Hidroizoliacinės medžiagos

Hidroizoliaciniai mišiniai puikus sprendimas apsisaugoti nuo nepageidaujamos drėgmės namuose ir lauko erdvėse. Mūsų asortimente esanti Ceresit, Nexler, Kiilto hidroizoliacija patikimai apsaugos Jūsų namo pamatus, terasas, balkonus, saunas, baseinus ir kitas patalpas.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Hidroizoliacija Ceresit CL51 5kg
Hidroizoliacija Ceresit CL51 5kg
27,88 €
Hidroizoliacija Ceresit CL51 15kg
Hidroizoliacija Ceresit CL51 15kg
74,51 €
Membrana Ceresit CL69, (30m)
Membrana Ceresit CL69, (30m)
12,20 €
Palyginti produktus ()
 • <
 • 1 (current)
 • 2
 • 3

Kokius produktus verta rinktis?

Pas mus rasite kruopščiai atrinktus produktus, skirtus profesionaliam naudojimui, skirtingoms hidroizoliacijos užduotims. Tai apima apsaugą nuo žemės drėgmės, požeminio ir gruntinio vandens, baseinų, požeminių garažų, stogų ir terasų izoliaciją ir dar daugiau!

Tai ekspertų patvirtintos hidroizoliacijos priemonės, kurios gali būti pritaikomos pagal kiekvieno poreikius. Pasirinkimas išties platus, tačiau vieni populiariausių hidroizoliacijos produktų yra šie:

 • Ceresit CL 51 Express vidaus patalpoms skirta greitai džiūstanti hidroizoliacija apsauganti nuo vandens ir drėgmės vonios kambariuose, dušuose ar virtuvėse.
 • Nexler Dysperbit IZOFOL Flex hidroizoliacinė danga, vidaus ir lauko darbams, pasižyminti puikiu sukibimu. Skirta izoliuoti nuo vandens vonios kambariui, dušams, skalbykloms, rūsiams, balkonams, terasoms.
 • Vincents polyline Hidrostop elastinga, giliai prasiskverbianti dviejų komponentų hidroizoliacija, kurios pagrindinis pritaikymas yra baseinams, pamatams ir terasoms. Aktyvūs cheminiai priedai pasiekią struktūros gilumą, ten kristalizuojasi ir maksimaliai apsaugo nuo vandens poveikio. Tinka net esant nuolatiniam hidrostatiniam vandens slėgiui.
 • Ceresit CR 90 Crystaliser yra vieno komponento su kristalizavimusi į izoliuojamą pagrindą hidroizoliacija, dažnai naudojama kai reikia hidroizoliuoti iš vidinės pastato konstrukcijos (pvz. rūsiai, garažai, cokolinės patalpos). Taip pat ši priemonė plačiai naudojama vonių, baseinų, lauko terasų, balkonų ir kitų paviršių apsaugai.

Kokių savybių reikia geriausiems rezultatams?

Siekiant įsigyti patikimą produktą, būtina žinoti, kokie yra kokybiški hidroizoliaciniai gaminiai. Produktai, tokie kaip Kiilto, Nexler, Ceresit hidroizoliacija, pasižymi šiomis savybėmis:

