Epoksidinė grindų danga

UAB „Spalvų sala” siūloma aukštos kokybės epoksidinė grindų danga. Tai produktas, idealiai pritaikytas grindims kurios patiria dideles eksploatacines apkrovas ir turi sąveiką su įvairiomis agresyviomis cheminėmis medžiagomis (tepalais, degalais, tirpikliais, rūgštimis ir pan.).

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti

Epoksidinės dangos privalumai

 • Nepraleidžia vandens: tai besiūlė, įmirkimui atspari danga, kuri apsaugo nuo vandens ir kitų skysčių (tame tarpe – ir agresyvių cheminių medžiagų) neigiamo poveikio pagrindui.

 • Atsparus pažeidimams: epoksidinės grindys nebijo mechaninių pažeidimų, smūgių, yra atspari dėvėjimuisi.

 • Paprasta priežiūra: epoksidinė grindų danga yra atspari aplinkos poveikiui, nereikalauja sudėtingos priežiūros. Užtenka nuplauti paviršių vandeniu ar specialiu plovikliu.

 • Platus spalvų pasirinkimas: fizinėse „Spalvų sala“ statybinių ir apdailos prekių parduotuvėse suteikiame galimybę pasirinkti Jūsų pageidaujamą epoksidinės dangos atspalvį – tam turime specialias tonavimo mašinas.

 • Kuo turi pasižymėti kokybiška epoksidinė danga?

  Gera epoksidinė grindų danga pasižymi dideliu atsparumu dėvėjimuisi, mechaniniam poveikiui, periodiškam degalų, tepalų, druskų ir tirpiklių išsiliejimui, taip pat protarpiais pasitaikančiam silpnų rūgščių ir kitų agresyvių terpių poveikiui.

  Lyginant su daugeliu kitų dangų, epoksidinė danga silpniau sugeria ir išlaiko teršalus ant paviršiaus, todėl nuo šia danga padengtų grindų lengva pašalinti įvairius nešvarumus ir palaikyti reikiamą higienos lygį patalpose.

  Kokią epoksidinę dangą rinktis?

  Siekiant geriausių rezultatų, perkant epoksidinę dangą būtina atsižvelgti į produkto gamintoją. Siūlome „Rilak” produktus (Latvija). Tai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse puikiai žinomas ir itin palankiai vertinamas gamintojas. „Rilak” turi daugiau nei 100 metų skaičiuojančią istoriją ir puikiai išmano meistrų bei mėgėjų poreikius. „Rilak” epoksidinės grindų dangos – tai puikus kainos ir kokybės santykis bei rezultatas, kuriuo tikrai nenusivilsite!

  Taip pat galime Jūsų pasirinktai dangai suteikti spalvą pagal RAL spalvininką.

  Kaip taisyklingai padengti paviršius epoksidine danga?

  Jeigu šį darbą atliekate pirmą kartą, pasinaudokite keliais ekspertų patarimais, kad viskas praeitų paprasčiau ir efektyviau:

  1. Kruopščiai nuvalykite paviršių. Betonas turi būti švarus, be riebalų, dulkių ar kitų teršalų žymių. Paviršiuje neturi būti atvirų plyšių arba stambių porų.
  2. Paviršių denkite dviem sluoksniais. Pirmą sluoksnį denkite atskiedus tirpikliu iki 15-20%. Antra sluoksnį denkite jau neatskiedus.
  3. Epoksidinę dangą galite tepti voleliu (jei norite plonasluoksnės dangos) arba maišyti su kvarcinių smėliu ir tepti dantyta metele ir sulyginti specialiu adatytu voleliu.

