlomos spalvų paletės. Radus pageidaujamą atspalvį, dažai iš karto bus sutonuojami.

Dažų tonavimas – kruopštus ir atsakingas darbas, reikalaujantis atidumo. Tonavimo procese dalyvauja 2 įrenginiai: pigmentavimo (tonavimo) mašina ir kratytuvas (mikseris), kuris kibire sumaišo pigmentą ir dažų bazę. Priklausomai nuo dažų ar tinkų kiekio bei klampumo reikia parinkti tinkamą maišymo laiką, nes kitu atveju rizikuojama nevisiškai išmaišyti pigmentą, dėl to atspalvis gali gautis netolygus.


Ypač svarbu tinkamai prižiūrėti pigmentavimo mašiną – joje esantys pigmentai pasižymi savybe stingti, dėl to gali užakti purkštukai, atsakingi už tikslų pigmento dozavimą. Siekiant išvengti šio nepageidaujamo reiškinio, kiekvieną rytą aparatą reikia pravalyti. Šiais laikais valymas yra automatizuotas, tačiau žmogaus priežiūra vis tiek yra būtina – šį darbą atlieka mūsų kvalifikuoti specialistai.

Įprastam kiekiui (2–3 kibirams dažų) sutonuoti prireikia maždaug 5–10 minučių, tad netrukus po konsultacijos galėsite džiaugtis pasirinktos spalvos dažais. Pageidaujant didesnio dažų ar tinko kiekio, paslaugos atlikimo trukmę su klientu suderiname individualiai, tačiau ji yra ne ilgesnė nei 1 d. d.

Taip pat mūsų specialistai gali padėti išsirinkti spalvą pagal jūsų turimą pavyzdį. Tereikia atsinešti norimais dažais nudažytą interjero detalę ar popieriaus skiautę ir pritaikysime panašiausią atspalvį pagal spalvų paletę. Atsinešus didesnį pavyzdį, galime pasinaudoti spalvų sensoriumi, kuris mums smarkiai pagelbės ieškant panašios spalvos.
Jei išsirinkta spalva nevisiškai jus tenkins, mūsų konsultantai galės jas pakoreguoti pagal jūsų skonį. Jei jau žinote spalvą ir norite užsakyti internetu, parašykite mums spalvos kodą ir pageidaujamus dažus į eprekyba@spalvusala.lt – atsiųsime išankstinę sąskaitą su tonavimo paslaugos kaina jūsų pasirinktai spalvai.

Užsukite į „Spalvų salą“, kur rasite ne tik pageidaujamus dažų atspalvius, bet ir aukščiausios kokybės statybines medžiagas bei jų priedus. Parduotuvių informaciją rasite ČIA.