Juodasis penktadienis 2024: pasiūlymai, kurių nevalia praleisti!

Planuojate remontą, renovaciją, naujo būsto įrengimą? Geriausia proga tai padaryti – jau dabar. Jūsų laukia didžiausios istorijoje Black friday nuolaidos. Žemiausios kainos aukščiausios kokybės gaminiams!

„Spalvų sala“ Juodasis penktadienis: ką siūlome?

Išpardavimo metu siūlome viską, ko reikia darbams viduje ir lauke: dažus, įrankius, klijus, laką, sandarinimo produktus ir dar daugiau.

Atnaujinkite namus pigiau: plačiau aptarkime produktus, kuriuos labiausiai apsimoka įsigyti pasinaudojus Black friday nuolaidomis.

 • Dažai. Galime pasiūlyti dažus vidaus ir lauko sienoms, grindims, luboms, betonui, medžiui ir kitiems paviršiams. Nuo tradicinių dažų iki dekoratyvinių ir specialiųjų. Tai aukščiausios kokybės, Rilak, Sadolin, Hammerite, Pinotex, Norsjo, Ceresit ir kitų prestižinių prekės ženklų gaminiai. Juos drąsiai renkasi tiek mėgėjai, tiek profesionalai.
 • Įrankiai. Net smulkiausi remonto darbai neįsivaizduojami be specializuotų įrankių. Gera žinia ta, kad pas mus rasite platų pasirinkimą kaip niekad geromis kainomis. Pasinaudokite Black friday pasiūlymu ir įsigykite teptukus, šepečius, dažymo volelius, glaistykles bei kitus mechaninius, elektrinius įrankius. O taip pat – darbo apsaugos priemones ir kitus produktus, kurių reikia Jūsų saugiam, efektyviam darbui.
 • Birios statybinės medžiagos. Greitas paruošimas ir galimybė naudoti tada, kada Jums patogu: rinkitės sausus betono, glaisto, tinko, mūro, hidroizoliacijos, išlyginamuosius ir kitokius mišinius.
 • Klijai. Geros estetinės savybės, greitas stingimas, plačios pritaikymo galimybės, stiprus sukibimas, galimybė naudoti itin žemoje ir aukštoje temperatūroje, patogus naudojimas – tai savybės, kuriomis privalo pasižymėti kokybiški klijai. Būtent tokius produktus siūlo „Spalvų sala“ komanda. Turime epoksidinius, kontaktinius, momentinius, tapetų, medienos, PVA ir daugybę kitų klijų: atraskite Jums tinkamiausius!
 • Sandarinimo priemonės. Apsaugokite namus nuo šalčio ir drėgmės poveikio, išvenkite pelėsio. Tai padaryti padės sandarinimo priemonės. Mūsų asortimente jos – visoms paskirtims. Nuo fasado ar stogo izoliacijos iki produktų vonios kambariui, pirčiai ar baseinui.
 • Apsaugos priemonės medienai. Nepamirškite pasirūpinti grindų ir kitų medinių paviršių apsauga nuo žalingo aplinkos poveikio, kuris tyko tiek viduje, tiek išorėje. Atraskite patikimą laką, medienos impregnantą, atiseptikus, antipireną ir kitas apsaugos priemones dar pigiau!
 • Kitos prekės. Sėkmingiems dažymo, gruntavimo, glaistymo, tinkavimo ir kitiems darbams būtini priedai. Tokie kaip dažymo, tinkavimo, montažinės juostos, drėgmės sugėrikliai. Juos ir daugelį kitų kokybiškų prekių rasite „Spalvų sala“ internetinėje parduotuvėje!

Kad Juodasis penktadienis 2024 būtų sėkmingas: praktiniai patarimai

Neįtikėtinai žemos kainos ir platus pasirinkimas yra neabejotinas privalumas. Tačiau, kad nepasimestumėte tarp nuolaidų gausos, išpardavimui pasiruoškite iš anksto. „Spalvų sala“ komanda dalinasi keliais praktiniais patarimais, kurie leis pasirinkti būtent tai, ko ieškote:

