Dažai betonui

Dažai betonui yra naudojami įvairiems paviršiams, tačiau dažniausiai šiais dažais dažomos betoninės grindys. Būtent todėl šie dažai turi būti atsparūs mechaniniams pažeidimams, eksploatacijai ir lengvai valomi.

UAB „Spalvų sala” internetinėje parduotuvėje siūlomi aukštos kokybės, dideliu atsparumu pasižymintys dažai betoninėms grindims ir kitiems paviršiams.

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Užbaigimas

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Palyginti produktus ()
  • <
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Kokio tipo betoninius dažus rinktis?

UAB „Spalvų sala” siūlo įvairių tipų dažus betonui. Aptarkime pagrindinius iš jų:

  • Alkidiniai dažai betonui. Tai patys paprasčiausi dažai. Alkidiniai betono dažai puikiai tinka mažiau eksploatuojamoms patalpoms, jie labai lengvai valomi. Vis dėlto, jų nerekomenduojame naudoti vidutines ir dideles apkrovas turinčiose patalpose.
  • Uretanalkidiniai dažai betonui. Šie betono dažai yra gerokai atsparesni dilimui nei įprasti alkidiniai dažai, greičiau džiūsta bei yra lygiai taip pat lengvai valomi. Tinka mažo ir vidutinio ekplatavimo patalpose.
  • Epoksidiniai dažai betonui. Atsparūs didelėms ekploatacinėms apkrovoms ir cheminių reagentų poveikiui dažai, kurie yra populiarūs dėl savo patvarumo. Šie dažai yra dažnai naudojami servisuose, gamyklose, taip pat vis labiau įgyją populiarumą privačių garažų grindų dažymui.

Kokių gamintojų vidaus ir lauko dažai betonui siūlomi?

UAB „Spalvų sala” klientams siūlomi tik patyrusių gamintojų betonui dažai. Prekiaujame „Rilak” ir „Biolar” produktais. Kuo jie ypatingi?

„Rilak” tai kaimynų latvių sukurtas prekės ženklas, kuris daugiau nei šimtmetį specializuojasi dažų gamyboje. Nenuostabu, kad „Rilak” vidaus ir lauko betono dažai yra vieni populiariausių Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Kokybė, išliekantys rezultatai, platus pasirinkimas ir draugiškos kainos yra kelios esminės priežastys, dėl kurių verta rinktis šį gamintoją.

Jeigu Jus domina dažai betonui lauko darbams arba dažnai eksploatuojamoms vidaus patalpoms, Jums patiks „Biolar”. Šie dažai betoninėms grindims ir kitiems paviršiams yra pigesni, tačiau kokybe mažai nusileidžia „Rilak dažams. Greitai džiūstantys „Biolar” dažai puikiai pasidengia ir atrodo estetiškai.

Betoninių paviršių dažymas ir dažniausiai daromos klaidos

Betonui skirtus dažus naudoti paprasta net jei tai darote pirmą kartą. Vis dėlto, neturint patirties, dažnai padaroma nemažai klaidų, dėl kurių rezultatas netenkina. Štai ko vertėtų vengti:

  • Naujai įrengtus betoninius paviršius dažyti galima ne anksčiau kaip po 28 parų.
  • Betonas turi būti vientisas ir geriausiu atveju be priemaišų, galinčių jį kaip nors modifikuoti (polimerinių dispersijų, sukietintojų, hidrofobizacinių priemaišų ir kt.). Minėtos priemaišos gali neigiamai paveikti emalio adheziją pagrindui (betonui). Todėl, jeigu tiksli betoninio pagrindo sandara yra neaiški, būtina išbandyti emalį, jo poveikį ir po to sekančius mechaninius poveikius adhezijai nedideliame eksperimentiniame plote.
  • Ruošiantis dažymui, absoliuti betono drėgmė neturėtų viršyti 4%. Oro ir dažomo paviršiaus temperatūra geriausia nuo 5 iki 25 laipsnių celsijaus, o santykinė oro drėgmė turėtų būti ne didesnė kaip 85%.

UAB „Spalvų sala” kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai betono dažai yra puikus pasirinkimas visų tipų betono paviršiams vidaus patalpose ir lauke. Jeigu betonui skirtus dažus renkatės pirmą kartą ir ieškote geriausio rezultato, kviečiame pasitarti su mūsų konsultantais, kurie padės priimti geriausią sprendimą, atsižvelgę į individualius Jūsų poreikius.