  Pagrindinės klaidos dirbant su epoksidine danga

  1. Netinkamos betono savybės. Siekiant geriausio efekto, betonas turi būti vienalytis ir idealiu atveju be jokių modifikuojančių priedų (pavyzdžiui, polimerinės dispersijos, kietėjimo greitintuvų, hidrofobinių priedų ir kt.). Betono absoliutinė drėgmė neturi viršyti 4%. (Santykinė drėgmė turi būti ne didesnė nei 97%). Kitu atveju danga gali tinkamai nesukibti su grindimis.
  2. Netinkamas komponentų paruošimas. Taip pat būtina paminėti ir tai, kad dviejų komponentų išmaišymas yra itin svarbus ir juos reiktų kruopščiai maišyti 5 minutes. Nepakankamai atsakingas komponentų sumaišymas gali sukelti tokius dangos defektus, kaip: – nepakankamai sukietėję lokaliniai ploteliai (t.y. sritys su pažemintomis mechaninėmis ir apsauginėmis savybėmis); – didelis paviršiaus poringumas (kas taip pat smarkiai pamažina apsaugos ir tvirtumo savybes) – išgaunamas netolygus paviršiaus spalvinis tonas.
  3. Darbas atliekamas per lėtai. Sumaišius komponentus svarbu nedelsti ir greitai atlikti suplanuotus darbus, nes danga pilnai sustingsta vos per 30-40 minučių.

  UAB „Spalvų sala” internetinėje parduotuvėje siūloma kokybiška ir patvari epoksidinė danga yra puikus sprendimas betoninėms grindims, kurias dažnai eksploatuojate. Jeigu šį produktą renkatės pirmą kartą, rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantus, kurie padės pasirinkti geriausią variantą ir pateiks individualių pasiūlymų ypač patraukliomis kainomis. Čia Jūsų laukia epoksidinė danga visiems Jūsų poreikiams!

  DUK

  Atsakome į pirkėjų dažniausiai užduodamus klausimus apie epoksidinę dangą.

  Kaip prižiūrėti paviršių, padengtą epoksidine danga?

  Tai atspari, besiūlė danga, kurios priežiūra išties nesudėtinga.

  Kokiam pagrindui tinka ši danga?

  Nors epoksidinę dangą galima pritaikyti įvairiems pagrindams, šie turėtų atitikti tam tikrus reikalavimus:

  • Pagrindas turi būti tvirtas, lygus, patvarus. Idealus variantas – betonas, išlyginamasis mišinys ir pan.

  • Paviršiuje neturėtų būti įskilimų, porėtų vietų, ištrupėjimų ir kitų defektų: priešingu atveju, epoksidinė danga nepasidengs tolygiai.

  • Prieš dengiant epoksidinę dangą, įsitikinkite, kad paviršius yra švarus ir sausas. Ant jo negali likti riebalų žymių, dulkių, kitų teršalų.

  Ar epoksidinę dangą galima įrengti ant šviežiai išbetonuoto paviršiaus?

  Ne, to daryti nerekomenduojame. Turėtų praeiti maždaug 4 savaitės po betonavimo darbų.

  Ar nusidėvėjusi, pasenusi epoksidinė grindų danga gali būti atnaujinta?

  Problema, su kuria susiduria daugelis būsto savininkų: priklausomai nuo dangos tipo, kartais jos atnaujinti neįmanoma ir tenka keisti visas grindis. Pasirinkus epoksidinę dangą, šios problemos nepatirsite.

  Susidėvėjusios ar pažeistos epoksidinės grindys gali būti papildomai padengtos šviežiu dažų sluoksniu ir vėl atrodys kaip naujos!

  Ar galima įsigyti skirtingų spalvų epoksidinę dangą?

  Nors Lietuvoje dažniausiai parduodama pilkšvos spalvos epoksidinė danga, galime pasiūlyti išgauti Jūsų norimą atspalvį: tam turime pažangią tonavimo įrangą.

  Kiek kainuoja epoksidinė grindų danga?

  Turime skirtingų tipų epoksidinę dangą, kurios kaina svyruoja nuo 61,27 eur. iki 141,55 eur. Galutinė užsakymo kaina priklauso nuo produkto kiekio.