 1. Planuokite iš anksto. Statybos gaminių turime išties daug, todėl pravartu iš anksto sudaryti Jus dominančių prekių ir gamintojų sąrašą. Tai padės greitai atsirinkti tinkamiausias prekes ir Juodasis išpardavimas pasiteisins visu 100 proc.
 2. Žinokite, kiek galite išleisti. Nustatykite biudžetą, kurį galite skirti savo pirkiniams: nepermokėkite ir teikite prioritetą produktams, kurių iš tiesų reikia Jūsų suplanuotiems darbams.
 3. Palyginkite skirtingus pasiūlymus. Pasikliaukite savo nuojauta ir informacija, kurią randate internete: palyginkite skirtingų pardavėjų taikomas akcijas tai pačiai prekei. Taip galėsite įsitikinti, kad aptikote pačią mažiausią kainą.
 4. Svarbiausia – praktiškumas. Nors įspūdingos nuolaidos taikomos beveik visiems mūsų gaminiams, renkantis būkite praktiški ir įsigykite tik tai, kas iš tiesų tinka Jūsų būstui. Tai padės išvengti spontaniškų ir nepraktiškų pirkinių.

 

Black friday nuolaidos: viskas, ką turite žinoti

Black friday arba Juodasis penktadienis Lietuvoje – vis dar nauja tradicija. Nors daugeliui teko girdėti apie „Juodąjį penktadienį“, jo reikšmę žino ne visi.

Pavyzdžiui, kai kuriems žmonėms šis pavadinimas siejasi su blogą lemiančiais ženklais, prietarais ir kitomis baisybėmis, nors iš tiesų turi visai priešingą reikšmę.

Skubame išsklaidyti mitus ir atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus:

Kaip kilo „Juodojo penktadienio“ pavadinimas?

Bene populiariausia versija, kurią palaiko JAV istorikai – Juodasis penktadienis anksčiau sietas su žmonių nenoru keliauti į darbą iš karto po Padėkos dienos, kuri tradiciškai minima paskutinį lapkričio ketvirtadienį. Daugelis darbuotojų prasitęsdavo šventę: penktadienį pasiimdavo išeiginę arba pranešdavo darbdaviams, kad „susirgo“.

Kada bus juodasis penktadienis 2024?

Juodasis penktadienis Jungtinėse Amerikos Valstijose visada išpuola po Padėkos dienos. Šiais metais amerikiečiai Black friday išpardavimais džiaugsis lapkričio 29 dieną.

Šiandien abi šios dienos yra laisvadieniai, kurių metu amerikiečiai pasiduoda šventinei nuotaikai, leidžia laiką su draugais ir artimaisiais, o taip pat – pradeda kalėdinių pirkinių karštinę.

Nors Juodasis penktadienis JAV – tik vieną dieną per metus, mūsų parduotuvėje išskirtinėmis nuolaidomis galite pasinaudoti nuo lapkričio 25 iki 29 dienos!

Ar Black friday Lietuvoje tikrai vertas dėmesio?

Masiniai Juodojo penktadienio išpardavimai rado nišą ir Lietuvoje, bent jau „Spalvų sala“ parduotuvėje: čia statybines medžiagas, įrankius ir kitus produktus galite įsigyti ženkliai pigiau nei kitomis metų dienomis. Išpardavimai skelbiami daugybei prekių kategorijų, todėl kiekvienas ras tai, ko ieško.

Tiesa, Black friday metu kainos neeilinės, o prekių kiekis – ribotas, todėl nedelskite ir išnaudokite šią galimybę!

Kodėl verta rinktis Jus?

„Spalvų sala“ – tai..:

 • Aukščiausios kokybės gaminiai. Tokie, kuriuos drąsiai renkamės ir savo būstui!
 • Kainos, kurių nerasite niekur kitur. Ypač tuomet, kai skelbiamas neeilinis juodasis išpardavimas!
 • Prestižiniai prekės ženklai. Pelnę ne vieną apdovanojimą, įvertinti statybų ekspertų: Ceresit, Sadolin, Norsjo, Sikkens, Hammerite, Makroflex, Rilak, Teknos ir daugybė kitų.
 • Nemokama konsultacija kiekvienam. Sunku išsirinkti? Galime Jums padėti. Susisiekite su mūsų komanda ir pasiūlysime Jūsų darbams tinkamiausius produktus.
 • Pristatymas visoje Lietuvoje. Užsisakykite, o mes pasirūpinsime operatyviu pristatymu, kad ir kur būtumėte. Viskas greita ir paprasta!

 

Neabejojame: Black friday Lietuvoje bus išties neeilinis. Įsitikinkite tuo šiandien!