 • Efektyvumas. Kokybiškos hidroizoliacinės medžiagos turėtų suteikti patikimą ir ilgalaikį vandeniui atsparumą. Jų taikymas turi užtikrinti sausą ir saugią aplinką.
 • Atsparumas apkrovoms. Gera hidroizoliacija turi būti atspari mechaniniam apkrovai ir įtempimui, temperatūros pokyčiams ir kitiems išorės veiksniams, kuriems konstrukcija gali būti naudojama.
 • Elastingumas. Produktai su elastingomis savybėmis gali prisitaikyti prie konstrukcijų judėjimų, išvengiant plyšimų ir vandens prasiskverbimo.
 • Adhezija. Kokybiškos hidroizoliacinės medžiagos turi gerą sukibimą su pagrindu, užtikrinantį ilgalaikį sandarumą.
 • Atsparumas kenksmingiems UV spinduliams. Jei hidroizoliacija yra neapsaugota nuo saulės šviesos, svarbu, kad produktas būtų atsparus ultravioletiniams spinduliams. Tai padės medžiagai išlaikyti savo technines savybes ir veiksmingumą ilgą laiką.
 • Apsaugos funkcija. Gera hidroizoliacija taip pat gali turėti papildomą funkciją, pavyzdžiui, būti atspari cheminėms medžiagoms arba apsaugoti nuo pelėsių susidarymo ir grybelių formavimosi.
 • Patikimumas. Gera rūsių, pamatų, balkono, stogo ir kt. hidroizoliacija yra gaminama iš kokybiškesnių medžiagų ir įmaišų, atitinka griežtus ES pramonės standartus ir turi ilgą tarnavimo laiką.
 • Reikia pažymėti, kad konkrečios savybės gali skirtis priklausomai nuo produkto tipo ir paskirties. Prieš naudojant hidroizoliacinį produktą, svarbu atidžiai perskaityti gamintojo instrukcijas ir patarimus, kad būtų užtikrintas tinkamas naudojimas ir rezultatas.

  Skirtingos hidroizoliacijos rūšys: kurią pasirinkti?

  Dažniausiai hidroizoliacijos produktai skirstomi į tokias rūšis, kaip cementinė (pamatų) hidroizoliacija, kristalinė hidroizoliacija, purškiama bei tepama hidroizoliacija, o taip pat – izoliacinė ir savaime limpanti hidroizoliacija.

  Tai unikalios hidroizoliacijos rūšys, kurios labai skiriasi savo taikymo būdais ir savybėmis. Trumpai aptarkime kiekvieną iš jų:

  Cementinė hidroizoliacija

  Tai hidroizoliacija, kuri yra specialus mišinys arba danga, kuri su laiku skverbiasi į pagrindą augindama vandeniui nelaidžius kristalus, taip užkirsdama papildomai kelią drėgmės įsiskverbimui net vėliau trūkinėjant pagrindui.

  Ši hidroizoliacija veikia unikalių cheminių procesų dėka: įvykusi cheminė reakcija sukuria vandeniui atsparų gelį, užpildantį kapiliarus ir plyšius paviršiuje. Ji naudojama daugelyje konstrukcijų, įskaitant betonines sienas, pamatus, kanalizaciją ir kt.

  Purškiama hidroizoliacija

  Tai hidroizoliacijos panaudojimo būdas, kai medžiaga yra purškiama ant paviršiaus ir susidaro vientisas plėvelės sluoksnis. Purškiama hidroizoliacija dažnai naudojama dideliems plotams ar sudėtingoms formoms, kurios gali būti sunkiai pasiekiamos tradiciniais taikymo būdais. Šis būdas leidžia sparčiai padengti labai didelius plotus neprarandant atsparumo vandeniui.

  Tepama hidroizoliacija

  Tai hidroizoliacinis naudojimo būdas, kai produktas yra tepamas tiesiai ant paviršiaus. Teptinė hidroizoliacija dažnai naudojama mažesniems plotams, kaip užbaigimo sluoksnis arba remontinė priemonė. Ji gali būti pagaminta iš bitumo, gumos ar kitų medžiagų, kurios suteikia vandeniui atsparumą ir puikų sukibimą. Tepama hidroizoliacija puikiai tinka lauko darbams.

  Izoliacinės ir savaime limpančios membranos

  Tai medžiagos, dažnai naudojamos hidroizoliacijos konstrukcijose, kai yra reikalauja ne mažesnio užtikrinto hidroizoliacijos dangos storio arba dangos vienoje plokštumoje.

  Izoliacinė hidroizoliacinė membrana

  Tai plonas plėvelės sluoksnis. Ji paprastai pagaminta iš specialių polimerinių medžiagų, kurios suteikia vandeniui ir drėgmei atsparumą. Izoliacinė membrana yra klijuojama plytelių klijais, lanksti ir lengvai montuojama ant paviršių.

