Epoksidiniai gruntai

Epoksidinis gruntas – tai labai stipri antikorozinė medžiaga, kuri naudojama siekiant apsaugoti įvairius paviršius ir taip prailginti jų tarnavimo laiką. UAB „Spalvų sala” antikorozinis gruntas metalui, betonui ir kitiems paviršiams pasižymi puikiu sukibimu ir patikima apsauga nuo rūdžių.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Pakuotė

Išvalyti

Koks epoksidinis betono/metalo gruntas siūlomas?

Ieškantiems preciziško ir greito rezultato, rekomenduojame rinktis „Epoprim” dviejų komponentų antikorozinį epoksidinį gruntą. Tai Latvijos „Rilak” gamintojo produktas, kuris patinka ir mėgėjams, ir profesionalams. „Epoprim” gruntas gaminamas nuolat tobulinant technologijas ir laikantis griežtų kokybės standartų.

Jis gali būti naudojamas tiek lauke, tiek viduje, greitai džiūsta, pasižymi puikia adhezija (paviršių sukibimu) ir efektyviais antikoroziniais pigmentais. Unikali produkto sudėtis užtikriną patikimą ilgalaikę dažomo paviršiaus apsaugą nuo korozijos. Šis epoksidinis gruntas sudaro tvirtą antikorozinę dangą, atsparią cheminių reagentų (atskiestų šarmų ir silpnų rūgščių, tirpiklių, benzino, tepalų ir pan.) poveikiui.

Šio prekės ženklo epoksidinis gruntas betonui, metalui ir kitiems paviršiams pasižymi aukščiausiomis gruntų techninėmis charakteristikomis, užtikrina metalų apsaugos nuo korozijos lygį aukščiausiu C5 standartu ir padeda prailginti dangos tarnavimo laiką.

Grunto panaudojimo galimybės

„Epoprim” skirtas gruntuoti plieniniams, aliumininiams, cinkuotiems ir betoniniams paviršiams, eksploatuojamiems atmosferos sąlygomis. Taip pat tai puikus epoksidinis gruntas automobiliams. Jo veikimo principas išties veiksmingas: izoliuojantys epoksidiniai gruntai sudaro labai stiprią dangą, kuri visiškai užkerta galimybę deguoniui prieiti prie metalo: tokiu būdu kovojama su korozija.

„Epoprim” gruntas turėtų būti naudojamas kaip pirminis sluoksnis, pagerinantis paviršiaus adheziją ir siekiant sudaryti ant tų paviršių vienalytį sluoksnį prieš tolimesnį dažymą.

Kaip naudojamas epoksidinis gruntas?

Darbas su šiuo gruntu apima kelis svarbius etapus:

 1. Paviršiaus paruošimas.Nuo dažomo paviršiaus smėliasraute, šratasraučiu arba rankomis mechaniniu būdu reikia nušveisti rūdis, teršalų, riebalų likučius ir kitus nešvarumus. Jei nuo paviršiaus neįmanoma visiškai nuvalyti korozijos produktų, reikia bent nuvalyti silpnai besilaikančias rūdis ir gerai nušveisti paviršių šveitimo priemonėmis (švitriniu popieriumi, metaliniu šepečiu, šlifavimo įrankiu ir t.t.).

  Prieš dengiant nuo aliuminių ir cinkuotų paviršių būtina nuvalyti riebalus ir šiek tiek apdoroti paviršius smulkiagrūdžiu švitriniu popieriumi ar nuvalyti nedidele abrazyvine vandens čiurkšle, perplauti 5% koncentracijos vandeniniu amoniako tirpalu ir išdžiovinti.

 2. Mišinio paruošimas.Prieš darbą grunto pagrindą gerai išmaišykite ir supilkite į jį kietiklį imdami 100 dalių pagrindo ir 18 dalių kietiklio (pagal svorį). Gauta mišinį gerai išmaišykite. Kad gruntas būtų tinkamas naudoti, supylus kietiklį reikia palaukti 45 minutes. Prireikus, iki darbinio klampumo gruntą atskieskite skiedikliais.

  Jei dažysite teptuku arba voleliu, gruntą atskieskite 5-15% pagal turi, jei pneumatiniu purkštuvu – 10-20%, jei beoriais purkštuvais – 0-10%. Tuos pačius skiediklius naudokite ir įrankiams valyti.

 3. Grunto padengimas.Gruntuokite teptuku, voleliu, pneumatiniu arba beoriu purkštuvu. Darbus atlikite atsižvelgę į oro sąlygas: temperatūra neturi būti žemesnė kaip +10°C, o drėgnumas ne didesnis kaip 85%.

  Epoksidinis gruntas ir juo padengti paviršiai turi būti reguliariai pašveičiami smulkiu švitriniu popieriumi. Kadangi nuo grunto plėvelės storio labai priklauso antikorozinės dangos savybės, patartina dengti ne plonesniu kaip 50 μm (sausos plėvelės) sluoksniu.

  Svarbu: epoksidinis gruntas turi būti laikomas gerai uždarytoje taroje, esant ne aukštesnei kaip +30°C temperatūrai.

UAB „Spalvų sala” siūlomas rūgštinis gruntas, purškiamas epoksidinis gruntas metalui betonui ir kiti aukštos kokybės „Epoprim” antikoroziniai produktai. Jeigu ieškote ilgaamžio sprendimo, apsilankykite mūsų parduotuvėje, gaukite profesionalų patarimą ir džiaukitės nepriekaištingos kokybės gruntais!