Storch įrankiai

Kas lemia atliekamų apdailos, remonto ir kitų darbų sėkmę? Be patikimų medžiagų ir įgūdžių, dar vienas svarbus aspektas – aukštos kokybės darbo įrankiai. Tai turėtų būti prioritetas mėgėjams ir profesionalams. Ieškantiems užtikrintų rezultatų, UAB „Spalvų sala“ siūlo puikios kokybės Storch įrankius.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Frakcija

Tipas

Panaudojimas

Išmatavimai

Plotis

Išvalyti
Filtras dažams Storch 286150
Filtras dažams Storch 286150
0,95 €
Palyginti produktus ()

Storch privalumai

Storch yra iš Vokietijos kilęs gamintojas, kurio išskirtinumas – inovacijų diegimas ir aukščiausio lygio produktai.

Štai kodėl Storch įrankiai verti Jūsų dėmesio:

  • Teikia produktus, orientuotus į kokybę. Šis prekės ženklas laikosi griežtų vokiškų standartų ir gamina itin kokybiškus dažymo, tinkavimo bei kitų darbų įrankius, kurie puikiai tinka profesionaliems meistrams ir mėgėjams.
  • Gamybai pritaiko naujausias technologijas. Storch žengia koja kojon su laiku, o kartais jį net pralenkia! Gamyboje integruojamos pažangios inovacijos, todėl produktai yra itin patvarūs, efektyvūs ir ilgaamžiai.
  • Skiriamas dėmesys saugumui. Vienas didžiausių Storch prioritetų – užtikrinti, kad įrankiais galėsite naudotis saugiai ir nekomplikuotai.
  • Bendradarbiavimas su savo srities ekspertais. Storch komanda puikiai žino, ko reikia profesionalams. Kuriant ir tobulinant gaminius, specialistai nuolat bendrauja su meistrais ir kitais statybų pramonės atstovais.

Dėl visų minėtų priežasčių Storch lyderiauja rinkoje ir drąsiai siūlo sprendimus, idealiai pritaikytus prie naujausių tendencijų ir išskirtinių Jūsų poreikių.

Siūlomas platus Storch asortimentas

Savo klientams galime pasiūlyti itin platų įrankių pasirinkimą. UAB „Spalvų sala“ elektroninėje parduotuvėje rasite didžiąją dalį Storch asortimento, kuris nuolat plečiamas ir atnaujinamas. Pradedant peiliukais, geležtėmis, gulščiukais, abrazyvinėmis medžiagomis, baigiant visais įrankiais skirtais dažymui, glaistymui ar tinkavimui (pavyzdžiui, glaistyklės, trintuvės, vonelės, teptukai, voleliai, uždengimo medžiagos ir kt.).

Storch prekės ženklo produktai užtikrina, kad mėgėjai bei profesionalai gali pasiekti puikių darbo rezultatų. Apsilankę UAB „Spalvų sala“ parduotuvėje rasite visus Jums reikalingus, puikios kokybės įrankius. Jie sukurti individualiems poreikiams, pritaikomi tiek sudėtingiems, tiek ir paprastiems darbams. Įsitikinkite tuo patys!