  Šios membranos dažnai naudojamos dušinėms, sanitariniams mazgams, vonios kambariams, virtuvėms, terasoms ir kitoms vietoms, kurios reikalauja patikimos hidroizoliacijos.

  Savaime limpanti hidroizoliacinė membrana

  Tai specialus membranos tipas, kuris turi lipnią pusę ir gali būti pritvirtintas tiesiogiai prie paviršiaus be papildomo klijavimo. Savaime limpanti hidroizoliacinė membrana ženkliai sutaupo darbo laiką ir užtikrina geresnį sandarumą. Savaime limpantys membranos dažnai naudojami terasų, balkonų, požeminių konstrukcijų ir kitų šlapių ar drėgnų erdvių izoliavimui.

  Skirtingų produktų pritaikymo galimybės

  Naudojimo būdas ir vietos, kuriose turėtų būti taikomos mūsų aptartos hidroizoliacijos priemonės, gali skirtis priklausomai nuo konkretaus produkto ir taikymo situacijos.

  Cementinė hidroizoliacija

  Taikymo vieta: dažniausiai naudojama žemės drėgmės ir vandens izoliacijai, įskaitant sienas, grindis, geriamo vandens ir fekalo šulinius, baseinus arba stogus.

  Taikymo būdas: ši medžiaga dažniausiai tepama ant paviršiaus naudojant teptuką ar šepečius. Paviršių šia medžiaga reikia padengti keliais sluoksniais.

  Kristalinė hidroizoliacija

  Taikymo vieta: dažnai naudojama pamatams, sienoms, kanalizacijos sistemoms, tuneliams ir kitoms betoninėms arba mūrinių konstrukcijų iš pastatų vidinės ir išorinės pusės hidroizoliacijoms.

  Taikymo būdas: kristalinė hidroizoliacija gali būti taikoma kaip mišinys ant paviršiaus arba kaip speciali hidroizoliacinė danga.

  Elastinga hidroizoliacija

  Taikymo vieta: dažniausiai naudojama kaip užbaigiamas sluoksnis arba remontinė hidroizoliacija ant paviršių, tokių kaip betonas, plytelės, mūras arba tinkas.

  Taikymo būdas: hidroizoliacija paprastai tepama ant paviršiaus naudojant teptuką arba šepečius. Pagrindą prieš tepimą būtina sudrėkinti vandeniu.

  Vidaus patalpų hidroizoliacija

  Taikymo vieta: dažniausiai naudojama individualioje statyboje vonios kambariuose, dušuose arba virtuvėse ant tokių paviršių, kaip betonas, mūras arba tinkas.

  Taikymo būdas: hidroizoliacija paprastai tepama dviem sluoksniais, naudojant tam skirtą teptuką, volelį ar purškiant. Pagrindas gruntuojamas giluminiu gruntu.

  Papildomi hidroizoliacijos produktai

  Jeigu hidroizoliacijos produktus naudojate pirmą kartą, gali kilti klausimas, kokios papildomos priemonės yra reikalingos Jūsų darbams.

  „Spalvų sala“ asortimente esantys gaminiai, skirti hidroizoliacijai, apima ir priedus: įvairius manžetus arba sandarinimo juostas, kurios naudojamos vandeniui ir drėgmei atspariems sprendimams įrengti.

  Manžetai

  Dažniausiai naudojami kanalizacijos sistemose, vandentiekio sistemose, vonios kambariuose ir kitose srityse, kur labai svarbu užtikrinti sandarumą tarp skirtingų konstrukcijos dalių, vamzdžių, trapų ar ortakių.

  Nexler, Ceresit, Kiilto ir daugelis kitų gamintojų gali pasiūlyti įvairius manžetus, kurie skirti skirtingoms hidroizoliacijos užduotims.

  Pavyzdžiui, įvairių diametrų vamzdžių ir trapų sandarinimui rekomenduojami manžetai su vidine ypač elastinga dalimi. Taip pat galite rinktis savaime limpančius, iš kelių sluoksnių sudarytus manžetus, kurie suteikia ypač gerą baseinų trapų ar nubėgimo lovių sandarumą.

