Epoksidinė grindų danga

UAB „Spalvų sala” siūloma aukštos kokybės epoksidinė grindų danga. Tai produktas, idealiai pritaikytas grindims kurios patiria dideles eksploatacines apkrovas ir turi sąveiką su įvairiomis agresyviomis cheminėmis medžiagomis (tepalais, degalais, tirpikliais, rūgštimis ir pan.).

Rūšiuoti pagal

Rodyti

Kaina

Gamintojas

Spalva

Ypatybės

Panaudojimas

Pakuotė

Išvalyti
Palyginti produktus ()

Kuo turi pasižymėti kokybiška epoksidinė danga?

Gera epoksidinė grindų danga pasižymi dideliu atsparumu dėvėjimuisi, mechaniniam poveikiui, periodiškam degalų, tepalų, druskų ir tirpiklių išsiliejimui, taip pat protarpiais pasitaikančiam silpnų rūgščių ir kitų agresyvių terpių poveikiui.

Lyginant su daugeliu kitų dangų, epoksidinė danga silpniau sugeria ir išlaiko teršalus ant paviršiaus, todėl nuo šia danga padengtų grindų lengva pašalinti įvairius nešvarumus ir palaikyti reikiamą higienos lygį patalpose.

Kokią epoksidinę dangą rinktis?

Siekiant geriausių rezultatų, perkant epoksidinę dangą būtina atsižvelgti į produkto gamintoją. Siūlome „Rilak” produktus (Latvija). Tai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse puikiai žinomas ir itin palankiai vertinamas gamintojas. „Rilak” turi daugiau nei 100 metų skaičiuojančią istoriją ir puikiai išmano meistrų bei mėgėjų poreikius. „Rilak” epoksidinės grindų dangos – tai puikus kainos ir kokybės santykis bei rezultatas, kuriuo tikrai nenusivilsite!

Taip pat galime Jūsų pasirinktai dangai suteikti spalvą pagal RAL spalvininką.

Kaip taisyklingai padengti paviršius epoksidine danga?

Jeigu šį darbą atliekate pirmą kartą, pasinaudokite keliais ekspertų patarimais, kad viskas praeitų paprasčiau ir efektyviau:

  1. Kruopščiai nuvalykite paviršių. Betonas turi būti švarus, be riebalų, dulkių ar kitų teršalų žymių. Paviršiuje neturi būti atvirų plyšių arba stambių porų.
  2. Paviršių denkite dviem sluoksniais. Pirmą sluoksnį denkite atskiedus tirpikliu iki 15-20%. Antra sluoksnį denkite jau neatskiedus.
  3. Epoksidinę dangą galite tepti voleliu (jei norite plonasluoksnės dangos) arba maišyti su kvarcinių smėliu ir tepti dantyta metele ir sulyginti specialiu adatytu voleliu.

Pagrindinės klaidos dirbant su epoksidine danga

  1. Netinkamos betono savybės. Siekiant geriausio efekto, betonas turi būti vienalytis ir idealiu atveju be jokių modifikuojančių priedų (pavyzdžiui, polimerinės dispersijos, kietėjimo greitintuvų, hidrofobinių priedų ir kt.). Betono absoliutinė drėgmė neturi viršyti 4%. (Santykinė drėgmė turi būti ne didesnė nei 97%). Kitu atveju danga gali tinkamai nesukibti su grindimis.
  2. Netinkamas komponentų paruošimas. Taip pat būtina paminėti ir tai, kad dviejų komponentų išmaišymas yra itin svarbus ir juos reiktų kruopščiai maišyti 5 minutes. Nepakankamai atsakingas komponentų sumaišymas gali sukelti tokius dangos defektus, kaip: – nepakankamai sukietėję lokaliniai ploteliai (t.y. sritys su pažemintomis mechaninėmis ir apsauginėmis savybėmis); – didelis paviršiaus poringumas (kas taip pat smarkiai pamažina apsaugos ir tvirtumo savybes) – išgaunamas netolygus paviršiaus spalvinis tonas.
  3. Darbas atliekamas per lėtai. Sumaišius komponentus svarbu nedelsti ir greitai atlikti suplanuotus darbus, nes danga pilnai sustingsta vos per 30-40 minučių.

UAB „Spalvų sala” internetinėje parduotuvėje siūloma kokybiška ir patvari epoksidinė danga yra puikus sprendimas betoninėms grindims, kurias dažnai eksploatuojate. Jeigu šį produktą renkatės pirmą kartą, rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantus, kurie padės pasirinkti geriausią variantą ir pateiks individualių pasiūlymų ypač patraukliomis kainomis. Čia Jūsų laukia epoksidinė danga visiems Jūsų poreikiams!