Palyginti produktus ()

Glaistas-klijai Ceresit CE79 UltraEpoxy Industrial Graphite 716 5kg

81,29 €

Produkto atributai

  • Barcode: 9000101121131
  • Gamintojas: CERESIT
  • Spalva: Grafitinė
  • Ypatybės: Laukui/vidui
  • Pakuotė: 5kg
Likutis: Yra

Dvikomponentis, chemikalams atsparus epoksidinis mišinys, skirtas plytelėms, trinkelėms ir plokštėms klijuoti bei glaistyti nuo 1 - 15 mm tarpams.
Skirtas visų tipo plytelėms, trinkelėms ir akmenims, rūgštims atsparioms plytoms, plytelėms skaldytu paviršiumi, drožlių plokštėms, porcelianui, klinkerio plytelėms ir sintetine derva klijuotoms plokštėms (aglomeruotoms marmurinėms ir kt.) klijuoti bei glaistyti, užtikrinant visišką atsparumą chemikalų poveikiui. Tinka keraminei dangai klijuoti ir siūlėms glaistyti vietose, kurias veikia agresyviosios medžiagos: pvz. terapinėse voniose, pieninėse, pramoninėse virtuvėse, akumuliatorinėse, automobilių plovyklose, alaus daryklose, silosinėse, gyvulių laikymo patalpose, baseinuose, laboratorijose, SPA centruose, saunose ir garinėse pirtyse. Tinka naudoti patalpose ir lauke, nuolat drėgnose vietose arba ten, kur naudojamas nedidelio druskingumo vanduo.

Darbo trukmė, atitinkanti koregavimo trukmę, yra apie 60 minučių po kmponentų sumaišymo, dirbant kambario temperatūroje ir esant +18 °C pakuotės temperatūrai. Esant aukštesnei temparatūrai darbo laikas trumpėja. Formuoti siūles ir plauti plyteles, geriausiai naudojant kempinę ir šiltą vandenį iš karto po glaistymo. Vėliau plyteles plauti naudojant plovimo skystį Ceresit CE51 Epoxyclean
.
Atsparumas temperatūrai: nuo -30 °C iki +100 °C (kaitinant sausą).

Paruoštas eksploatuoti ir visiškai atlaiko apkrovą bei yra atsparus chemikalų poveikiui: praėjus 5 paroms, kai temperatūra +23 °C.

Daugiau techninės informacijos: https://www.ceresit.lt/content/dam/uac/ceresit/lithuania/TDS/tds_files_2017/CE%2079%20TDS%20LT%2010_19.pdf

ATSARGIAI!
H315 Dirgina odą.
H317 Gali sukelti alerginę odos reakciją.
H319 Sukelia smarkų akių dirginimą.
H412 Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.
Asmenys, alergiški epoksidams, turi vengti sąlyčio su šiuo produktu.