  Hidroizoliacijos juostos

  Daugelis gamintojų taip pat turi specialias hidroizoliacijos juostas arba armavimo juostas, kurios naudojamos norint užtikrinti sandarumą ir stiprumą tarp skirtingų hidroizoliacinės dangos dalių ar jungčių.

  Hidroizoliacijos juostos dažniausiai pagamintos iš specialių elastomerinių medžiagų, kurios yra pilnai atsparios vandeniui, drėgmei ir chemikalams. Šios juostos dažnai būna ypač lanksčios (turi iki 400 % tąsumą) ir lengvai pritaikomos prie įvairių paviršių ir konstrukcijų.

  Hidroizoliacijos juostų naudojimas

  Jos tinka šiuose hidroizoliacijos taikymo atvejuose:

  Jungčių sandarinimas: Juosta gali būti naudojama jungčių tarp dviejų hidroizoliacijos sluoksnių arba tarp hidroizoliacinės dangos ir kito paviršiaus, pavyzdžiui, sienos ar grindų, kampų siena su siena.

  Kraštinių ir kampinių sričių sandarinimas: hidroizoliacijos juosta naudojama sandarinti kraštines ir kampų sritis, kurios dažniausiai pažeidžiamos dėl konstrukcijos judėjimo arba deformacijų.

  Dažniausios hidroizoliacijos naudojimo klaidos

  Atliekant hidroizoliacijos darbus ir nežinant esminių darbo su šiais produktais taisyklių, galutinis rezultatas gali nuvilti. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių klaidų:

  • Netinkamas paviršiaus paruošimas. Ekspertų teigimu, tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl hidroizoliacijos darbai atliekami nesėkmingai. Paviršius turi būti švarus, sausas, lygus, tvirtas ir be bet kokių atskilusių ar atpleišėjimo medžiagų. Nepakankamai gerai paruoštas paviršius gali sumažinti sukibimą ir hidroizoliacinio sluoksnio storį.
  • Neteisingas produktų naudojimas. Kiekvienas hidroizoliacijos produktas turi specifines naudojimo instrukcijas ir rekomendacijas. Klaida gali būti padaryta naudojant netinkamą produktą konkrečiai užduočiai arba nesilaikant teisingų produktų taikymo nurodymų.
  • Netinkama hidroizoliacijos dangos storis. Nepakankamas ar per didelis hidroizoliacinio sluoksnio storis gali turėti neigiamą įtaką jo veiksmingumui. Nepakankamas storis gali nepakankamai apsaugoti nuo drėgmės, o per didelis storis gali sukelti įtampą ir įtrūkimus dangoje.
  • Netinkamas kampų, deformacinių siūlių ir elementų įrengimas ir naudojimas. Kampų, siūlių, vamzdžių ir kitų elementų sandarinimas yra labai svarbus hidroizoliacijos proceso garantas. Klaidos, tokios kaip netinkamas sandarinimo medžiagos pasirinkimas ar netinkamas sandarinimo sąlygos, būdas, gali lemti prasiskverbimą drėgmės į konstrukciją.
  • Maišymas skirtingų gamintojų produktų tarpusavyje. Medžiagos turi būti vieno gamintojo kaip garantuota sistema, nes gamintojai, o tuo labiau draudimo įmonės linkusios pasitikėti medžiagomis derančiomis tarpusavyje.
  • Nepakankamas džiūvimo laikas. Kiekvienam hidroizoliacijos produktui reikalingas tinkamas džiūvimo laikas. Nepakankamas džiūvimo laikas gali lemti netinkamą hidroizoliacijos dangos sukibimą, mažesnį sandarumą, silpnesnį atsparumą pažeidimams.

  Atliekant darbus ir siekiant geriausio rezultato, būtina laikytis gamintojo pateiktų hidroizoliacijos produktų naudojimo instrukcijų ir rekomendacijų. Savarankiškai darbus atlikite tik turėdami pakankamą teorinių žinių ir praktinės patirties lygį. Kitu atveju patariama pasisamdyti profesionalius specialistus.

