Dažymo juostos

Apsauginė dažymo juosta – itin vertingas pagalbininkas atliekant įvairius dažymo darbus. Dažymo juosta dažniausiai būna popierinė ir yra skirta naudoti ant lygių paviršių. Naudojant šią juostą užtikrinamas tolygus dažymas ir apsaugomi uždengti paviršiai.

UAB „Spalvų sala“ teikia itin aukštos kokybės, patikimų gamintojų sukurtas dažymo juostas. Jas ypač paprasta ir patogu pritaikyti individualioms Jūsų reikmėms.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Tipas

Panaudojimas

Pakuotė

Plotis

Išvalyti
Palyginti produktus ()
  • <
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Kokias dažymo juostas rinktis?

Nors dažymo juostų asortimentas šiandien yra labai platus, tikriausiai sutiksite, kad didelis pasirinkimas dar negarantuoja kokybės. Ieškantiems patikimo rezultato, UAB „Spalvų sala“ rekomenduoja Scley (HARDY ženklas, Lenkija), Tesa (JAV) ir STORCH (Vokietija) dažymo juostas. Kuo jos ypatingos? Atsakome!

  1. „Hardy“ prekės ženklas mėgstamas Šiaurės bei Rytų Europoje dar plačiau. Tai gamintojas, kuris užtikrina optimalų kainos ir kokybės santykį bei platų gaminių pasirinkimą individualiems poreikiams. Neabejojame: pasirinkę „Hardy“ dažymo juostas liksite maloniai nustebinti! Tai paprasta ir efektyvu.
  2. „Tesa“ gamintojas yra puikiai vertinamas visame pasaulyje ir specializuojasi lipniųjų gaminių srityje. Pasirinkę „Tesa“ dažymo juostas galite būti ramūs dėl jų kokybės. Tai patvarios, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos juostos, kurios puikiai tiks net ambicingiausiems dažymo darbams. Sukurta profesionalams, tačiau patinka ir mėgėjams!
  3. Vokiškos „Storch“ juostos pagamintos pagal naujausias technologijas. Jos puikiai sukimba su paviršiumi, tačiau yra lengvai nuimamos, be jokio klijų pėdsako. „Storch“ yra idealus pasirinkimas, jeigu dažymo juostą naudojate pirmą kartą!

Apsauginė dažymo juosta: ką būtina žinoti?

Planuojant dažymo ir kitus apdailos darbus, dažymo juostą parinkti būtina atsakingai. Kokybiška, pagal gamintojo instrukcijas naudojama dažymo juosta padeda užtikrinti, kad dažymo kantas bus lygus, uždengtas paviršius nebus pažeistas ir pašalinus dažymo juostą neliks klijų ar kitų medžiagų likučių.

Dažymo juostos, skirtos atliekant dažymo ir apdailos darbus, turi sėkmingai susidoroti su daugeliu veiksnių: pirma, jos turi būti lengvai priklijuojamos ir patikimai fiksuotis prie paviršių, apsaugoti juos nuo dažų prasisunkimo. Dar vienas svarbus aspektas – dažymo juostą turi būti paprasta nuimti, nepaliekant klijų likučių ir atplaišų. Galiausiai, kokybiška, pagal gamintojo instrukcijas naudojama dažymo juosta suteikia nepriekaištingą galutinę estetiką atliktiems darbams. Dėl šios priežasties būtina rinktis tik kokybiškus produktus.

Kviečiame apsilankyti UAB „Spalvų sala“ internetinėje parduotuvėje ir iš plataus dažymo juostų asortimento pasirinkti Jums tinkamiausius produktus. Kyla klausimų, o gal ieškote patarimo? Patyrę mūsų konsultantai patars ir padės rasti dažymo juostą, kuri geriausiai atitiks Jūsų individualius poreikius. Turime viską, ko reikia nepriekaištingiems dažymo darbų rezultatams!

Ekspertų patarimai: kaip teisingai naudoti dažymo juostas?

Lipni dažymo juosta padės nekomplikuotai atlikti suplanuotus apdailos darbus. Dažymo juosta yra veiksmingas darbo įrankis, kurį naudoti išties paprasta. Vis dėlto, jeigu šią priemonę išbandysite pirmą kartą, raginame atsižvelgti į mūsų komandos patarimus – kad juostą naudotumėte taisyklingai ir efektyviai:

Įvertinkite aplinkos temperatūrą. Dažymo juosta neturi būti naudojama labai aukštoje ar žemoje temperatūroje: tokiu atveju ji prastai fiksuosis, gali atlipti.

Tinkamai paruoškite paviršių, ant kurio klijuosite juostą. Ant paviršiaus neturėtų būti dulkių, riebalų ir kitų teršalų liekanų, todėl, prieš klijuojant juostą, paviršių kruopščiai nuvalykite ir nusausinkite.

Naudokite tik kokybišką, geros būklės dažymo juostą. Juostos rulonas neturi būti pažeistas, ji turi tinkamai fiksuotis, neatlipti.

Ieškantiems geriausių rezultatų – ekspertų patvirtinti gaminiai. UAB „Spalvų sala“ internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia patikimų gamintojų dažymo juostos, kurios leis visus dažymo darbus atlikti paprasčiau, kokybiškiau ir be rūpesčių.