Butilinė juosta

Butilas – tai elastinga, lipni, šalčiui ir karščiui atspari medžiaga. Ji taip pat nepralaidi vandeniui, todėl gali būti naudojama gana plačiai: statybos, remonto, apdailos darbams, laivų, automobilių pramonėje ir kitur. UAB „Spalvų sala” aukštos kokybės butilinės juostos puikiai tiks skardos, metalo, betono ir kitų paviršių sandarinimui.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti

Butilas pasižymi tokiais privalumais:

  • Atlieka savo funkcijas net veikiamas karščio pvz. saulės atokaitoje.
  • Neturi jokio nemalonaus kvapo. Tai yra svarbi savybė, dėl kurios šie klijai sėkmingai išstūmė prieš tai naudotus bitumo-kaučiuko klijus. Bekvapis butilas gali būti naudojamas sandarinant paviršius terasose, pavėsinėse ar kitoje gyvenamoje aplinkoje.
  • Šie klijai nesukelia korozijos ir puikiai užsandarina, hidroizoliuoja. Tokią juostą pradūrus varžtu ar vinimi, ji ne tik lik sandari, bet ir nesukoroduos, todėl tarnaus ilgai ir patikimai.
  • Naudojant butilą, saugu jį liesti prie odos, nes jis nesukelia alergijos ir nesutepa drabužių ar audinių, todėl galima saugiai naudoti pastatų viduje.

Siūlo patikimo gamintojo butilines juostas

UAB „Spalvų sala” parduotuvėje savo klientams siūlome „Alenor” prekinio ženklo juostas pagamintas iš butilo arba butilas panaudotas kaip klijuojantis elementas. Tai patikimas gamintojas, turintis ilgametę patirtį šioje srityje. Užtikriname gaminių kokybę ir ilgaamžį butilinių juostų naudojimą.

Butilinė juosta ir jos naudojimas

Butilinė juosta – tai iš klijų suformuota apvalios arba plokščios formos juosta, kuri naudojama sandarinant metalo, plytų, mineralinių paviršių sandūras. Ji taip pat naudojama automobilių remonte panaudojant kaip sandarią, lipnią tarpinę. Butilas puikiai limpa prie daugelio paviršių, todėl gali būti naudojamas ir PE plėvelėms suklijuoti.

Naudojant butilinę juostą, paviršius turi būti švarus, be dulkių, rūdžių, teršalų ir riebalų pėdsakų ir kitų sukibimą mažinančių elementų.

UAB „Spalvų sala“ komanda savo klientams teikia tik patikrintas, sertifikuotas butilines juostas ir kitus produktus. Esame ilgametę patirtį turintys profesionalai, palaikome ryšius su prestižiniais prekės ženklais visoje Europoje. Čia siūlome sandarinimo juostas ir kitas statybos, remonto, apdailos darbų priemonės, kurios puikiai tiks ir mėgėjams, ir profesionalams. Tai sprendimas, ieškantiems kokybės. Laukiame Jūsų!