Sadolin dažai

Tinkamas dažų parinkimas atliekant apdailos darbus gali lemti labai daug. Naudojant kokybiškus dažus, vidaus ir išorės sienos bei apdaila ilgiau išliks ryški, estetiška ir atspari aplinkos poveikiui. Ieškantiems kokybės, UAB „Spalvų sala“ rekomenduojami dažai „Sadolin“.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Palyginti produktus ()

Kuo išskirtiniai „Sadolin“ dažai?

Olandų gamintojo „AkzoNobel“ prekės ženklas „Sadolin“ ne veltui yra pirmaujantis visame pasaulyje dažų prekės ženklas. Štai kodėl šiuos dažus puikiai vertina mėgėjai ir profesionalai visame pasaulyje:

  • Nuolatinis technologijų tobulinimas. Gerai suprasdami šiuolaikinės rinkos poreikius ir naudodami naujausias technologijas, įmonės specialistai siekia praturtinti žmonių gyvenimus suteikdami galimybę estetiškai padengti paviršius ir užtikrinti ilgalaikę jų apsaugą.
  • Aukščiausia kokybė. Olandiški dažai „Sadolin“ teikia išbaigtus interjero ir eksterjero dažymo sprendimus nuo pradinio paviršiaus paruošimo etapo iki paskutinio pasirinktos spalvos dažų sluoksnio. Šio prekės ženklo stiprioji pusė yra spalvų pastovumas ir aukščiausia kokybė.
  • Unikali produkto sudėtis. „Sadolin“ dažai pasižymi unikalia formule, kuri buvo sukurta taip, kad atlaikytų drėgmės poveikį ir būtų atspari mechaniniams pažeidimams bei permainingoms aplinkos sąlygomis. Taip pat šie aukštos kokybės dažai pasižymi puikia pigmentacija ir plačiu spalvų pasirinkimu.
  • Universalūs dažai. Gamintojas siūlo itin platų asortimentą, todėl dengti galite praktiškai viską nuo grindų, sienų, lubų iki lauko ar vidaus fasado. Taip pat šie dažai puikiai tinka baldams, durims, langų rėmams, pertvaroms, radiatoriams, gipsinėms plokštėms, lentjuostėms ir dar daugiau!

Siūlo itin platų dažų asortimentą

Įmonė UAB „Spalvų sala“ patenka tarp didžiausių „Sadolin“ distributorių Lietuvoje, todėl fizinėse ir elektroninėse parduotuvėse rasite praktiškai visą Baltijos rinkai siūlomą „Sadolin“ asortimentą.

Po šiuo prekiniu ženklu galite rasti ne tik fasadinius, sienų bei lubų dažus, bet ir aukšto lygio glaistus, įvairius gruntus, lauko ir vidaus laką, beicus, priedus dažams, tirpikliams, valikliams ir kt.

Kaip dengti paviršių Sadolin dažais?

Dengiant paviršius „Sadolin“ dažai yra patogus ir efektyvus pasirinkimas. Viską atliksite nesudėtingai, svarbiausia – atkreipti dėmesį į kelis aktualius aspektus:

  1. Paviršiaus paruošimas. Prieš pradedant darbus, įsitikinkite, kad dažomas pagrindas yra sausas, švarus, neriebaluotas. Paviršių galite nuvalyti drungnu arba šiltų vandeniu, o stipriai užterštiems paviršiams reikėtų naudoti valiklius. Senus atšokusius dažus arba silpnai sukibusius paviršiaus sluoksnius nuvalykite iki tvirto pagrindo. Jei dažomas metalas, svarbu nepalikti rūdžių ir kruopščiai jas nuvalyti. Pagrindo plyšius ar nelygumus užglaistykite glaistu.
  2. Gruntavimas. Jei dažomos sienos ar lubos, siūlome pirmam sluoksniui naudoti gruntinius dažus, kurie suvienodins paviršiaus sugeriamumą ir apsaugos nuo galimo spalvų skirtumo, atsirandančio dėl skirtingo įgeriamumo tarp senų ir naujai glaistytų vietų. Taip pat gruntavimo dažai užpildo porėtą paviršių, sumažindami vėliau tepamų dažų sąnaudas.
  3. Apsauga. Jeigu dažote viduje, nepamirškite apsaugoti kitų paviršių bei patalpoje esančių daiktų: jei įmanoma, iš kambario pašalinkite visus baldus arba uždenkite juos plėvele.
  4. Dažymas. Dažykite tolygiai, neskubėdami, iš viršaus į apačią. Darbams naudokite kokybišką teptuką ir/ar dažų volelį.

Vaiko kambarys, svetainė, o gal namo fasadas? Blizgus ar matinis paviršius? Nesvarbu, ko ieškote, olandiški dažai „Sadolin“ yra puikus pasirinkimas. Puikią reputaciją turintis šių dažų gamintojas garantuoja, kad net įnoringiausiems poreikiams pavyks rasti aukso viduriuką ir mėgautis ilgalaike estetika. UAB „Spalvų sala“ rasite platų dažų pasirinkimą visų tipų paviršiams ir dar daugiau.

Pageidaujant geriausio rezultato, kviečiame pasikonsultuoti su mūsų profesionalais: patarsime, atsižvelgsime į individualius Jūsų poreikius ir pasiūlysime tinkamiausią sprendimą!