  Kokybė geromis kainomis

  UAB „Spalvų sala“ asortimente Jūsų laukia ekspertų patvirtinta hidroizoliacija pamatams, rūsiams, balkonams, vonioms ir dar daugiau! Tai populiarių gamintojų produktai už ypač patrauklią kainą – nepraleiskite!


  Sunku išsirinkti? Patarsime mes!

  Šie pavyzdžiai pateikiami tik bendram įsivaizdavimui apie hidroizoliacijos priemones. Užtikriname, kad UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje rasite daugybę kitų produktų, kurie skirti įvairioms hidroizoliacijos užduotims spręsti.

  Jeigu norite tiksliai sužinoti, kokie konkretūs hidroizoliaciniai gaminiai geriausiai tinka Jums, kreipkitės į mūsų komandą. Pakonsultuosime, atsakysime į rūpimus klausimus ir parinksime geriausią priemonę Jūsų darbams!

  DUK

  1. Ar hidroizoliacijos priemones lauke galiu naudoti šaltuoju metų laiku?

  Jeigu hidroizoliavimo darbus atliksite šaltuoju metų laiku, ypač svarbu atsižvelgti į gamintojo pateiktas instrukcijas. Dauguma hidroizoliacijos priemonių turi būti naudojamos esant ne žemesnei kaip +5 °C temperatūrai.

  Darbus lauke atlikite esant sausiems orams. Drėgmė, krituliai blogina sukibimą ir hidroizoliacijos efektyvumą.

  2. Ar hidroizoliacijai reikalinga speciali priežiūra?

  Jeigu darbai atlikti tinkamai, priemonė nuo drėgmės sandariai apsaugos kelis ar net keliolika metų, jokios ypatingos priežiūros nereikia. Svarbiausia reguliariai įvertinti paviršiaus būklę: jeigu pastebėjote įtrūkimų, įskilimų ar kitų pakitimų, susisiekite su specialistais – hidroizoliaciją gali tekti atnaujinti.

  3. Kiek kainuoja geri hidroizoliacijos produktai?

  Kaina priklauso nuo hidroizoliacijos tipo, kiekio, gamintojo ir kitų veiksnių. Investuoti į kokybę visada apsimoka, tačiau paieškoję rasite patikimų produktų, prieinamų kiekvienam.

  UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje hidroizoliacijos priemonių kainos prasideda vos nuo kelių eurų. Tai efektyvi apsauga nuo drėgmės, kuri atitinka skirtingus poreikius ir galimybes.

  4. Ar viduje naudojamos hidroizoliacijos medžiagos gali pakenkti oro kokybei patalpoje?

  Dauguma hidroizoliacijos produktų yra sukurti taip, kad būtų galima saugiai naudoti gyvenamosiose patalpose: nuo koridoriaus iki vaikų kambario. Jų sudėtyje nėra LOJ (lakiųjų organinių junginių), kitų toksiškų priedų, todėl šios priemonės nekenkia žmonių ir gyvūnų organizmui. Darbų metu užtikrinkite tinkamą patalpų vėdinimą.

  5. Ar hidroizoliacijos priemones galima naudoti po vandeniu?

  Taip, mūsų asortimente rasite produktų, sukurtų naudoti paviršiams, kurie yra nuolat veikiami drėgmės – voniai, baseinui, saunai. Tai produktai, kurie pasižymi ypač geru sukibimu, užtikrina optimalią apsaugą nuo vandens poveikio.

  6. Ar hidroizoliacijos priemones galima naudoti ant seno izoliacijos sluoksnio?

  Kai kuriais atvejais galima pakartotinai aplikuoti apsaugą nuo drėgmės (siekiant padidinti izoliacijos patvarumą arba taisant / šalinant konkrečias problemas, pvz., įtrūkimus, pažeidimus, hidroizoliacijos sluoksnio nusidėvėjimą).

  Prieš naudodami naują priemonę ant seno hidrozioliacijos sluoksnio, įsitikinkite, kad abiejų medžiagų sudėtis yra suderinama, o paviršius – švarus, sausas, lygus. Taip užtikrinsite gerą sukibimą.