Dažai grindims

Kokybiški grindų dažai lengvai ir tolygiai padengia paviršių: tai ne tik sukuria estetišką rezultatą, bet ir padeda vizualiai paslėpti grindų trūkumus: nelygumus, įbrėžimus, įdubimus, teikia papildomą apsaugą nuo nedidelių mechaninių pažeidimų. UAB „Spalvų sala” siūlomi aukšto lygio dažai grindims – mūsų internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia platus spalvų bei prekės ženklų pasirinkimas ir įvairūs nuolaidų pasiūlymai.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Palyginti produktus ()
  • <
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Grindų dažai: kokius rinktis?

Šiandien grindų dažų asortimentas ypač platus, tačiau UAB „Spalvų sala” rekomenduojami kelių gamintojų dažai grindims. Tai „Rilak”, „Sadolin” ir „Epolan” produktai. Aptarkime juos:

„Rilak” grindų dažai – tai pirkėjų ypač vertinami, Latvijoje sukurti, laiko patikrinti dažai, kurie gali pasigirti daugiau nei 100 metų skaičiuojančia istoriją. Tirpiklio pagrindu pagaminti grindų dažai suteikia optimalų atsparumą trinčiai, kitiems mechaniniams pažeidimams, drėgmei ir puikiai tinka įvairioms namų patalpoms.

„Sadolin” dažai grindims – tai visame pasaulyje žinomi Akzo Nobel koncerno produktai, kuriuos vieningai giria apdailos profesionalai ir mėgėjai. Kruopščiai patikrinta ir nuolat tobulinama dažų sudėtis, ypač griežti kokybės standartai ir puiki kaina lemia neblėstantį „Sadolin” dažų populiarumą.

Taip pat Akzo Nobel koncernui priklauso „Epolan” grindų dažai. Tai greitai džiūvantys, vandens pagrindo dažai. Jų sudėtyje gausu medžiagų, kurios tausoja grindų paviršių, užtikrina, kad dažai pasidengs tolygiai ir išliks ilgai.

Kuo pasižymi kokybiški dažai grindims?

Idealiu atveju jie yra atsparūs trinčiai ir lengvai prižiūrimi, valomi. Siekiant geriausių rezultatų, dažus reikėtų pasirinkti atsižvelgus į grindų dangos tipą:

  1. Dažai medinėms grindims (vidaus patalpose): dažus rinktis vertėtų priklausomai nuo to, kiek esate nusiteikę investuoti. Galima dažyti paprastais alkidiniais dažais, jei norima atsparesnių dažų siūlome rinktis uretanalkidinius (pavyzdžiui, „Aureks”). Taip pat svarbu nutarti, norite dažyti vandens pagrindo ar skiedikliniais dažais. Vandens pagrindo dažai medinėms grindims dažniausiai būna silpnesni negu skiediklio pagrindu, tačiau kaina gali būti aukštesnė.
  2. Dažai lauko terasos grindims. Nors dažų lauko terasai neturime, jaukumą ir medienos apsaugą lauko terasos grindims suteikia medienos alyva.
  3. Dažai garažo grindims. Garažo grindys yra bene labiausiai pažeidžiamos: jos dažnai patiria didesnę ekploatacinę, mechaninę ir cheminę apkrovą. Todėl joms siūlytume rinktis epoksidinius arba uretanalkidinius dažus, kurie yra itin atsparūs įvairiems chemikalams, aplinkos poveikiui ir pažeidimams.

Grindų dažymas: į ką atkreipti dėmesį?

Parengiamasis darbas yra pati svarbiausia dalis. Galutinį grindų dažymo rezultatą tiesiogiai lemia tai, kaip atsakingai pasiruošite dažymo procesui. Jei ketinate dažyti grindis, prieš paimdami teptuką, kruopščiai nuvalykite grindis, pašalinkite riebalų, kitų teršalų pėdsakus, pasirūpinkite sienų, durų, langų apsauga, kad šie nebūtų ištepti dažymo metu.

Skirkite dėmesį kokybei. Dažant grindis, naudokite patikimą dažymo volelį ar teptuką.

Vėdinimas yra būtinas. Grindų dažai turi įvairių cheminių organinių komponentų, kurie (nesilaikant saugumo rekomendacijų) gali neigiamai paveikti Jūsų sveikatą. Esminė taisyklė dažant – tinkama oro ventiliacija, todėl užtikrinkite tinkamą patalpos vėdinimą. Taip pat dažymo metu rekomenduojama dėvėti apsauginę kaukę ar respiratorių.

Medinės miegamojo grindys, garažo patalpa, o gal vonios plytelės? Nesvarbu, kokiai būsto patalpai dažų ieškote – UAB „Spalvų sala” specialistai pasiruošę Jus nukreipti reikiama kryptimi! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų grindų dažų skirtingiems poreikiams. Kviečiame susipažinti su plačiu dažų asortimentu ir pasirinkti Jums tinkamiausius produktus!